Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) nuke7 válasza bambano (#150) üzenetére


nuke7
veterán

1) ha jól láttam az s-cross tengelytávja pont akkora mint a régebbi vectráé, az új meg 4cm-el hosszabb...
2) se a vitarában, se az s-cross-ban se a sport swift-ben nem merev tengely a hátsó futómű - talán inkább a toyota hilux-ra (és hasonló autókra) jellemző ez.
3) ez szubjektív, de pl. a Honda beltere sokkal szebben öregszik mint egy korabeli ford vagy vw... (mivel nem degradálódik a műanyag) :U
4) itt megint senki nem beszélt a wagonR-ről, ez a fixa ideád... De amúgy megnézném, hogy egy 7 milliós, 2018-as wagonR milyen utazási komfortot biztosít és mennyivel több extra van benne mint a j astrában ;)
melyik/milyen 20 éves autóban ültél, ami kielégítette az igényeid..? :F
5) ez szubjektív.
6) ez megint szubjektív - ami az egyik embernek kényelmes, másiknak lehet, hogy nem.
7) ez maximálisan igaz, és ezért vannak jó fékek a vitarában és a swift sportban is :K
8) minden hatchback-nél vagy kombinál van hátsó ablaktörlő csak a sedan-oknál nincs... :U
9-10) erre nem tudok reagálni de a kétzónás digit klíma szerintem teljesíti ezt a feltételt is...

11) ez meg valami baromság lehet... nekem budapesten a 28 éves daihatsuval is, 28éves kis fényszóróval, pont ugyanannyira adják meg a helyet (nem az elsőbbséget, mert az mindig(!!), különben fizet a biztosító!!!) mint a felannyi idős Civic-el. Aki nem tud közlekedni kis autóval (kis fényszóval?!) az szerintem naggyal se tud :N
Valószínűleg akinek nem adják meg az elsőbbséget, nem tud vezetni, erre nincs más magyarázat, nincs köze az autóhoz. :N

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.