Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#173) SyMbioTe válasza bambano (#137) üzenetére

Tudom, mi volt két éve egy Suzuki szalonban, mert egy éve is pontosan ugyanaz volt. Tudom akkor mibe kerültek a Suzukik.

"ha a fullos suzuki 4 misi lett volna, a közepesen gagyi astra meg 6, akkor lett volna értékarányos."
Na, ez jelen pillanatban hasonlóan van. Egy gagyi Astra 6,7M, a közepesen gagyi az 7-8M, ennyiért fullos vitarát kapsz, automatával (ha lenne, tegyük félre azt, hogy most nem kapható)

Astrát közben láttam, hogy miféle, csak már nem szerkesztettem.

Lassan viszont hagyom a dolgot, mert belőled erősen a sznobság beszél, az utóbbi hsz-eid alapján, merthogy Suzuki.
Egy viszonylag jó felszereltségű A Zafirából ültünk át új Scrossba. 2 dolgot vettem észre: Az elektromos ablak nem olyan finoman működok és hogy csak a bal első automata. Anyagminőségre gyakorlatilag semmit nem venni észre, bár tény, hogy én nem azaz ember vagyok, aki vezetés közben a műszarfalat kopogtatja folyamatosan. Vedd le a sznobszemüveget és próbáld objektívabban látni a dolgot. Van élet a Peugeot izé Opelon túl is.

Abbahagytam.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.