Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147) Qtya123 válasza opr (#141) üzenetére


Qtya123
őstag

Egy 6-os Mazda az én szememnek is nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok ezek az újak ugyanúgy porhanyóssá rohadnak-e majd 10 éves korukra.

Ha nem rohadnának és nem lenne nálam beakadva a Lexus, akkor komolyan elgondolkodnék rajta. Jelenleg azonban abban a fázisban vagyok, hogy 6 éve vettünk egy Lexust (akkor volt 11 éves) és annyira bevált, hogy nem igazán akarok más típusra váltani a jövőben sem, persze amennyiben anyagi akadály nem gördül elé.

Hogy a cikkhez is szóljak: A leírtak alapján nem csoda, hogy már családtag, amennyi élményt és segítséget nyújtott az autó. Azért annak örülök, hogy a full naív, teljesen laikusból eljutottál oda, hogy már törődsz az autóval, mert a karbantartás hiányát fájt olvasni.

(ja meg az olasz szerpentinezéshez: remélem csak a friss jogsi volt még ott az oka és ma már nem a kanyar közepén nyomod ki a kuplungot és váltasz vissza :) )

Amúgy nekünk második autónak a belváros káoszában, meg a méteres padkákra állni van egy 21 éves 1.0 Swiftünk. Nyilván fapad és hihetetlen faék, de én szeretem azt az autót is. Azt meg különösen, hogy 4 gyári alufelnit 2 éves keveset használt gumikkal, alufelni csavarokkal annyiért vettem rá, mint a másikra 1 darab gumiabroncsot. :D

Amúgy jó volt olvasni a kommenteket is, legalább tudom, hogy a Suzuki típustól függetlenül azért sz@r, mert Suzuki.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.