Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danikollar


danikollar
őstag

Ez jó gesztus!

(#2) Def26


Def26
félisten

Gondolom európaiaknak nuku.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) negyven2 válasza Def26 (#2) üzenetére


negyven2
veterán

Ahogy nézem csak US. És ha jól emlékszem, akkor a Microsoft Store-ban rendeled meg, akkor dobozos terméket kapsz ebből.

Mondjuk én is dobozosban rendelem majd meg, és remélem lesz belőle majd limitált/gyűjtői/extra kiadás is.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#4) Blaise


Blaise
veterán

Ilyen USA-only híreket miért raktok ki?

(#5) FRENK1988 válasza Blaise (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

Rakják mert hír de jelezzék valahogyan h US vagy más régióban él

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) negyven2 válasza Blaise (#4) üzenetére


negyven2
veterán

Talán az Egyesült Államokban élő Gamepod olvasóknak??? :D

Mondjuk a Rockstar saját fejlesztésű játékaihoz (a Team Bondi félle L.A. Noire kivételével) általában eddig csak multiplayer DLC jött ki (meg carpack a Midnight Club L.A.-hez).

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#7) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ez pont elég lesz a játékhoz megjelenő DLC-kre...:DDD

(#8) Sub-ZeRo válasza negyven2 (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fail, ha valaki USA-ban tartózkodik és a Magyar gamepod oldalról kell megtudnia ezt a hírt. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) wolruf válasza negyven2 (#3) üzenetére


wolruf
őstag

Hol vannak már a régi, igazi dobozos szoftverek... Hétvégén kezembe akadt a Full Throttle dobozos verziója. Szép emlék, gyönyörű és jó ránézni. A GTA IV PC-s változatom is csak-csak kinéz valahogy. De pl. A Forza Horizon LCE már gagyi volt (a Forza 4 még oké, a 3 pedig igazán jópofa volt). Manapság a limitált gyűjtői verzió sokszor csak annyit jelent, hogy kapsz még 5 használhatatlan kiegészítőt :-( Pedig az igazán limitált lehetne olyan, mint pl. a COD Black ops II vagy Driver San Francisco és társai...
Szóval, ha ebből lesz LCE, az remélem ilyesmi lesz, nem csak a papírtokhoz papírfecni :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10) Bjørgersson válasza negyven2 (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kivéve a GTA IV-hez. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) negyven2 válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


negyven2
veterán

Én azt is inkább különálló játéknak tekintem mintsem DLC-nek.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12) oriic válasza Def26 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Amúgy nem új hír, több játékot is lehetett már így rendelni az oldalról, és mindegyikhez jár az MS pont. A probléma hogy EU-ban nem elérhető.

Live-Die-Respawn

(#13) negyven2 válasza negyven2 (#11) üzenetére


negyven2
veterán

Bár így utólagosan belegondolva én az EFLC-re gondoltam és nem abban lévő TLaD és BoGT.
Habár akkor is azon a véleményen vagyok, hogy bárcsak minden DLC ilyen lenne.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#14) Def26 válasza oriic (#12) üzenetére


Def26
félisten

Az lenne király, ha legalább az MS oldalán árulnának online letölthető verziót is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) oriic válasza Def26 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindent ott vennék. :D

Live-Die-Respawn

(#16) Bjørgersson válasza negyven2 (#13) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem még úgy is pont a hátárán van mindkettőnek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) FZsolt93


FZsolt93
csendes tag

PC-re megfog jeleni valamikor?

(#18) Bjørgersson válasza FZsolt93 (#17) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valamikor biztosan. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) oriic válasza FZsolt93 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan még nincs bejelentve.

Live-Die-Respawn

(#20) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Van lehetőség régióváltásra emberek, ne sírjatok.

Itt a gamepod cikk :
[link]

(#21) Def26 válasza gyuszaa (#20) üzenetére


Def26
félisten

És? Ez a dolog arról szól, hogy csak USA címre szállítják ki a játékokat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Blaise válasza gyuszaa (#20) üzenetére


Blaise
veterán

Dobozos játékról van szó.

(#23) gyuszaa válasza Def26 (#21) üzenetére


gyuszaa
őstag

Nem tudtam, hogy csak dobozosan lehet venni ebből a remek store-ból, én hibám. :R

Inkább örüljetek a játéknak, gta iv miatt vettem xbox 360-at, de most megint nem fogok. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.