Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megyeri


megyeri
tag

Már csak az a kérdés, hogy mikor jönnek az első eszközök, amik ezt a sebességet támogatják is. Vagy a mostaniaknál egy frissítés megoldja a dolgot?

Azt olastam, hogy a három szolgáltatónak a Mobilinternet piacon nagyjábol azonos lehet a részesedése. Minden esetre érdekes, hogy mennyivel másabb a stratégiájuk. A Pannon például beéri a 3,6-os HSDPA-val is, viszont "mindenhol" van EDGE. A Vodafone már mindenhol 7,2-es HSDPA-t ad, de ha az nincs, akkor csak GPRS. A T-Mobile meg a kettő között...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2) dddd4 válasza megyeri (#1) üzenetére


dddd4
tag

Nem azonos a részesedés.
1. Vodafone 38%
2. T-Mobile 37%
3. Pannon 25%

Ezt kizárólag a mobilinternet.

(#3) ottoyes válasza megyeri (#1) üzenetére


ottoyes
senior tag

Én stabil 7.2-nek is marhára örülnék a Voda esetében..és persze ne korlátozza,ha korlátlan előfizuval 30 Gb-nál többet forgalmazok.. ..egyébként az átlagfelhasználónak teljesen jó a Vodanet.

Ottoyes

(#4) DarkByte válasza dddd4 (#2) üzenetére


DarkByte
addikt

Ezeket az adatokat hol találtad? Múltkor még arról sem tudtunk meg semmit hogy hányan használnak mobilnetet, nemhogy részesedést..

Egyébként durvál nyomulnak, átlagosan a 14Mbps fele meglesz sebességben mint a korábbiak esetében is gondolom, szóval az már nagyon szép egy mobil kapcsolattól. Én azon csodálkozom hogy ezek szerint rengetegen rákaptak a mobil internetre, valószínűleg többen azok közül is akiknél egyébként vezetékes net is lehetne.

(#5) ottoyes válasza DarkByte (#4) üzenetére


ottoyes
senior tag

...én sem tudom a forrást...ezeket az adatokat eléggé titkosan kezelik,ill.nem a valós adatokat közlik.Nos nekem is van kábelnetem,és mellé Vodanet is.A kettö jól kiegészíti egymást.

Ottoyes

(#6) Kobe


Kobe
veterán

voda megint beelőz a mobilinternetben, jó szokás szerint

(#7) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Már csak a lefedettségre kéne rágyúrni, mert az katasztrófa.

https://copy.com?r=wQUd20

(#8) megyeri válasza DarkByte (#4) üzenetére


megyeri
tag

Mielőtt hivatkoznál más helyeken dddd4 értékeire, felhívom a figyelmedet, hogy dddd4=ddddd4 userrel.

Én is próbáltam megkeresni azt az Internet Hungary konferenciáról készült cikket, amiben arra hivatkoznak, hogy nagyjából egyforma a három szolgáltató piaci részesedése, de nem találtam...

Mindenesetre amíg dddd4 nem linkeli be a forrását, addig az általa megadott értékek számomra nem hitelesek... Emlékszem még a T-Mobile 99%-os lefedettségét 90%-ra, majd a nyomásnak engedve 95%-ra taksáló hozzászólásaira... :(

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#9) dddd4 válasza megyeri (#8) üzenetére


dddd4
tag

Még hónapokkal ezelőtt olvastam amobilport.hu-n.

(#10) megyeri válasza megyeri (#8) üzenetére


megyeri
tag

Megtaláltam! Ráadásul pont a Vodafone vezérigazgatója állította, hogy nagyjából azonos a három hazai szolgáltató részesedése. No persze százalékok nincsenek, mert ezt üzleti titokként kezelik...

dddd4:
A "hónapokkal ezelőtt" kifejezés a mobilinternet szempontjából szerintem hamar elavul, hiszen elég egy-egy új akció, és módosul az arány...

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#11) DarkByte válasza dddd4 (#9) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha tudod linkeld légyszíves. Egyébként úgy látom nem sokat kellett vacillálnod a név váltással. :)

(#12) dddd4


dddd4
tag

Itt a link!
A Voda vezet!

(#13) 1010


1010
őstag

remelem egy nap mi is tolthetunk 10megaval a mobilon
es nem wifi vel hanem 4g vel vagy hasonloval
es a video telefonalas nem lesz luxus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.