Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tök jó hogy egyre gyorsabbak lesznek ezek a töltők én tuti ki tudnám használni... jah nem mert munkaidőbe az asztali gép usb-jéről is simán feltöltődik a telefon... :D :DD :DDD

A telefonhoz is vettem vezeték nélküli töltőt, de ha 5x használtam akkor sokat mondok... :D

(#2) gproject


gproject
aktív tag

amikor a valosag tulszarnyalja a sci fi filmeket is
megnyugodhatunk, ugy tunik az androidokat es robotokat megse kell majd az egesz ejszakara toltore dugni :)

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#3) Obyboy válasza INGJOKE (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerencsére nem csak az irodai dolgozókra gondolnak a mérnökök mikor fejlesztik az új technológiákat. Lehet neked elég egy USB 2.0 5V/500mA a telefonod töltésére de hidd el többen lesznek akik örülni fognak neki ha 5 perc töltés után közel egy napig tudják használni a telefonjukat.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) INGJOKE válasza Obyboy (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Érdekes azért, mert hétvégén nyilván nem dolgozok, de akkor sem töltök otthon csak szökő évente, mert a kocsiba is van töltő... :D

De nyilván mindenkinek más az igénye... :D

(#5) samu74


samu74
addikt

Tök jó ez a gyorstöltés, én is használom mikor csak lehet.
Viszont jöhetne az akksiba is valami innováció,mondjuk 1 töltéssel elmegy 6 napot...

-----------

(#6) Obyboy válasza samu74 (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

Több tucat cikk volt már az elmúlt években, hogy milyen új technológiákat találtak ki a lítium aksik kiváltására amik gyorsabban tölthetőek és tovább bírják egy töltéssel de eddig egyikből sem lett semmi. Remélem hamarosan tényleg sikerül feltalálni valami használható technológiát.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) PowerBuldog válasza INGJOKE (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Más meg a reggeli fogmosás, kaka pisi alatt feltölti az aksit és akár 2 napig utána nem érdekli.
Ne abból induljunk már ki, hogy mindenkinek mindenhol egy töltőn lóg a telefonja.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) <Lacy85> válasza INGJOKE (#1) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Értelmesebb helyeken meg instant fejbe lőnek, ha bármilyen személyes dolgot rádugsz a céges gépekre....

(#9) ablack


ablack
senior tag

És ehhez mekkora tápegység kell majd?

Mert jelenleg a laptopoknak van ekkora teljesítményű tápegysége, de egy mobil mellé nem szívesen hordoznék akkorát. [link]

[ Szerkesztve ]

(#10) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Lassan ott tartunk hogy elèg lesz èppen csak hozzáèrinteni apához anyát& kész is.😃

(#11) <Lacy85> válasza ablack (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Engem már a Mate 20 Pro töltője is idegesítene. Kb. 2-3x akkora, mint a Note9-é. Cipeljen akkora dögöt a halál. :D

(#12) e-newsee válasza Lincoln6echo (#10) üzenetére


e-newsee
addikt

Kb. Mint a Zöld Lámpás gyűrű. Csak hozzáérinted, oszt kész is. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#13) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Azért durva, hogy hol tartunk a gyorstöltésben. Én szeretek ráérősen tölteni :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem hangzik rosszul.

(#15) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Az akkuk mennyire tolerálják az ilyen dolgokat?

(#16) Rolly válasza ablack (#9) üzenetére


Rolly
veterán

pont ez jutott eszembe, hogy ennél még a laptopom töltője is kisebb kapacitású :) talán 65W-os

(#17) forgonati


forgonati
őstag

Lassan akkorák lesznek a telefon töltők mint egy cipősdoboz. Az USB kábel meg ujjnyi vastag hogy el ne égjen a többszáz watt miatt. Külön poggyászként kell feladni ha utazol.

Keelah Se'lai!

(#18) rajd


rajd
tag

...és az megvan hogy 100Watt? Fogott már meg valaki 100W izzót működés közben? Azzal már fűteni lehet! :D Szegény akksik, kíváncsi lennék milyen élettartammal számolnak. Remélem folyadék hűtéssel is ellátják azt a töltőt..

(#19) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

na végre jöhetnek a 3mm vastag telefonok 800mAh-s akksival mert úgyis gyorsan fel lehet tölteni

:DD

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20) Narancskoma


Narancskoma
tag

Biztos nem hőre lágyuló műanyagból van. :D

(#21) INGJOKE válasza <Lacy85> (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem te valami érdekes álomvilágba élsz... nálunk a kolléganők egymásnak adják a személyi igazolványukat és egymás cuccával küldenek dokumentumot a jelszót meg hozzá az asztalon egy kockás füzetben tartják... :D

És képzeld el még senki nem halt meg és semmi nem történt... látod kemény a falusi élet... :D

(#22) <Lacy85> válasza INGJOKE (#21) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Épp ezért írtam, hogy normálisabb helyeken.
Szerinted mennyire biztonságos, ha boldog boldogtalan azt köt rá a gépre, amit akar?
Mondjuk ha a vezetés ennyire lesz@rja a biztonságot, akkor úgyse veszik észre azt sem, ha lenyúlják az összes céges adatot. :DDD

(#23) Plug Life válasza rajd (#18) üzenetére


Plug Life
senior tag

Jól csinálják a gyártók, minél hamarabb gyengül az akku, a júzerke annál hamarabb vesz új mobilt :D Én maradok a >=4000-s akkujú telefonoknál és szép kényelmesen feltöltöm 1–2 naponta 10W-tal...

(#24) Obyboy válasza <Lacy85> (#22) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem biztonságos ha boldog boldogtalan mindent rádugdos a céges gépre de manapság már szinte elkerülhetetlen. Szerintem az IT feladata a cég hálózatát/eszközeit megvédeni a végpontokon (tűzfalakkal, víruskergetőkkel). Az nem megoldás ha megtiltják az USB használatát mert úgyis lesz egy gyenge láncszem aki rádug valamit amit nem kellett volna.
Szerintem is a vezetőségnek kellene felismernie a kibertér veszélyeit, de míg csak a fizikai betöréstől félnek addig az IT hálózaton az garázdálkodik aki akar.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#25) joey04


joey04
titán

Szép és jó ez, de inkább arra kéne rámenni, hogy többet bírjanak a telepek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) -Skylake- válasza INGJOKE (#21) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Szerintem te valami érdekes álomvilágba élsz... nálunk a kolléganők egymásnak adják a személyi igazolványukat és egymás cuccával küldenek dokumentumot a jelszót meg hozzá az asztalon egy kockás füzetben tartják..."

Ezzel csak annyit bizonyítottál be, hogy akkor mindenkit egyszerre kellene kirúgni, holnap meg eladni az irodátokat.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#27) satz18


satz18
őstag

Akkor lassan a gamer laptopokat is lehet tölteni majd standard USB-vel.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#28) szemy94 válasza samu74 (#5) üzenetére


szemy94
senior tag

Nekem már (sajnos) elég lenne 1 nap is, 6-8 óra töltéssel (éjszaka töltöm)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#29) #16820480 válasza ablack (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az újabb laptopoknál már Type-C töltő van, ami egyáltalán nem olyan hatalmas. [link]

(#30) gattolino


gattolino
senior tag

Én drukkolok nekik. Szerintem ha ez a Watt növelés lecseng a töltőknél, utána jönnek majd az új akksi technológiák. Azt is Kínában fogják tesztelni.

Vivo X90 Pro Plus

(#31) csako válasza INGJOKE (#21) üzenetére


csako
veterán

Csak nemhogy egy faluban lakunk? :))
Itt se "jobb" a helyzet :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#32) PowerBuldog válasza szemy94 (#28) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vegyél egy olyan telefont amiben normális méretű az aksi. Poco F1 nekem kibír néha 2 napot is.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#33) szemy94 válasza PowerBuldog (#32) üzenetére


szemy94
senior tag

Előző 3 telefonom középkategóriás Samsung volt, mindbe 3000 mhA akksi, most lett egy S9, amiben ugyanakkora. Viszont míg azok mind kibírták a napot, ez nagyon nehezen, persze erősebb, szebb, jobb stb, de ugyanúgy használva sem tudok belőle olyan üzemidőt előhozni, mint a szutyok J5 meg J6 telefonjaimból. Most ez van, imádom a telefont, de az üzemidő az tényleg katasztrófa, viszont én használom is rendesen, napközben 3G-n egyszerre telefonálás (van, hogy 8 óra is) és böngészés, mindezt nem klímás autóban. Ha itthon vagyok és esetleg játszok vagy valami megterhelőbb nem gond, ott a töltő, de az autós töltőim nem az igaziak, most azt próbálok értelmeset szerezni.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34) PowerBuldog válasza szemy94 (#33) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Utóbbi időben az S széria nem az akku időről volt híres...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#35) Teal'C válasza Obyboy (#24) üzenetére


Teal'C
addikt

Nálunk rá dughatsz a gépre bármit attól még nem történik semmi csak tölti a telefont, azon kívül minden más usb adatkapcsolat tiltva nem lehet hozzáférni a géphez. (Bank)

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#36) jacis


jacis
nagyúr

Na ez egy tényleg hasznos és komoly fejlesztés. Várjuk. 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#37) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy számolva,h senki sem 0 szokta feltölteni a telefonját akkukimélés címen akkor a valoságos töltési idő 9-10 perc. Többet ülök a budin. Ezt más csak kibírom valahogy. Hurcolászni meg egy normál usb c töltött is lehet vinni vagy power bankot.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) pusszycat válasza INGJOKE (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a hsz. olyan mintha a saját ellenséged lennél. Gondolom trabantot vezetsz 20 km/o leszbályozva. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) PAtr0n válasza samu74 (#5) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha lenne ilyen innováció, akkor nem lenne kérdéses, hogy az elektromos autózás lenne a jövő.
De jelenleg a nagy távra "elektromosautózásnak" mindent egybevetve nagyobb a CO és egyéb károsanyag hozománya, mint ugyanazon a szakaszon egy EURO 6 dízelnek.

Tudom a cikk nem erről szól, csak próbáltam szemléltetni, hol is tartunk, és mit is várunk el. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#40) samu74 válasza PAtr0n (#39) üzenetére


samu74
addikt

Azt vágom hogy drága meg környezetszennyező az akksi gyártás . De hol az innováció? Már Teslák is repkednek az űrben , meg a messengerben is van dark mód... :)

-----------

(#41) -Skylake- válasza PAtr0n (#39) üzenetére


-Skylake-
addikt

"De jelenleg a nagy távra "elektromosautózásnak" mindent egybevetve nagyobb a CO és egyéb károsanyag hozománya, mint ugyanazon a szakaszon egy EURO 6 dízelnek."

Kifejted kerlek ? :))

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#42) PAtr0n válasza -Skylake- (#41) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kifejti neked Dr. Hanula Barna: [link]
Sajnos ez van, mézesmadzag az egész elektromos autózás.

samu74:
Igen, már nagyon hiányozna a valódi innováció, de az még várat magára. Lehet még nem tesztelte ki a hadsereg rendesen, hogy az egyszeri ember is élvezni tudja. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#43) -Skylake- válasza PAtr0n (#42) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat remelem nem haragszol ha azt mondom, hogy nem fogok vegignezni emiatt egy masfel oras videot. Tovabba lehet itt jonni a "mibu van az aram" stb fals ervekkel, egy napelemrol toltott auto az null emisszios lesz, akar tetszik valakinek akar nem. Szoval tevedsz, egy olyan dizel is szennyezzobb egy napelemrol toltott autonal amit csak evente egyszer inditasz be.

Egyebkent en nemtudom , hogy aki az elektromos autozas ellen kampanyol az gondolkodott e mar valaha barmin is. Azt hagyjuk, hogy egyertelmuen kevesbe szennyezo, de az megvan ugye, hogy akar eltunnek a benzines kocsik akar nem, a benzin bizony el fog fogyni? Szoval lehet majd meg tolem 300 evig is belsoegesu motort gyartani, csak epp szennyvizen kivul nem lesz mit beleonts.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#44) Alf65 válasza hogabesz (#15) üzenetére


Alf65
csendes tag

"Az akkuk mennyire tolerálják az ilyen dolgokat?"

Ezexerint nem csak én nem szeretnék egy olyan akku közelében ücsörögni, amibe épp 20A áramot tol belefele a töltője ...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#45) PAtr0n válasza -Skylake- (#43) üzenetére


PAtr0n
addikt

Sajnálom ha másfél órát sajnálsz arra, hogy kicsit világosabban lásd a dolgokat. Erre nem tudok mást írni.
Én is azt mondom az elektromosság a jövő, de nem úgy ahogyan most a techikai fejlődés áll, és hiába gondolkodsz 0 emisszión, az csak a mesékben létezik, mindenhez CO tapad, még az általad említett napelem gyártásához, szállításához, eladásához is, akármilyen hihetetlen.
De nem fogok bizonygatni semmit, ha nem veszed a fáradtságot, és nézed meg az előadást, legalább megmaradsz a semmivel alátámasztott érvelésed megnyugtató kis egyvelegében.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.