Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Gondolom komoly játékok is lesznek hozzá ami kihasználja a hardvert 😂😂😂😂
Mondjuk 25-én jön a Crash Bandicoot: On the Run 🤣

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#2) Chrys_


Chrys_
addikt

Aktív hűtés, szép. Biztos kell bele, de azért ez már durva.

Nemsokára megindul a mobiltelefonok hordozható vízhűtésének piaca :D

[ Szerkesztve ]

(#3) #40047616 válasza dilajoska1 (#1) üzenetére


#40047616
törölt tag

Genshin impact és a Grid autosport biztos. Meg a jövőben megjelenő játékok közül pl a Trail out-hoz is kell majd a teljesítmény. Video róla: link
Chrys: előbb utóbb minden csúcs kategóriás soc-hoz kell majd az aktív hűtés ha így haladunk a teljesítmény növeléssel. Eljön az a pont amikor már nem lesz elég a passzív hűtés.

[ Szerkesztve ]

(#4) dilajoska1 válasza #40047616 (#3) üzenetére


dilajoska1
őstag

Persze csak túloztam de egy gamer telefonhoz nem sok olyan játék van amivel nem bírkózna meg egy régebbi csúcs vagy felső-középkategóriás socos telefon is. Főleg ezt a 165Hz-t nem értem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#5) #40047616 válasza dilajoska1 (#4) üzenetére


#40047616
törölt tag

Valamivel el kell adni őket :)

(#6) dilajoska1 válasza #40047616 (#5) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ez is igaz! 😁

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#7) Kasya válasza dilajoska1 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elég sok játék támogatja a 165hz-et is. Már önmagában ez a frissitesi ráta nagy terhelést ad a telefonnak, akár egy IDLE Clicker alatt is.

Én jobban aggódom a színek miatt. Rog3 esetén látványosan szürkébb a megjelenés ekkora fps alatt.

#4dilajoska1: de, sok játék van, ami közel sem ugyanazzal a "fluiditással" megy egy pár éves telefonon, mint a mostanin. Mondom ezt úgy, hogy Samu Note8-ról mentem Rog3-ra.

[ Szerkesztve ]

(#8) dilajoska1 válasza Kasya (#7) üzenetére


dilajoska1
őstag

De gondolom egyszerűbb játékok támogatják 165Hz-t. Pl. Genshin ami néha még a 888-at is megfekteti nem hiszem hogy élvezhető lesz 165Hz-n de gondolom nem is lesz egy ideig támogatott 165Hz-n.
Lehet hogy hülyeséget írok de 165Hz-n minimum 100fps/120fps-en kell futnia egy játéknak hogy ne legyen zavaró, szerintem kevés ilyen játék van. Nálam néhány játék 72Hz-n 60fps-el olyan mintha darabos lenne, főleg a gyorsabb mozgásoknál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9) Schuler888 válasza dilajoska1 (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Mondjuk 25-én jön a Crash Bandicoot: On the Run"

? :F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) dilajoska1 válasza Schuler888 (#9) üzenetére


dilajoska1
őstag

Sajnos még egy Subway Surf klón. :(

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#11) Schuler888 válasza dilajoska1 (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Dehat az mar vagy min. feleve kint van, de inkabb tobb is mar, ezert nem ertem, meg vmikor nyaron szedtem le, sot mar meg is untam honapok ota meg se nyitottam... hivatalosan meg meg mindig nem jelent meg? :Y kozben megneztem, lassan egy eve tettem fel :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem tudnak mit újítani, akkor most jön a kamera megapixelhez hasonlóan a verseny, hogy ki tud magasabb képfrissítésű kijelzőt rakni a telefonba. 120 hz felett emberi szem meg nem mondja a különbséget, de már 90 és 120 között is csak nűansznyi a különbség. Totál értelmetlenség, ez csak arról szól, hogyha már a gyártók végre elkezdtek 5000+ mah akkukat belerakni a telefonba, akkor nehogy már kilehessen sajtolni a telefonból 10+ óra SOT-okat, hanem le kell szívni a korábbi szintre ilyen felesleges feature-ök által. Amíg lejjebb lehet venni a képfrissítést, addig nem érdekel, de tartok tőle, hogy pár év múlva már a 120 hz lesz a standard.

(#13) dilajoska1 válasza Schuler888 (#11) üzenetére


dilajoska1
őstag

Még nem. Keleti régiókban volt elérhető de 25-étől Európában is.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#14) El Diabl0 válasza dilajoska1 (#8) üzenetére


El Diabl0
junior tag

165 Hz-en 165 fps-en kéne futnia a játéknak, hogy tökéletesen kihasználhasd a kijelzőt. :D Kályha Snapdragon 888-on még a böngésző sem lesz képes soha annyival futni, nem, hogy egy játék. A 120Hz bőven elég mobilnak, az is túlzás. Ez csak a szokásos kínai nagy számokkal való dobálózás, mint a benchmarkoknál.

(#15) <Adamsky> válasza Chrys_ (#2) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... hordozható vízhűtésének piaca ... "
Most még nevetsz rajta.
... mint nem is oly' rég a 18 Gbyte RAM-on és az aktív hűtésen tettük.

Egyébként - érdekes módon - itt a gyártó valahogy kibírta, hogy ne lyukassza ki a kijelzőt v. "lógassa be" a szelfi kamerát. Vajon egy "prosztó" (értsd: nem gamer) mobilon miért nem lehet ilyet csinálni? :(((

(#16) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amióta 90hz-es támogatású kijelzős telefonom van, teljesen megváltozott az életem :D

Arra viszont kiváncsi lennék hogy akkor bizonyos weboldalak " animációi " miért tünnek úgy hogy kb 25-30fps-el mennek max.

Meg hogy 2021-ben hogy történhet meg az hogy bizonyos appok akadnak. :D

(#17) dilajoska1 válasza El Diabl0 (#14) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát akkor arra még várhatunk egy jó darabig.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) Kasya válasza dilajoska1 (#8) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyszerűbb...kinek mi. Vagyunk páran, akiknek az idle clicker, vagy akár egy incremental game is elég komoly ahhoz, hogy több száz órát toljunk bele. De az Anima elég komoly, Diablo klón, melynél kimondottan jó a 120+ fps.
A konzol játékok, amik érnek is valamit, mint az Abe, vagy Genshin, azok a fejlesztői korlátok miatt nem tudnak 60 fps-nél többet, nem azért, mert a soc nem bírná.

A kijelző ha 165hz-et támogat, akkor 165 fps-t tud. Nem tudom miért lenne zavaró, ha akár csak egy 30 fps-es játékot tolnál rajta. Sőt, a telefonok többsége támogatja az automata frissítési rátát, vagyis a tartalomhoz illeszti a frekvenciát.

Az érdemi böngészők a 120+ fps-t nem támogatják. Samsung és Chrome is megáll 120-nál.


Jakesz
Viszont ha 144-ről ha visszamész 90-re, az több mint észrevehető. Én már biztos, hogy a jövőben olyan telefont, ami nem támogatja a min. 120hz-et, nem vennék szívesen.


El Diabl0
SD865+ képes a tartós 144hz-re (aksi)37 fokon. Szóval megoldható, ha akarják. Igaz, sok minden mást felkéne áldozni az oltáron a jobb hűtésért. Vékonyság, esetleg vízállóság, súly, gyártási költségek, stb...

(#19) dilajoska1 válasza Kasya (#18) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát valahogy én 100% vagyok abban hogy se a Genshint, Gridet, Fortnitet ....... nem tudnák futtatni 165fps-el, meg kb leolvadna tőle a telefon. Én nekem vannak olyan játékok telepítve ami 72Hz-en már a 60fps is zavaró. Ott más ha a változtatja a frissítési rátát, nekem nem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) El Diabl0 válasza dilajoska1 (#19) üzenetére


El Diabl0
junior tag

+1 kizárt, hogy 165 fps-sel fusson egy komoly "AAA" játék mobilon. Még a 60 fps-t sem tudják tartani throttling nélkül.

(#21) Rodi 4.80 válasza Kasya (#18) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A kijelző ha 165hz-et támogat, akkor 165 fps-t tud

A képfrissítés egyáltalán nem azt jelenti hogy hány képkockát képes kirajzolni a hardver, hanem hogy a kijelző hányszor képes akár ugyanazt a képkockát frissíteni másodpercenként.

(#22) Kasya válasza Rodi 4.80 (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, gondoltam hogy itt valaki kijavit, köszönöm :R

Dilajoska1: Fortnite-ral nem játszok, de Genshint megnézem, hogy mennyire tartja stabilan a 60 fps-t. Ugyanakkor ha jól tudom, a felett nem támogatott.

(#23) dilajoska1 válasza Kasya (#22) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az S888 és az A14 néha 40fps-re is lecsökken. Az Exynos 2100 akár 30fps alá (26-28fps). Elvileg az új Kirin tartja a legjobban. Úgy tudom az S865 is hasonló mint az S888.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#24) Batu3


Batu3
tag

CoD-ban továbbra is gyakran lehozom soloban a battle royale-t egy Sony XZ1-gyel (SD835/4Gb RAM), nem hiszem hogy mindenki 2017-es mobillal nyomult...:D

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#25) Jozsist


Jozsist
csendes újonc

Ez nekem tetszik csak hogy
Videós képességek 4k ok
Fotós képességek már nem követik ezt? Fura :U

(#26) Kasya válasza dilajoska1 (#23) üzenetére


Kasya
nagyúr

Milyen beállítások mellett? Így hirtelen, highest és overlocked beállítások mellett a 60-at tartotta alapjában, futás közben 57-re beesik, nagyobb betöltésnél 53-54, ha pedig a környezet nagyban változik, akkor 43-45.

Aktív hűtés, OC mellett.

De a játék önmagában sem támogatja a 60+ fps-t, tehát akár csak a lowest settings mellett sem lehet kipróbálni, hogy mennyire lenne stabil a 120+ fps.

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy érezhetően jobb ilyenen játszani, mint egy sima flagshipen? Gondolom az esport szintű Pro Gamereknek nem mindegy.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) El Diabl0 válasza moleculez (#27) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Múltkor láttam valami koreai vagy kínai mobilos “esport” közvetítést Facebookon. Azt a mobilos League of Legendset játszották, iPhone-on. :D Nem tudom, miben lehet ez másabb mint a többi a flagship, amikor ugyanaz a hardver van benne mint a “nem gamer” telefonokban.

(#29) Kasya válasza El Diabl0 (#28) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azért hw szinten is van eltérés. A Nubiaban is olyan dolgok is vannak, amit más csúcsmodellekből kihagytak. Továbbá ott a batári passzív hűtés, 18-20k RPM-es aktív hűtés, külső oldalon érintésérzékeny "gombok", hogy csak pár dolgot említsek. Ami viszont mindenképp kiemeli a többitől, az a szoftveres lehetőségek (amiben azért a Nubia nem olyan erős).

Mondjuk nem ellenfele az Asusnak, de árban alatta tud lenni.

(#30) dilajoska1 válasza Kasya (#26) üzenetére


dilajoska1
őstag

Minden maxon. Igen akkor hosnló mint az S888. Nem támogatja mert még egyik socon se futna 60+ fps-en.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#31) Kasya válasza dilajoska1 (#30) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azért ez elég gyér érvelés, hogy azért ne engedjék, mert max felbontáson nem bírja a SOC. Főleg, hogy a PC-sek is panaszkodtak rá.

(#32) dilajoska1 válasza Kasya (#31) üzenetére


dilajoska1
őstag

Na ha a PC-n is gondok vannak vele és nem képes futni 60+ fps-el akkor telefonon hogy fog futni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33) forgonati


forgonati
őstag

Mostanában a refresh rate az új megapixelmánia?

Keelah Se'lai!

(#34) moleculez válasza forgonati (#33) üzenetére


moleculez
veterán

Egyszer csak eljutunk az akksiig :U

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#35) Chrys_ válasza moleculez (#34) üzenetére


Chrys_
addikt

Persze, kisebb lesz, kell a hely a nagyobb hűtésnek :)

(#36) oriic válasza dilajoska1 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na majd a Diablo Immortal ;]

Live-Die-Respawn

(#37) Jakesz válasza moleculez (#34) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem, mert nem érdekük. Az akkuelhasználódás az egyik legfőbb oka annak, amiért az emberek java lecseréli 2-3 évente a telefonját.

(#38) Kasya válasza dilajoska1 (#32) üzenetére


Kasya
nagyúr

De nem azért nem képes futni 60+ fps-en, mert a PC nem bírja :U

(#39) dilajoska1 válasza Kasya (#38) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jó azt gondolom hogy a PC bírná de a mobil 1000% hogy nem. Amúgy is melegedik rendesen tőle a telefon 60fps-en és throttlingol. Max 90fps de azt se nagyon hiszem. Mi a készítő álláspontja hogy miért nem megy PC-n 60+ fps-el? Mert arról viszont semmit nem linkeltél!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#40) Mezcal válasza Jakesz (#37) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem éppen. Én még sosem cseréltem aksi miatt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#41) mongoose66


mongoose66
tag

Egyáltalán lehet nálunk ilyen telefont kapni hivatalosan?
Mert még opció lenne a rog-val szemben csak az ára miatt is.
De sehol nem találom :DDD

I have spooken!

(#42) #90305280


#90305280
törölt tag

Úgy általánosságban megkérdezném a nagyot mondó szakavatott zseniktől:
mivel nekem VAN Red Magic 5-öm (sima), és az TUDJA a 8k-t, rögzíteni, lejátszani, vágni; a TI otthoni PC-tek hogy áll a kérdéshez?
Döcög, dobálja a frame-eket, vagy kapásból lefagy/kivág?
Vagy továbbra is előnyös a nagyotmondás?
Legkésőbb a 'nászéjszakán' úgyis kiderül... ;]

(#43) El Diabl0 válasza #90305280 (#42) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Milyen érzés 144Hz kijelzőn 30 fps-sel játszani? ;]

(#44) Mezcal válasza El Diabl0 (#43) üzenetére


Mezcal
addikt

A 144Hz nem csak játékoknál előny, hanem mindennapi használatban is. A Cod Mobile meg 120 FPS-sel fut, ami ugye elég nagy előny FPS játékoknál. Te beugranál oda a 60Hz-es telóddal, és a végén földhöz vágnád, mert folyton lelőnek. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#45) El Diabl0 válasza Mezcal (#44) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Én multi fps-t PC-n játszom, egérrel, 144Hz monitoron, 150+ fps-sel. :) (mellesleg iPhone-on évek óta 120Hz a touch response, az iPad Pro pedig 120Hz IPS)

[ Szerkesztve ]

(#46) Mezcal válasza El Diabl0 (#45) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem értem, hogy jön ide a PC, de te tudod. Mobilról beszélünk, és a 144Hz-en értetlenkedsz. Óriási előny egy-egy támogatott játéknál a gamer teló, ha ezt nehéz megérteni, akkor maradjatok 60Hz-en. Iphone... még a 600K-es új Iphone is 60Hz-es. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#47) Schuler888 válasza Mezcal (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

"A Cod Mobile meg 120 FPS-sel fut, ami ugye elég nagy előny FPS játékoknál. Te beugranál oda a 60Hz-es telóddal, és a végén földhöz vágnád, mert folyton lelőnek"

Ezekszerint marginalis szinten hasznalnak gamer telot, mert nagyon ritkan halok meg ;] :P

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#48) El Diabl0 válasza Mezcal (#46) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Minekután nincs játék, ami támogatja a 144 Hz-et, így felesleges mobilra. Főleg, hogy az Android játékok nagy része 30 fps lock és még azt sem tudják tartani (pl. Asphalt 9). Egyébként mint írtam az iPad pro 120Hz-es (az iphone 120 Hz touch response-os), arra pl. a Fortnite is 120 fps -volt-. :)

(#49) Mezcal válasza El Diabl0 (#48) üzenetére


Mezcal
addikt

Android játékok nagy része 30 fps lock és még azt sem tudják tartani (pl. Asphalt 9)

Ez a kijelentésed annak tudatában vicces, hogy kb 1 hónapja jött ki a 60FPS választási lehetőség androidos telókra.
[link]

A 144Hz mint mondtam, nem csak a játékok miatt jó, hanem a mindennapi felhasználás miatt is. Aki COD-ozik, annak meg ne akard megmagyarázni, hogy felesleges, főleg mert 100 milliós táborról van szó. A TR-t a hajadra kenheted 60Hz mellett. A csúcs Iphone 60Hz-es. Ipaden meg játszani, főleg IPS-sel, na haggyál már. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#50) moleculez válasza Mezcal (#49) üzenetére


moleculez
veterán

Én PUBG-t mobilet csak iPadon tudom tolni, telón megőrülnék. Nagyobb képernyőn pontosabban célozok messzire. (igaz nem komolyan, heti pár meccs.)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#51) bostone


bostone
addikt

Hová sorolja azokat a játékosokat a CODM, akik aktiválják a triggereket?
Kontrolleres vagy mobilos csapatba?

(#52) El Diabl0 válasza Mezcal (#49) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Szóval egy lassan 3 éves játékot most sikerült updatelni 60 (!!!) fps-re. Nincs több kérdésem. :)

(#53) Mezcal válasza El Diabl0 (#52) üzenetére


Mezcal
addikt

Egyrészt ez egyedül a fejlesztő sara, másrészt mai napig nem találsz szebb autós játékot nála. Amit meg arról kamuztál, hogy a 30-at sem tartják a telók (ha csak nem az alső kategóriás telókról beszélsz), még legmagasabb minőségi fokozaton is hasít 60FPS-sel. :)
Max melegszik a teló, de itt jön képbe a gamer teló, ami ezt is orvosolja. :))

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#54) #40047616 válasza El Diabl0 (#48) üzenetére


#40047616
törölt tag

Van pár játék ami támogatja a 60+ fps-t amúgy. link Valamelyik fórumban nem te voltál az a harapott alma fan aki ugyanezen értetlenkedett? Oda is be lett linkelve ilyen lista. Kezd unalmas lenni már az alma fanok görcsös nyüglődése majdnem minden droidos cikk alatt.

[ Szerkesztve ]

(#55) Kasya válasza El Diabl0 (#48) üzenetére


Kasya
nagyúr

Minekután nincs játék, ami támogatja a 144 Hz-et, így felesleges mobilra.
Ez szimplán nem igaz.

(#56) S e t h válasza Mezcal (#40) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tehát mivel a te esetedben ez nem áll fent, így már másnál sem lehet ez indok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57) Mezcal válasza S e t h (#56) üzenetére


Mezcal
addikt

Dehogynem, de általánosítás nem állja meg a helyét e témában sem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#58) Mezcal válasza #40047616 (#54) üzenetére


Mezcal
addikt

És ez nem is a teljes lista, azóta még több van. Pont az alma fanoknak kéne csendben maradni 120 fps témában és nem hülyeségeket beszélni arról az androidról, ahol már középkategóriában is van 90Hz-es kijelző.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#59) #40047616 válasza Mezcal (#58) üzenetére


#40047616
törölt tag

Látod mostanában mégis majdnem minden droidos cikk alatt nyüglődnek mintha muszáj lenne. Nem tudom hogy náluk ez kényszeres e vagy csak önigazolást keresnek mindenesetre rohadt unalmas már.

[ Szerkesztve ]

(#60) El Diabl0 válasza Mezcal (#58) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Az iPad Pro több mint 3 éves és 120Hz-es volt már akkor! :)

(#61) aprokaroka87 válasza El Diabl0 (#60) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen, de azóta már lehetne akár 240hz is :)

(#62) El Diabl0 válasza aprokaroka87 (#61) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Vagy 360Hz ROG Swift kijelzővel is lehetnének tabletek! :D

(#63) Kasya válasza Mezcal (#58) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz nincs sehol teljes lista. Az elmúlt fél évben rengeteg játékot szedtem le, es 90%-ban a 166hz-et is támogatták. Vannak régebbi játékok is, amit frissítenek. Az újaknál viszont már odafigyelnek rá többnyire.

(#64) Schuler888 válasza El Diabl0 (#60) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hogy jon egy OKOSTELEFON hirehez egy tablettel valo peldalozas? :U Ertem en, hogy jobb hijan, meg savanyu az a szolo, de azert na. Termekkategoriat termekkategoriaval.. :K

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#65) #90305280 válasza Schuler888 (#64) üzenetére


#90305280
törölt tag

Hagyd, egy almafun akkor is tapsolna, ha csak monokróm kijelzővel szerelnék kedvenc 3.000.- dodós handyjüket... :facepalm:

(#66) bostone


bostone
addikt

Tényleg ennyire fontos kérdés, hogy alma vagy körte?
A lehetőség adott, várjuk a fejlesztők válaszát.

(#67) janeszgol válasza bostone (#66) üzenetére


janeszgol
félisten

Az alma és körte nem. De az Alma és Droid úgy látszik még mindig ellentét egyeseknél.

(#68) bostone válasza janeszgol (#67) üzenetére


bostone
addikt

Igazad lehet, ez tényleg olyan “felnőttes dolog”, amiért érdemes lándzsát ragadni és harcba szállni.

(#69) Mezcal válasza El Diabl0 (#60) üzenetére


Mezcal
addikt

Az iPad Pro több mint 3 éves és 120Hz-es volt már akkor!

Az új iphone 60Hz-es és 600K. A középkategóriás Xiaomi 90Hz-es és 100 alatt van. Lényeg, hogy az fáj nektek, hogy szifonon még mindig a 60fps a max! :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#70) El Diabl0 válasza Mezcal (#69) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Szerintem felesleges hasonlítgatni. 60Hz-esen is smoothabb a 600k-s szifon (egyébként 300k, mint a Mi11 ;) ) mint akármelyik 120Hz Android, mivel az appok legalább 90%-a 60 fps iOS-en (mint pl. az Asphalt 9), sőt még a kamera is 60 fps-en mutatja az élőképet, ha videózol.

(#71) Mezcal válasza El Diabl0 (#70) üzenetére


Mezcal
addikt

Embertelen hülyeségeket beszélsz. Mindezt a iphone mániád miatt. Mindegy, én nem akarlak megingatni a hitedben.
[link]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72) dilajoska1 válasza El Diabl0 (#70) üzenetére


dilajoska1
őstag

Androidon az appok szinte 100%-a és az UI is 60+ fps a játékok azok nem mind működnek 60fps+-on, legalább is nálam nem mindegyik még ha a hardver bírná is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#73) El Diabl0 válasza Mezcal (#71) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Nekem, gamer monitor használónak nem kell bemutatnod a magas (és adaptív) képfrissítés előnyeit, ahogy a GSyncet, Freesyncet sem! Egyébként nem vagyok iPhone fan, inkább Samsung! Nem kell a személyeskedés, én sem tettem! :R

(#74) Mezcal válasza El Diabl0 (#73) üzenetére


Mezcal
addikt

Először a tabletet kevered ide, most meg a monitort... Mi jön még, hűtőgép?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75) El Diabl0 válasza Mezcal (#74) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Azt hiszem, nem fogunk egyről a kettőre jutni. :R

(#76) Mezcal válasza El Diabl0 (#75) üzenetére


Mezcal
addikt

Az attól függ, hogy mit tekintesz előrelépésnek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#77) NiGrR válasza Mezcal (#74) üzenetére


NiGrR
csendes tag

Nekünk a Samsung hűtó kompresszorára 10 év gari :DD :C ezen besírtam amúgy........... :DDD

NiGrR

(#78) moleculez


moleculez
veterán

Minden cuccom Apple és nem is tervezek ezen változtatni, de a 120 fps azért látványos tud lenni. :K Azt azért hiányolom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#79) Kasya válasza moleculez (#78) üzenetére


Kasya
nagyúr

Idén csak beteszik. A konkurencia nyomása mellett már nem nagyon halogathatják szerintem.

(#80) DonToni válasza Mezcal (#44) üzenetére


DonToni
aktív tag

60Hz-es telóval játszok (note 10+) és érdekes módon egyszer sem vágtam földhöz a telót, mert mindig a top3-ban végzek....
Max. akkor lőnek le, ha egérrel vannak ellenem vagy kontrollerrel, de az megint más kérdés...
Ha magas frissítési ráta kell hozzá, hogy "jobb legyél" akkor inkább engedjük is el ezt a játékot....!

-Anti-

(#81) moleculez válasza DonToni (#80) üzenetére


moleculez
veterán

Én pl PUBG-ben 80% a nyertes csapatban vagyok / nyerek, pedig csak iPadon tolom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#82) Schuler888 válasza El Diabl0 (#70) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#83) #90305280 válasza Schuler888 (#82) üzenetére


#90305280
törölt tag

Nem. Tényleg nem.

(#84) #40047616 válasza Schuler888 (#82) üzenetére


#40047616
törölt tag

Csak egy elvakult alma fan. Az ilyennek hogyha az alma azt mondaná hogy zöld az ég és kék a fű azt is elhinné. Sőt még váltig állítaná hogy ez az igazság. Boldogok a lelki szegények.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.