Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dabadab


dabadab
titán

Ha már ennyire irodai, akkor nem értem, hogy az ethernet portot miért spórolták le róla.

DRM is theft

(#2) Krugszvele válasza dabadab (#1) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

olyat még nem láttam. az arra jó, hogy ethernet monitorba és akkor a hálózat is type-c kábellel megy a laptopba?
Vagy mire?

(#3) Rayyy


Rayyy
senior tag

Hirtelen nem találok Iron Man 3 Igor Suit GIF-et arról, amikor kimerevíti magát gerincnél... na az jutott eszembe a monitor stand-ről. Logisztikai központok irodáiban lesz hasznos ez a típus... ha lehal az emelő, akkor levisztek ebből 2-őt a kamion mögé, simán beemeli a rakományt.

Minden a legnagyobb render!

(#4) Synthwave válasza Rayyy (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem flessül néz ki a talpuk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) dabadab válasza Krugszvele (#2) üzenetére


dabadab
titán

Pontosan. Egy ilyen USB-C monitor tulajdonképpen dokkolóként is működik, az ember abba dugja az egeret meg a billt is, a laptopba tényleg csak az egy darab USB-C kábelt kell bedugni és már minden meg is van.
Dell meg Philips monitorokon láttam ethernetet.

DRM is theft

(#6) nyunyu válasza Synthwave (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Leginkább a mekis (burger királyos?) pénztárgépként használt IBM/Toshiba SurePOS 500-akra hajaz.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) Zotya84 válasza Krugszvele (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Igen. Ha már egy kábelen lehet képet, hangot, USB-t, töltést(, ethernetet - dokkolóknál) átvinni, akkor már csak az hiányzik róla, hogy az USB-C-s dokkolókat majdnem teljesen kiváltsa.

Szerk.: Nem frissítettem oldalt, és dabadab válaszát még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez a monitor mar talan 10 eve se lett volna hirerteku. CGA monitorja nincs a EIZO-nak bemutatni?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) LamerGyuri válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Neked. Én falra mászok a 16:9-es borzadályoktól; végre egy normális képarányú új monitor.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#10) Tigerclaw válasza LamerGyuri (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A keparany az nagyon jo, de a felbontas, panel meret, fenyero, minoseg az mar nem a mai szint. Egyedul a keparany jo. Pedig pont irodai hasznalatra jobb lenne olyan magasabb PPI-s panel, amit konnyebb olvasni, jobb a szemnek. Sajnos a notik tobbsege is 16:9. Mozizashoz se jo igazan, munkara meg plane nem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Synthwave válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"16:9. Mozizashoz se jo igazan, munkara meg plane nem."

Azért ezt kissé költői túlzásnak érzem. A magam részéről hibátlanul tudok dolgozni és filmezni 16:9-es kijelzővel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) ddekany


ddekany
veterán

Csak én röhögtem fel a tartó szerkezet láttán? Nem érdekel a kinézet általában, de azért ilyen borzadványt...

[ Szerkesztve ]

(#13) ricsip válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


ricsip
addikt

- CGA monitor?
- Nem, saját!
:))

-

(#14) dabadab válasza ddekany (#12) üzenetére


dabadab
titán

Nekem inkább tetszett, képek meg videók alapján kifejezetten nagy tartományban lehet állítani a magasságot és olyan vanbenneanyag cuccnak látszik.

DRM is theft

(#15) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Nem lesz marketinges iskolapélda ebből a videóból, többet mutatják a srác arcát, mint a monitort, amiről szól.

(#16) Duree


Duree
veterán

Biztosan meg lesz a célfelhasználója, igaz nem sok mert drága, ronda, és nem praktikus.

duree54

(#17) Chibass


Chibass
tag

Már az is említésre méltó, hogy a 8 bit natív és nem dithering? ;]

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#18) Synthwave válasza Chibass (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Irodai cuccnál? Igen.

--------------------------------------------------------------------------------------

#16 Duree: Leginkább valószínűleg cégek, főleg a garancia miatt. Nem gyenge az az 5 év + fél év szubpixel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.