Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Nem megy mert nem akar felmenni az a rohadt update :W

Mondjuk egy idő után unalmas volt a sok fejezés :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) HZoli87


HZoli87
veterán

Durva. :D

(#3) Sub-ZeRo válasza Xaels (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem megy. Vannak benne durva kivégzések. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) Xaels válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Irigylés ON :) Megpróbáltam lemezről feltolni, de nem megy. Aztán pendrive-ról is de E71 hiba. Beta update meg egy ujjnyival a végénél megáll.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Gomez86 válasza Xaels (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Pedig nem rossz vidi :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) ciao


ciao
senior tag

még az 1-2 vel játszottam, de ez extra beteg

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#7) wikings2 válasza ciao (#6) üzenetére


wikings2
őstag

Olvastad már a mit kíván a magyar nemzetet? :) Hiányos volt :P Ez is kell bele :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#8) GoldenJ


GoldenJ
tag

A 90-es évek elején-közepén még durvák voltak a Mortal Kombat kivégzések, de mai viszonylatban ezek eléggé lightosak.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#9) fricz19


fricz19
őstag

nem rosszak, igaz kicsit egyhangú,

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#10) Nordic válasza fricz19 (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jah. Egy-két kivételtől eltekintve ugyanaz az összes, hullik a fej, meg a végtag, meg kettészelés. Alig volt benne 2-3 egyedi kivégzés.

(#11) Nova96


Nova96
őstag

Végre ,újra vissza tér a Mortal Kombat a régi önmagához. :K De elég durva játék lesz. Csak szinte mindegyik ugyan az a kivégzés

[ Szerkesztve ]

(#12) Gude


Gude
senior tag

Noob kivégzése nagyon brutál! ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Szinte szégyellem magamat! :Y :DDD ;]

(#14) james001


james001
veterán

a Mortal hozza a formáját :D
és mindjárt itt van :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15) GabN73


GabN73
addikt

Csak nekem jutott eszembe Raiden kivégzéséről a Gyalog Galopp ? :DDD
(A fekete lovagos rész :D )

(#16) FefeeX


FefeeX
veterán

Ki a bohóc? :F

(#17) kenwood3


kenwood3
őstag

De qrva jó kis game lesz :C

Mi az az ekezet dragasag??

(#18) wolfman


wolfman
veterán

Nagyon tetszik a játék, viszont helyenként elég ötlettelenek a kivégzések. Lefejezés, fejkettévágás, végtagletépés. Ami nagyon nem tetszik, hogy a levágott fej továbbra is a helyén marad amíg azt le nem rúgják! :( Gagyi! Ezek ellenére van pár nagyon ötletes, de azért én tudtam volna mit módosítani

Jah, és itt most csak 1-1 kivégzés lesz mindenkinek?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) Erdei88


Erdei88
veterán

Brutális, de sokaknál szinte ugyanaz.

(#20) Mappa válasza GabN73 (#15) üzenetére


Mappa
addikt

jaja már akartam is kérdezni :D:D

meg a másik a 1 percnél Jax összetapsolja a fejét hát az über kemény :D

de a végén Quan Chi :DD hát az beteg

nem kötelező megadni

(#21) Magnum_


Magnum_
nagyúr

kellemes

I humbly and respectfully decline™

(#22) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

ez rohadt undorító

(#23) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Aztakurva. Ezek nem sajnálják. - ennyi jutott eszembe, amíg néztem. És az, hogy vajon hány országban lesz tiltott a gém :D Álatkirály. Izzítom is a Mortal 3-as cimbit :D

úristen, minél többet nézem, ez annál durvább :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) wikings2 válasza GabN73 (#15) üzenetére


wikings2
őstag

Nem ;)
"Levágtam a karodat ,győztem...Bolhacsípés, harcolj gyáva kukac"

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#25) Televan74


Televan74
nagyúr

Brutálisan Fatális!!! :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) GabN73 válasza hoffman_ (#23) üzenetére


GabN73
addikt

diáknapon a sok kocka mit csinált? Xbox projektorra kivetítve, gittttáár hírrróóó + mortal kombat... :C

(#27) Sub-ZeRo válasza wolfman (#18) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem 2 lesz benne, csak azokat nem akarták megmutatni, mert pl Liu Kang-nek volt a sárányos kivégzése a 2-ben. A másikra nem emlékszem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28) VIC20


VIC20
őstag

Elég egyhangú.

(#29) biznissszmen


biznissszmen
csendes tag

Eléggé beteg, főleg a bohoc:D:D Meg amikor lenyuzzák a bőrt!!

(#30) rt06 válasza VIC20 (#28) üzenetére


rt06
veterán

ha a jovoben nem lesz ennel egyhangubb jatek, szerintem mindenki orulhet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#31) Necroman_Mk2 válasza FefeeX (#16) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Shang Tsun, a Fatality pedig Jokeré volt az MKvsDC-ből KATT.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#32) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez milyen platformra jelenik meg ilyen ótvar grafikával? Bocs, de én még lemaradtam a sega-s MK-nál.

(#33) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

A régi nagy kedvencem benne van: quan chi lábkitépője :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#34) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Egyébként nem tudom, mit fanyalogtok, mivel a régi MK-kban is nagyrészt fej-, kar- meg törzslevágások voltak. De látom 1-1 Fatality visszatér (pl. Sheeva, Sub-Zero) illetve tovább lett gondolva (pl. Johnny Cage, Jax).
Amúgy karakterenként mennyi kivégzés van?

(#32) D.Orion X360 meg PS3 (és remélem majd PC-re is :K ) , ja, és Unreal 3 motort használ.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#35) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Na ez már valami :DD

(#36) persil


persil
nagyúr

Hát ez kegyetlen :D

A 2 volt az utsó mortal wombat, amivel toltam, de most úgy érzem ezt ki kell próbálni :D
Kancsi, meg a bohóc a legjobb :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37) Myers


Myers
senior tag

1:10-nél azt hittem hogy Cage benyomja a fejét Sonja dudái közé. :DDD Vagy az a friendshipben van?

http://www.muszaj.hu/

(#38) TeeBee73 válasza Necroman_Mk2 (#34) üzenetére


TeeBee73
addikt

Wii-re miért nem jön? :DDD
Jól jönne esti torna helyett. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39) rt06 válasza Myers (#37) üzenetére


rt06
veterán

az egy uj kivegzesforma lesz, a motorboat

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40) föccer


föccer
nagyúr

Van benne 1-2 fincsi. A kedvencem az utolsó lett. Letépi lábát, és utána azzal ver agyon :DDD Régi szép idők, amikor még egy kisebb vagyont kértek el azért, hogy a garázsból kialakított játszóshelyen tolhassuk a sony-n az első résszel...

Egyébként nem értem a 18+ot. Sajnos lassan egy átlagos szombat délelőtt hasonlókat láthatunk a tv-ben :(

spif-snif

üdv, föccer

mod: cyla: Azt hittem azt írod, hogy az új kivégzés a rojtosra b@sz*s lesz :D

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#41) Nimrod


Nimrod
addikt

Negyedik perc környékén lévők már tetszettek. Picit visszaadták a régi MK életérzést. ;]

Viszont látom ide is bejött, hogy a női karaktereknek extranagy melle legyen... :W

(#42) Nunder


Nunder
őstag

MK 4-ben nekem Shinnok kezes kivégzései és Liu Kang sárkánya vitte a pálmát.
Ebben Scorpion, Jax és Noob kivégzései tetszettek a legjobban. Annyiban egyet értek, hogy kissé egyhangú, de hátha van még a tarsolyban, amit nem mutattak.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#43) rt06 válasza föccer (#40) üzenetére


rt06
veterán

ugy remlik, quan chi-nek a mortal 4-ben (azzal jatszotam utoljara, aztan nem jottek pc-re) is volt hasonlo letepem a labadat es agyonverlek vele tipusu kivegzese, de erre mar nem mernek megeskudni

amugy az elso reszt nem sega-n toltad te?
en legalabbis az elso kettot azon (fekete, kazettas), a harmadikat nintendon (szinten kazettas), hasonlo osszegekert - aztan a trilogy-t, meg a 4-et pc-n, azota bojt van, mert konzol nincs, pc-re meg nem jonnek
csak a trilogy-t veszem elo neha, de sajnos a halozatos resze kritikan aluli (egyszer meccs kozben veletlenul letettem sleep-be a gepet, mire visszajott, haver mar a masodik korben volt, en meg az elsoben, de a verekedes ment tovabb, bar erdekes volt iranyitani)

amugy tisztaban vagy vele, mi az a motorboat?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44) Necroman_Mk2 válasza TeeBee73 (#38) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Jó kérdés... talán mert az Armageddon nem volt akkora siker, még Family móddal sem (nem vicc, tényleg volt benne).
Egyébként találtunk egy TV-torna könyvet otthon, most reggelente azzal melegítek be.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#45) föccer válasza rt06 (#43) üzenetére


föccer
nagyúr

amugy az elso reszt nem sega-n toltad te?

Most, hogy mondod könnyen lehet :K

Olyan fene rég volt, hogy már alig emlékszem. Még én is gyerek voltam ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#46) rt06 válasza föccer (#40) üzenetére


rt06
veterán

a rongyosra b****aszas mar csak azert sem lenne jo uj kivegzesnek, mert te pl bele merned dugni mileena-ba? mert bar ha zacsko nem is, masz jar a fejehez, nem ki tudja, lehet nem csak a szajaban vannak olyan tuskes fogak

bar mondjuk ha fatality-nek nem is, suicidity-nek esetleg

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47) Angel1981


Angel1981
veterán

Királááááály!!! ;]

(#48) superecneB


superecneB
őstag

Csak szerintem van elbszva a baseball sapkás szőke csaj?

(#49) D-evil válasza superecneB (#48) üzenetére


D-evil
aktív tag

csak szerinted.

(#50) JoolsNOS válasza rt06 (#43) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Így van. Ugyanez volt, erre mondtam, hogy a kedvencem volt.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.