Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#170) b. válasza bambano (#162) üzenetére


b.
félisten

-ajánlom a figyelmedbe ezt a népítéletet. [link] meg úgy általában a többit is.Úgy általánosan leírja mennyire rossz konstrukció volt. Ez nem egy radom kiragadott ítélet , ismerem a tulajt, az egész előzményeket ismerem a kollégákat akikkel együtt dolgoztam az Opelnél évekig, mai napig összejárunk. Egy insignia nem egy olcsó kategóriás kocsi volt,de a Turbó motorjai úgy hullanak minta legyek. Jó amikor jó,a la J Astra de rengeteg hiba van benne, kerülendő szerintem. 3 hónapig használtam az ALD től bérelve , amíg vártam az új kocsi megjövetelére, hibamentesen, de a helykínálat a méretéhez képest vicces volt 2 gyerekkel és amikor vissza vittem sokat sztorizgatott róla az ALD-s kolléga, én meg csak néztem hogy így utólag kifizetve majd fél milliós díjat rá 3 hónapra, ezeket bele tolja a képembe milyen problémák és szervízeken esett át egy 4 éves kocsi én meg közben 2 gyerekkel és a párommal körbejárta vele többek között Erdélyt, amiből ha scak egy velem történik nem jövök onnan haza nagyon sokáig...
-
Mi a baj vele? Az hogy én 17 éve ennyit megyek minden céges autómmal sőt többet. egy sem kopott még el ,ez az első.
-

De amúgy sok mindenben egyetértek veled és tudom mire gondolsz úgy általában a Suzuki vs Opel dologban,de az ma már nem állja meg a helyét szerintem pont a fent felsorolt dolgok miatt, az Opel minősége nem túl jó már, a Suzukié sokat javult és közben olcsóbb maradt mint a villám.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.