Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Megkérdezi valaki vagy én kérdezzem meg? ;]

(#2) ricshard444 válasza GIJoe (#1) üzenetére


ricshard444
veterán

Bányászni lehet e vele? :DDD

Vannak dolgok...

(#3) Dtomka válasza GIJoe (#1) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#2) ricshard444
😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#4) GIJoe válasza ricshard444 (#2) üzenetére


GIJoe
addikt

elolvastam a címet csak 1 szó ugrott be Hashrate? :D
1 db, Intel GMA vgam van nyugi... :B

(#5) Vigilante válasza GIJoe (#1) üzenetére


Vigilante
őstag

Valszeg többet hoz az 1080 Ti-mnél Ether-be vagy ZCash-be, szal jöhet. :K Csak valaki más fizesse utána a villszámlát. :DDD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#6) Egon válasza GIJoe (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Hogy fut rajta a Krááájzisz? ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) arn


arn
félisten

uj geforceot csinaljatok mar vazze...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) Sanchez638 válasza arn (#7) üzenetére


Sanchez638
addikt

Régit se tudjuk megvenni olyan arany árba megyen :D.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) QwErTy42 válasza Egon (#6) üzenetére


QwErTy42
addikt

+100! ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Epyc-el nem kérhető?

OK

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez kell az új Nvidia RTX futtatásához FullHD -n? ;] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) Rayyy


Rayyy
senior tag

Van olyan piac, ahol megéri venni egy darab számítógépet 100 millió forintért? Milyen piac az? Egy MIT-s projektet még értek, ahol mondjuk gépi tanulás van, meg szimulációk... de hogy lesz abból közvetlenül lóvé? Ráadásul tervezhetően... :F

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#14) schawo válasza Rayyy (#12) üzenetére


schawo
titán

Sehogy. Állam finanszírozza a kutatás-fejlesztési projekt keretében. Így lesz "közvetlenül lóvé" a finanszírozás nagy részéből. A kisebb részéből meg ez az "izé"... :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) #74018560 válasza Rayyy (#12) üzenetére


#74018560
törölt tag

Kiváló kérdés :DDD

(#16) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

Mire jó ha valaki VGA-val bányászik? :F

huhh

(#17) anulu válasza Felhőtakaró (#16) üzenetére


anulu
félisten

máshogy fogalmaznám meg: mire jó, ha valaki bányászik?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) nullpoint


nullpoint
senior tag

Rendereléshez nem lenne szar :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#19) #74018560 válasza Rayyy (#12) üzenetére


#74018560
törölt tag

Mondjuk ha én vennék egy ilyet, akkor tuti ez lenne az első kérdésem Tőle: hogy fogod visszakeresni a saját áradat :DDD
Szerintem mások is pont erre használják ;]

(#20) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Szabad megkérdeznem, hogy miért kell ledegradálni az olvasóitokat, hogy számukra ez csak álom? Nem tudom, hogy a cikkíró milyen anyagi helyzettel rendelkezik, és nem is érdekel, de biztos vagyok benne, hogy akadnak PH olvasók, akik számára a 150 millió forint nem egy elérhetetlen dolog.

(#21) ncc1701 válasza Fr3eWar (#20) üzenetére


ncc1701
veterán

Sztem akinek van 150 millája, az eléggé érett ahhoz, h ne vegyen ilyet. Sokkal nagyobb poén mondjuk marhát grillezni az elégetett pénzen.

(#22) Trevize1987 válasza Fr3eWar (#20) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

"de biztos vagyok benne, hogy akadnak PH olvasók, akik számára a 150 millió forint nem egy elérhetetlen dolog."

Szerintem nem. Ide az értelmesebbek járnak, általában felsőfokú iskolai végzettséggel, informatikusok, tech szeretők, stb. Ennek az értelmiségi rétegnek a 150 milka csak álom, hiába keresnek az átlagnál bőven jobban sokan. Tisztességes munkával nem lehet ennyi pénzt összehozni. Persze megeshet, hogy sikeres startup milliárdosok is vannak köztünk (lesznek). De nem érzem degradálónak a kijelentést, ellenben ha neked elérhető az életedben és sértésnek veszed... Hát akkor jó neked :D

(#23) koby11h


koby11h
aktív tag

Akkor ez már jó lesz az új raytracing-hez, meg a 4K/8K VR-hez? Vagy még ez is kevés??? mert akkor nem venném meg! :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#24) Rayyy válasza Fr3eWar (#20) üzenetére


Rayyy
senior tag

Ó, hogy ezt nem említettem az emberjogin', mikor straszburgott, meg brüsszellett voltam... fenébe. Hogy itt mekkora degradáció folyik...

Minden a legnagyobb render!

(#25) Cefet válasza ncc1701 (#21) üzenetére


Cefet
aktív tag

Na ez odaba...! :C

(#26) ttt


ttt
senior tag

400e$ azon a piacon ahova szánják nem gondolnám nagy pénznek. Nyilván otthonra, a polcra betenni általában felesleges, ugyanakkor biztosan lesz olyan teltebb zsebű aki megveszi tesztelni :D
Spec alapján renderelni, tudományos kutatásokra, egyéb hasonló tevékenységekre, főleg, ha parkba lehet szervezni.

(#27) Ribi


Ribi
nagyúr

Nem fogyaszt az 10kW-ot, csak akkora redundáns táp van benne.

(#28) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az Anno 2205 ezen már jól működik? :D

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#29) Teebor9 válasza Trevize1987 (#22) üzenetére


Teebor9
tag

Elképesztő, hogy ma már mindenki megsértődik mindenen.
Annak azért örülök, hogy hazánkban még nem túl divatos a nemek megkülönböztetése minden irányba.

(#30) .LnB válasza Rayyy (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Há' hogyne. "Stadionépítő" ipar, NB1, és hasonlóak. Megveszik 100milláért, lepapírozzák milliárdokért.. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) TomMusic


TomMusic
őstag

Hát ez se az "otthonra netezős gépnek, néha filmnézésre" kategória. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#32) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Egy belepo 3par ára.....
Amugy szep compute node.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#33) QwErTy42 válasza Rayyy (#24) üzenetére


QwErTy42
addikt

kirekesztésesség kocázata forog fönn!!444 ;] holnap má'n a zombuccman asztalán lesz a Péhá dosszijé, meglássdd!!!444 :C

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#34) efi99


efi99
senior tag

Erzsébet utalványt elfogadnak ?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#35) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mehet ez is a bitcoin bányába...

(#36) Dr. Akula válasza anulu (#17) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szabad légutakat biztosít. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.