Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Én sem frissítettem ( Samsung S7 ) , ahogy olvasom a topikot, jó döntés volt.

XXX

(#2) Pano válasza Freiherr (#1) üzenetére


Pano
addikt

Nekem az A8-ra még csak most kezdték szétteríteni (mondjuk elég lassan), de engem is kíváncsivá tett az Oreo. Leginkább teljesítmény szempontjából, Samsung fronton.

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#3) Burt1793 válasza Freiherr (#1) üzenetére


Burt1793
veterán

Semmi baj nincs az s7-es oreo-val, biztosan nem rosszabb, kicsit többet tud a felület és újabb a biztonsági frissítés.

(#4) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Még mindig egy kicsit bajos, de már sokat javult az Android frissítések helyzete, ezt jó látni. Emlékszem, amikor már a 4.3 volt kint, és a 2.2-2.3 votte a piac több, mint felét...
De azért még van hova fejlődni, de ez már egy jó út.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#5) kbyte1024 válasza Burt1793 (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hogy mi???? Kb csilliard beiras van,arrol hogy s7-en milyen bugjai vannak az oreonak! Mirol beszelsz hogy semmi baj nincs?? Az 50%-nak jobban merül,a tobbiek meg valami feloldasi bajokrol szamolnak be es hwgy ne soroljam.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nem csodálom, hogy ilyen sokat vártak az adatok kiadásával......de a java az 5/6/7 verzió, aztán meg lassan itt a P......

(#7) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Kis elírás a cikk címében:

"12,1%-ra nőtt az Oreo részessedése"

[ Szerkesztve ]

(#8) Wesder


Wesder
félisten

8.1-gyel benne vagyok a 12.1%-ban.

Kinyírtàk a Froyo-t a szemetek. :(

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) whatwhatwhat válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Nekem a személyes tapasztalatom az, hogy semmiben nem lett roszabb, az üzemidő határozottan nőtt, + hozott pár hasznos újdonságot is az update.

(#10) #77646080 válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


#77646080
törölt tag

A felhasználók egy része valóban jelez vissza problémákat, ez tény. Másik részük pedig nem tapasztal érdemi negatívumot (pl. Burt és én sem).

Ha belegondolsz, ez teljesen természetes dolog. Nincs két ember, aki azonos körülmények között használná a telefonját (appok, felhasználói szokások stb).

Vedd mellé figyelembe, hogy bármely fórum felületén (érthető okokból) inkább a negatív posztok lesznek többségben, hiszen amiatt nem (vagy alig páran) fognak írni, hogy a jót közzé tegyék. Ez egy teljesen normális folyamat, nem csak itt, mindenütt.

(#11) Burt1793 válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


Burt1793
veterán

Két S7 is van a családban, az üzemidő biztosan nem romlott, teljesen rendben van.
Az nem feloldási probléma, hogy 3 naponta kéri a PIN kódot és nem enged ujjlenyomattal belépni, oreo-val jött "biztonsági eljárás".

(#12) SP!T válasza Freiherr (#1) üzenetére


SP!T
addikt

Ehhez csak gratulálni tudok... :) S7 Edge Oreoval nálam perfekt. Ez a merülés "hiba" pedig szerintem az emberek hülyesége. Bármilyen update jön ki, azonnal megy a fika. Ez egy frissítés és a biztonságot is növeli. Emiatt szerintem fel kell amúgy is rakni és ennyi.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13) Juhaszatti válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem ugyan S7 Edge van, de sokmindenben javult. Gyorsabb a felület, a kijelzőidő nem változott, de a készenléti idő jobb lett, javult az akksi idő összességében.
Az elején egyszer fagyott, azóta buggal sem találkoztam. Határozottan jobb a rendszer mint Nougaton.

[ Szerkesztve ]

(#14) kbyte1024 válasza #77646080 (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mester ez vilagos es igaz is,de ne irja már azt hogy nincs baj,es tok jo az Oreo. Mert akkor nem lennének oldalakon keresztul kerdesek es nem akarnák vissza a Nugatot.Neki nincs baj vele meg neked se szerencsére,de skan meg sirtak hogy ez meg az a baj.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) Freiherr válasza SP!T (#12) üzenetére


Freiherr
őstag

Gratulálhatsz, nem érdekel. Semmi szükségem új fícsörökre, hogy eldobjam értük a jól beváltat, te csak használd szépen akkor.

XXX

(#16) Freiherr válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


Freiherr
őstag

Jogos, lehet kamillázni, de így van.

XXX

(#17) #77646080 válasza Freiherr (#16) üzenetére


#77646080
törölt tag

Biztos, hogy akinek a tiédtől eltérő tapasztalata van és azt le meri írni a fórumon, az "kamillázik"? Teljesen kizárt számodra, hogy a másik ember másképp látja, mint te és igazat mond?

(#19) INGJOKE válasza Burt1793 (#11) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én I6-ról váltottam mi mix 2s-re, de ez az időnként bekéri a feloldó kódot ott már ezer éve megy, ezért még sosem hallatom senkit sírni... úgy néz ki még nem lettem igazi android juzer, mert a saját/készülék biztonságért még nem sírok és rohanok egyből az új rom-ért...:D

(#20) Freiherr válasza #77646080 (#17) üzenetére


Freiherr
őstag

Ne magyarázd félre, senkise beszélt rólad.
A kollega egy bullshitre reagált, én meg igazat adtam neki, nem értem hogy jött ki neked a matek.

XXX

(#21) Juhaszatti válasza Freiherr (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez rendben van, de hol volt itt "kamillázás"? Mert German_TD kolléga konkrétan tűpontosan írta le a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#22) Burt1793 válasza Freiherr (#20) üzenetére


Burt1793
veterán

Ki se próbáltad az oreo-t, más bénázásnak hiszel és te beszélsz bullshitről... mindezt olyan hangnemben és sértettem, amit nem tudok mire vélni. Engem nem érdekel, hogy mire frissítesz és mire nem, de amit nem próbáltál, azt nem kéne ilyen magabiztosan gyűlölni. Én legalább használom az oreo-t a mobilomon (lassan 3 hónapja) és így mondok róla véleményt.

(#23) zzola


zzola
félisten

Ez elég szép szám!

(#24) Freiherr válasza Burt1793 (#22) üzenetére


Freiherr
őstag

Te írtad, hogy semmi baj vele. Ez konkrétan nem igaz, a topik alapján ítélek, kicsit relevánsabb, mint egy ember véleménye.
Kiszálltam a parttalan vitából, over.

XXX

(#25) Juhaszatti válasza Freiherr (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A topik ilyen szempontból abszolút nem releváns. A felhasználók nagy része azt se tudja hogy létezik a topik. Egy másik nagy részük pedig tudja hogy létezik, de esze ágában sincs még beleolvasni sem, nem hogy írni. Mert...minek? Ez utóbbiak közé tartozom én is. Eszembe se jutott bemenni a telefon topikjába, mert tökéletesen működik, az Oreo még javított is a dolgokon. Fluidabb működés, jobb készenléti idő.
A topikba rendszerint azok mennek akiknek gondjuk van, vagy megoldást keresnek valamire, teljesen fals minta. A többség, akinek semmi problémája, a közelébe se néz.

(#26) kali


kali
legenda

Alakul lassacskán, terjed, csak néhány gyártó nem kapkodja el - bizonyos esetekben a negatív értelemben sem.
Bő 8 hónapja használok Oreót, elégedett vagyok vele, eleinte is inkább csak azért voltak problémák, mert bizonyos külsős, harmadik féltől származó alkalmazásokat nem elég, hogy későn, de sokszor csak sokadik nekifutásra tudnak rendesen megcsinálni egy új főverziós Androidra, sőt, van néhány olyan, amit még a mai napig sem, de ez nem az Oreó, vagy az azzal a telefonját (korán/korábban) kiadó gyártó hibája.

[ Szerkesztve ]

(#27) atike


atike
nagyúr

Tökk jó...

:P

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

A készülékek kétharmadán Marshmallow (2015-ös rendszer!) vagy újabb OS van. Ez nem is rossz.

(#29) t72killer válasza Burt1793 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nekem s7 edge-em van, itt várakozik a frissítés, hogy feltegyem - a topicjában írták jópáran, hogy az első verzió zabálja az akksit, úgyhogy várni fogok még vele.

A cikkre, "a többség nougatot használ" - mintha annyira lenne választása az embernek... Első körben ugye a kedves gyártó egyáltalán méltóztasson Oreo ROM-ot kiadni, aztán ez a ROM működjön rendesen, hibamentesen... Két érintett eszközöm van, az s7e és egy Tab A 10.1 tablet - utóbbira talán ősszel kiadják az első oreo-s ROM-ot, de "őslelet" 2éves eszköz lévén ezt már nagy gyártói kegyként kell felfogni...

Más: a címet nem kéne javítani:F?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#30) Matada2.3 válasza janeszgol (#28) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem is értem, hogy mi a baj ezzel :U

Finn the human

(#31) janeszgol válasza Matada2.3 (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem sem. Mire az MM használhatatlan lesz, a mostani telefonok jó része fiókban, egy része meg a kukában végzi. Igaz már akadhat olyan app, amihez 7.0 kell minimum, mintha láttam volna egyet.

[ Szerkesztve ]

(#32) <Lacy85> válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szintén zenész. Páromnak felraktam pár hete S7 Edge-re, és semmi gondja vele.
A teló sokkal gyorsabb lett, akksi idő változatlan.

(#33) Hiftu


Hiftu
senior tag

Olvasnék olyan statisztikákat, hogy összesen mennyi mobilt aktiváltak a google-nél az egyes android verziókban, milyen eloszlásgörbéje volt az aktiv készülékeknek az adott verzióra vonatkozóan. Milyen hosszú volt a kifutása a verzióknak. Ezt rá lehetne tenni egy idővonalra és máris látszana a trend.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#34) #72630400 válasza t72killer (#29) üzenetére


#72630400
törölt tag

(#35) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Vajon miért vártak két és fél hónapot az adatok publikálásával? Csak nem több nagy gyártó is most adta ki az Oreo romját, ezáltal látványosabb lett az ugrás?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.