Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

WIiiiiiiii! Alig tudok írni olyan boldog vagyok ^^ Nad had szóljon! :B

Racecam! Köszönök szépen mindent! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) bubi92


bubi92
őstag

Nekem is nagy álmom volt a kamionozás. Kiskoromban elég sokat mentem is apummal, mert Ő jó pár kamionost ismert. Sajnos mára már nincs meg ez a lehetőségem.

Amugy tetszett a leírásod az egészről:) :C

(#4) gamerkiller válasza ,,no name" (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Németországot imádom szeretem, de a stauk kicsit visszadobták a ranglétrán! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) Balage21


Balage21
tag

Látom nagyfülkés DAF-al mentetek, abban el lehet férni.Nekem FH400-as Volvo volt, az egy tyúkol ehhez képest. :)
Én is a Waberer's nél dolgoztam, nekem is gyermekkori álmom volt, de ez a cég elveszi az ember kedvét mindentől.Addig valóban szép amíg utas vagy, de amint te ülsz a bal1-ben már másképpen látod.Gusztustalan levonások, betarthatatlan üzemanyagnorma...stb.Aki teheti más cégnél próbálkozzon ne a szotyinál...

(#6) gamerkiller válasza Balage21 (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Elég régen lehettél már a napocskánál, mert a norma emelkedett, tartható. Kevés a levonás, jó a fizetés. Érdekes, észrevettem már kint is hogy csak azok szidják a wabit, akik már nem dolgoznak ott. Nem véletlenül van sok öreg, 35-40 éves HC-s múltal, több IRU díjjal. :)

Ez a Space Cab fülke, nem a legnagyobb, de könnyel el lehetett férni benne:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Szip darab

ha nagyon erdekel Csabikat megkerdezhetem mi let vele

udv

neduddki

p.s. az a szip hpgy a vmikor kari haverok felel legabb vagy meg mindig waberes v. megferdult ott:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) gamerkiller válasza neduddki (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A cikk írása óta már megtudtam róla annyit hogy nagyot fékezett, és a rakomány ledarálta a fülkét. A sofőr természetesen meghalt.

A képet kérlek csak linkel mutasd, sok helyet foglal.. :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Balage21 válasza gamerkiller (#6) üzenetére


Balage21
tag

2008 Novemberben hagytam ott a céget, azaz durván féléve.Miután eljöttem pont akkor szigorították az üzemanyagnormát (23L+4dl/T).Nem tudom hogy most mennyi, de nem hiszem hogy annyit, javult volna a helyzet, pláne most a válságban.Sőt én egy elég durva elbocsátásról is hallottam, de erről nemtudok bővebbet.Én a 210 Electrolux OSC-n voltam.Fix Alcale De Henares (Madrid),Porcia (Olasz),Marly La Ville (Francia, Párizs mellet) stb. kanyarokkal.Érdekes, hogy amikor én kint voltam, mindenki szidta.De lehet azóta változott a helyzet és emberszámba veszik a sofőröket...

A Space Cab fulke hatalmas.Az FH16 veheti fel vele a versenyt, vagy a nagyfulkes Mercik.

[ Szerkesztve ]

(#10) gamerkiller válasza Balage21 (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Emberszámba veszik bizony, nem fogod elhinni, OSC electrolux 210..:) K.o: Baranyai Antal..:) A daf-ra 24.6 az alapnorma most, +0.4l minden tonnára.. 24 tonnával még sokat hagyott is..

Úgy látszik lassan itt már nem csak egy rendszám vagy :)

De van még eggyel nagyobb is a space cabnál. Dunaújvárosba ültem imus (nem tudom ismered e) KKZ-764-es kisfülkés Volvojába.. Na az rettentő kicsi..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) infectedmann


infectedmann
őstag

Nagyon jó írás lett. Minden tiszteletem a tiéd.
Sajnos én csak aktakukacként dolgozom a szállítmányozás területén, de általában sokat szoktam beszélgetni a sofőrökkel és mindig nagy élmény hallgatni a élménybeszámolókat, történeteket.

Nagyon nagy élmény volt olvasni az írást még ilyen kevés képpel is :)

(#12) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez egy külön világ. Ahogy ezt sokan tudják is. :)

Nekem helyileg van bajom a kamionosokkal, mert ugye itt még nincs kész az M43-as elkerülő, és bejönnek a kamionok, külföldiek a városba, és hát mit ne mondjak, van egy két elég tapló... :((( Úgy mennek át városon belül a piroson, meg a zebrán, miközben a gyalogosnak zöld van, mintha nem tom hol lennének, és ha beszólsz neki akkor mintha ez neki tök természetes lenne. Meghát az autópályán haladókról ne is beszéljünk...
(Jó persze tudom, az autósok se különbek, de azért a súly nem mindegy, szerintem.)

Persze vannak normálisak is, akik megállnak a zebra előtt, átengednek, stb... Szal ez a saját véleményem a kamionosokról. :)

Visszatérve az íráshoz, tény, hogy egy élmény, egyszer én is lehet kipróbálnám, hogy ez milyen is lehet, és hogy mekkora élmény. Az elveszett képekért pedig nagy kár. :( A meglévőket esetleg picasa, vagy vmi hasonló netes albumba töltsd fel. :)

Véleményem szubjektív...

(#13) neduddki válasza Balage21 (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat felertekelodott az nagyon hogy leglabb pontosan fiozetnek nem pedig 2-3 hpan ne agy eg fel eves csuszassal amirol azert allani sofroktol:- (

udv

neduddki

mod: ahogy larom CSabika tobb reszbol is eritett a cikben es forumban

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) gamerkiller válasza neduddki (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jézusom.. Kérlek szedd össze a gondolataidat mielőtt írsz, alig értem mit akarsz..:)

(#11) infectedmann: Köszönöm szépen, ez megmondom őszintén jól esett ^^

#12) hackeeeee: Azért ne általánosítsunk, 10 kamionosból ha 2 ilyen. Az autópályáról meg annyit, hogy nem tudunk többet menni 90km/h nál, akkor a személyautósok ne idegeskedjenek hogy miért nem megyünk.. Tudják nagyon jól, azért mert nem tudunk! :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Balage21 válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Balage21
tag

Nem ismerem, viszont a kutyaól fülkés Volvo-hoz volt szerencsém pár tízezer km-en keresztül. :) Váltóban viszont le a kalappal a Volvo előtt, nekem az tetszett a legjobban.Finoman belenyúlva még fékezni sem kelet sok esetben, viszont a 400ló az kicsit kevés volt a 40T-hoz.

neduddki
:Nekem nem volt soha bajom ilyesmivel, időben adták amit adtak.Csak éppen az elszámolással volt, egy kis baj.(Nemkicsi :)

(#16) neduddki válasza gamerkiller (#14) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat lkatod mitn meg nem teszek szellemi fejjlodesedgegrtr:- )))

udv

neduddki

mod: Balage21: nem is na[ocskanal van csuszas azert ertekelodoot fel, a masikat meg ar lenen tagadni

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) gamerkiller válasza Balage21 (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A DAF váltójában az nem tetszett, hogy sokat gondolkodott.. Nem lehetett ugrani vele.. :)

(#16) neduddki: Direkt csinálod?;) Tényleg csak félmondatokat értek..:D Valaki fordítson...:D

Balage: Számolni kell, és ha hibát találsz, verni az asztalt.. Ki fogják fizetni.. Nagyon sokat mondták..

Csak tudod ha a 3000 sofőrből 1500-at megpróbálnak lehúzni, de abból észreveszi 500, a többi 1000 csak mérgelődik, mekkora bevétele van?

(#18) Szplöttyy : Jajj..:D és köszi!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Szplöttyy válasza gamerkiller (#17) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

DAF Volvoja? Am jó írás, élvezettel olvastam, egyszer énis ezekkel fogok menni :)

Smoke & Torque

(#19) keIdor válasza gamerkiller (#14) üzenetére


keIdor
titán

Egy szőke nő, aki az X5-ben megy pl. szerintem tuti nem tudja a kamionok végsebességét.:D Még az ablaktörlő folyadékot se tudja hova kell tölteni. Ilyen is van, méghozzá jó sok, és sok férfi is... :))

Amúgy grat. jó írás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) .mf válasza neduddki (#13) üzenetére


.mf
veterán

kapcs.ford:

"Felértékelődött az nagyon, hogy legalább pontosan fizetnek, nem pedig 2-3 hónap, ne adj ég fél éves csúszással, amiről azért hallani sofőröktől"

Érdekes életvitel, bár nem nekem való. Azért gyerekkoromban én is nagyon szerettem a kamionokat :)

Ugyanitt neduddki fordító-modul akciós áron eladó! :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21) gamerkiller válasza keIdor (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De akkor nem tűnik fel neki hogy mindegyik nagy darab 12 kerekű ennyivel megy?;)

(#20) .mf : Köszi, most már értem :) Igényt tartok rád! ;)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) dabadab válasza gamerkiller (#21) üzenetére


dabadab
titán

"De akkor nem tűnik fel neki hogy mindegyik nagy darab 12 kerekű ennyivel megy?"

De. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha nem mindket savban mennenek egyszerre ennyivel.

DRM is theft

(#23) gamerkiller válasza dabadab (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A kamionos törekszik arra hogy csak a jobb oldali sávot terhelje le, de ha valaki 80-azik szóval 81-el megy, de a másik meg 90-el, akkor a 90ező meg fogja előzni a 80azót, mert siet. 2000 kilóméteren 2 és fél órát spórólt azzal hogy 1km erejéig terhelte a bal sávot.. Hidd el az a két és fél óra nagyon sokat tud jelenteni...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Balage21


Balage21
tag

Igazából szerintem, igen nagy probléma hogy a "B" kategóriában, nem tanítanak meg 1-2 felsőbb kategóriára érvényes írt és íratlan szabályt.Ilyen pl. hogy ha lát egy sáv belső feléhez közeledő teherautót amint kikerül egy biciklist, akkor kicsit kihúzódok az út szélére, hogy neki is könnyebb legyen és nekem sem kell félni.Mert sok esetben bent maradnak középen, és utána jön a duma hogy a kamionos letúrta.Az ilyen balesetek 70%--ban nem hivatásos gépkocsivezető a hibás, hanem az úrvezető.Persze aláírom hogy van rengeteg marha sofőr.

(#25) gamerkiller válasza Balage21 (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De a normális, előrébb tekintő sofőr aki leveszi a felyéről a baseball sapkát nem ilyen.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) kételkedem


kételkedem
addikt

Lehet, hogy kamionosnak kellett volna mennem? :B
Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy nem csupa rózsaszín, de nagyon szeretek jönni-menni a világban.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27) keIdor válasza kételkedem (#26) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem sosem késő.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) hackeeeee válasza gamerkiller (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem általánosítok. :) Azért is írtam, hogy persze vannak olyanok, akik nem ilyenek. A magyarokkal nincs is baj. Csak általában a külföldiekkel, főként, legfőképp...

Városon belül, itt 10ből 2? De jó lenne, ha itt nézem, akkor 10ből 9.. ha nem néha 10ből 10... :)

Autópályán, nekem csak azzal van bajom, amikor az 1ik meg 90nel, a másik meg 89-el, és előzik egymást, kérdem én, minek? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29) gamerkiller válasza hackeeeee (#28) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mert van amelyik kamion 89-nél 28literes normát ad, 90-nél 27-est.. ;) És az sem mind1! :K

(#26) kételkedem: Ha van jogsid rá, a Waberer's tárt karokkal vár.. Bár nem könnyű bekerülni..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) hackeeeee válasza gamerkiller (#29) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az oké, csak aztán meg nekik áll feljebb, hogy minek villogják le őket 120nál az autósok, mennyen a másik mögött... :DDD Mondjuk ebben az autósok sem különbek, amikor 130al mész az előző sávban, mert előzöl, és levillognak.. :)

Na mindegy, általánosságban nincs bajom, csak azokkal, akik azt hiszik magukról, hogy övék minden, és más nem létezik az úton, csak ők...

Véleményem szubjektív...

(#31) Sifre


Sifre
senior tag

Nagyon jó írás lett (kicsit irigykedek :D ), kár hogy elvesztek a képek, szívesen megnézegettem volna őket.

Nekem haverom dolgozik a Waberer's-nél szerelőként, az ő álma is az hogy egyszer kamionhoz jusson.

Emlékszem hogy télen reggelente, amikor mentem át a Mcdonaldsnál az úton a PorscheM5-be párszor majdnem fejbe talált a kanyarodó kamionok ponyvájáról az éjszakai fagyok következtében lecsúszó jég. :) Ej, a régi szép idők :DD

(#32) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Eddig ezt a cikket látogatták meg legtöbben az én kezem alól kikerült írások közül! Lenni öröm, bodogtáá!! Meghaladtuk az 1150 lapletöltést! :C

(#31) Sifre: Köszönöm szépen! :R Hát menny te is kamionosnak, ne irigykedj! ;)

Keldor: Megint hiba csúszott a fényképezési hadműveletbe..:D Nálam maradt az aksi.. Tudod.. Az m0-án még fényképeztem őket..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#33) infectedmann válasza Balage21 (#24) üzenetére


infectedmann
őstag

Nah ebben tényleg van valami igazság. Ha most nem a szállítmányozásban dolgoznék és nem lennék frissen informált minden írott és íratlan szabályról biztos nem lennék ilyen türelmes a kamionosokkal szemben.
Tényleg más fényben lennének a fuvarozók megvilágítva ha az egyszerű "halandó" is tudna pár alap dolgot erről a géposztályról.

(#34) torma99


torma99
aktív tag

Sokat kerékpározom és az az igazság, hogy sokan szidják a kamionosokat, csak épp tényleg nem tartják észben, hogy kevés pénzért rengeteget dolgoznak, és ők gondoskodnak arról, hogy nekünk többieknek minden meglegyen a boltokban.
Sok önző ember el sem tudja képzelni, hogy ő is tehetne valamit a többiekért és ez kölcsönösen építőleg hatna a kapcsolatukra.
Plö.: megyek az országúton, jön mögöttem kamion/busz/teherautó, tehát valami széles cucc és ha nem tud előzni, akkor én bizony lemegyek az útról amennyiben lehet és intek neki, hogy menjen el nyugodtan, pedig ~300 ezres gépem van ami nem feltétlenül szereti a hepehupás füvet. De mivel napi szinten járok bizonyos útvonalakon ez az előzékenység olyan csodákra képes (mondjuk kenyeresek és buszosok körében), hogy ha elkerülnek akkor a 20-30 centis súrolós elviharzás, tisztességes fél sávnyi szélességre nő, tehát értékelik, ha az ember segítőkész, integetnek, villognak.
Nah ez nemtom mennyire volt off, de legyen off, mert azért off :D.

(#35) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Halihó! érdekes út lehetett:) Apum is kamionozik jópár éve. Ő egy DAF XF 95.480-al jár, az autómata váltós változat.Csak belföldet jár, de itt tútől repülőig mindent szállít. Szerencsére náluk nincs ilyen üzemanyag norma.... Amennyit eszik, annyit eszik neki a gép.
Én is imádok kamionozni a magam 21 éves fejével:D Meg imádom vezetni is, de nem tudnám magam rávenni, hogy elmenjek nemzetközizni...

(#36) gamerkiller válasza Pistiboy88 (#35) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó az ha nincs norma! Nem kell számolgatni! ;)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Matrei im Brenner...rögtön levágtam, hogy át a Brenner Autobahnon :D

szééééppp nagyon a Brenner hágó...igaz én csak vonattal voltam :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) Des1gnR válasza neduddki (#16) üzenetére


Des1gnR
őstag

Szerdán kora délután részegen? :DDD :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#39) hemaka


hemaka
nagyúr

Apám is kamionos, Volvo FH16-al + silóval jár, de egyáltalán nem irigylem. Én biztosan nem lennék kamionos.
De tény, hogy aki egy kamionossal megy így világot látni 1-2szer egy útra, annak jó buli. :)
Igaz én már nem járok, számomra unalmas egész nap egy fülkében ülni és bámulni az utat és az azt övező tájakat. :)

A cikk jó ötlet volt, így képekkel kiegészítve főleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#37) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem nem! Nem Matrei Im Brenner, hanem Matrei In Östirol! A brenner azthiszem már olasz rész.. Östiröl Zugspitze lábánál van.

(#39) hemaka: Én már nem is tudom magam máshogy elképzelni mint kamionos :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#41) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#40) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Akkor 3 izé: :D

- Matrei im Brenner van Innsbruck alatt, a Brenner hágón, E45-ös úton.
- Matrei im Osttirol van Kelet-Tirolban, Lienz régióban.
- Zugspitze van Innsbrucktól északnyugatra, a bajor-osztrák határnál, Seefeld/Tirol, Garmisch-Partenkirchen környékén.

Nem kötözködök, csak így a leírás alapján nekem úgy tűnik, hogy egy 250 km-es háromszögben teleportálgattatok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#41) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja.. Nem tudom.. Matrei In Brenner-ben nem voltunk ebben biztos vagyok, mert a hágóért fizetni kell.

Átmentünk egy 8km hosszú alagúton, aminek 80euró volt a díjjá. Zuspitze ki volt írva hogy ott van.. Most akkor ki téved? :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43) Valty


Valty
aktív tag

Ismét nagyon jó írás lett, grat. hozzá :R
Nagyon szeretheted a kamionozást,ez az írásodból is látszik :)

Amúgy ez a 410es DAF nem gyenge?

(#44) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#42) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a googlemap :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) Pukkancs


Pukkancs
tag

Micsoda munka, imádnám ezt csinálni, amikor üdülni utaztunk Horvátországba, akkor is a legnagyobb élményt az utazás adta (meg a régi városok, a tengert nem szeretem).

(#46) gamerkiller válasza Pukkancs (#45) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Valty $ Pukkancs: Köszönöm szépen! :) Tényleg imádom ezt csinálni, vitathatlan.. A szívem szakadt meg amikor apáék elindultak hétfőn.. Én akartam menni :D

Külön Pukkancs: Én is az nyaralásoknál az utazást imádtam a legjobban. Meg nagyon szeretem a táblákat is. Tudni kell, hogy elmentünk a Berlin körgyűrűn, és ki volt ugye írva a táblára hogy Berlin. Nagyon nagy élmény volt, hisz még sosem láttam kiírva. Viszont Stockholm is ki volt, az mégsem fogott meg annyira.. Annál inkább Hamburg, és Frankfurt! Na azok jók voltak :)

A legjobb a kamionozásban az, hogy még fizetnek is azért hogy világot járjál..:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#47) vendingo


vendingo
veterán

Jó irás! Grat.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48) gamerkiller válasza vendingo (#47) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszönöm szépen!

Megjegyzés: Aki igazán nagyba akarja csinálni, ajánlom menjen ki külfödre, és ott kezdjen bele a kamionozásba..:) Sokkal nagyobbat kaszál :)

Amúgy ez a 410es DAF nem gyenge?--->> Nem egy izombajnok, de ennél nem kell több...

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#49) concret_hp


concret_hp
addikt

hu egyszer én is tökre mennék egy ilyet :) (na jó egy 4-5 napos túra is elég lenne :) )
biztos jó móka lehet :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50) commanDOS


commanDOS
senior tag

Jó lehetett :)
Egyszer kipróbálnám, van egy vonzó oldala, valamiféle szabadság, az, hogy a magad ura vagy és egy baromi nagy géppel járod a világ útjait. Persze ez nyilván erős sarkítás, hisz megvan kötve a kezed, de azért mégis...
Pár évig kipróbálnám, tovább nem hiszem, hogy bírnám. Jó dolog mindig új dolgokat, új embereket megismerni, de egy idő után az ember vissza vágyik a barátaihoz, a családjához és az állandó dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.