Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó game-ek, meg is érdemlik. A RDR egy külön klasszis a sztoris játékok felhozatalában.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Hàt igen remek szàmok ezek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Remélem már a GTA6-hoz is hozzáfogtak és hamarosan hallunk felőle! A most megjelenő konzoloknak mekkora löketet adna egy gta6 bejelentés!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) GodGamer5 válasza tibaimp (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem a Sony akármelyik exkluzív játékának a folytatását jelentenék be ps5-re, vennék mint a cukrot, Gta 6 nélkül is. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Wesder válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) tibaimp válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mondjuk ez is igaz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) 30z.Samu válasza tibaimp (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a nyakamat tenném rá, hogy már dolgoznak a 6-on. :)

Sic Parvis Magna

(#8) tibaimp válasza 30z.Samu (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ne tedd rá a nyakad :), de úgy legyen!!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Unpopular opinion incoming
Szerintem meg már elfáradt a GTA, ugyanazokat a köröket futják csak többet-szebben alapon elég régóta (RDR2-vel együtt). Szép is,meg nagy is,de ugyanaz a (ma már) fapados gameplay,mint ~20 évvel ezelōtt
10stúdió,több ezer embertōl én többet várok. A jéghegy csúcsa,hogy 1darab játékuk jött az egész konzolgen.re :D
Egyébként szeretem ōket,preorder a játékuk, ez építōjellegū kritika

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet pont ezért szeretik az emberek jó része a GTA-t, nincs túlbonyolítva mégis jó szórakozást tud nyújtani.

Sic Parvis Magna

(#11) MaraTóni válasza 30z.Samu (#7) üzenetére


MaraTóni
tag

Én meg szinte biztos vagyok benne hogy kb. 1 év múlva jön ki, az új konzolok megjelenése után nem sokkal. Hatalmas eladásokat produkálva az MSnek és a Sony-nak egyaránt, mivel húzócím lesz még így látatlanban is. Remélem PC-re is egy időben jön, mert erre a játékra vevő lennék az tuti... :K

(#12) 30z.Samu válasza MaraTóni (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is kb erre tippelnék, de szerintem PC-n késni fog ez is, mert a Rockstar-nál ez már amolyan bevett szokás. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13) Wesder válasza 30z.Samu (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy mert màsodlagos platform nàluk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) 30z.Samu válasza Wesder (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is elképzelhető, de az is lehet, hogy húzzák a PC user-ek agyát és úgymond folyamatosabb a bevétel aa szoftverből. Aki meg nem tudja kivárni, az vegyen egy konzolt és cső, gondolják Ők és emlékezz a RDR 2 megjelenésekor hányan vettek konzolt a játék miatt.

Sic Parvis Magna

(#15) Đusty


Đusty
őstag

Amíg ennyi pénzt termel nekik hülyék lennének kijönni a következő résszel. Pedig én elbírnék viselni 2-2 évente egy gta-t meg rdr-t felváltva így lenne mindkettő fejlesztésére 4 évük :).

(#16) negyven2 válasza 30z.Samu (#14) üzenetére


negyven2
veterán

...nem feltétlenül válasznak szántam... :U

Amúgy ez a jelentés 2019. december 31-ig eladott GTA V példányokat mutatja be

Itt van egy körülbelüli összegzés, hogy éves szinten (jan. 1. - dec 31.) mennyi menyt el GTA V-böl.

- 2013 32.5 millió <--- 2013. szeptember 17-én jelent meg X360/PS3-ra a játék, vagyis itt év végéig fogyott ennyi belőle)
- 2014: 12.5 millió <--- 2014. november 18-án jelent meg One/PS4-re
- 2015: 15 millió <--- 2015. április 14-én jöt ki PC-re is.
- 2016: 15 millió
- 2017: 15 millió
- 2018: 10 millió
- 2019: 20 millió

Ezek amúgy kerekített összegek, vagyis 2018-ban valamivel több mint 10 milliót, tavaly valamivel kevesebb mint 20 millió ment el.

RDR2 esetében meg a legutolsó jelentés az a 2019. október 31-ig eladott számolta mutatja. Ekkor 26.5 milliót adtak el belőle. November 5-én jöt ki PC-re, november 19-én Stadia-ra és december 5-én Steam-re. Vagyis nov. 1-je és dec. 31-e között 2,5 milliót adtak el belőle még PS4/One/PC/Stadia-ra.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#17) Silenzio


Silenzio
addikt

Jó számok, szép számok, megérdemlik stb. Belegondoltok, mit jelent mindez? Már 2018-ban átlépte a hatmilliárd dolláros határt a GTA V bevétele. Ezzel MINDEN IDŐK legjövedelmezőbb szellemi terméke. Nincs olyan zenei album, film, tévésorozat, játékszoftver, egyáltalán semmi, ami akár csak a közelében lenne.
Az 1977-es ős-Star Wars és az Avatar, de még az Elfújta a szél is 3 milliárd környékén állt meg mai árfolyamon.
Így is megérdemli? Szerintem nem. Ilyen kulturális jelentőséggel és üzleti potenciállal minimum akkora hordereje legyen, mint mikor Mózes lejött a Sínai-hegyről a kőtáblákkal, vagy mikor kiadták az első nyomtatott könyvet, vagy mikor 1895 karácsonyán az első nyilvános mozgóképvetítés történt Párizsban. A bevételeihez képest lószart sem ér. Csak azért nem nulla, mert nagyszabású szatíra, ennyi kulturális értéke tehát van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#18) hombre[EU] válasza negyven2 (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō 3-4hónapban ugyanannyi fogyott,mint utána bármelyik random 2évben?! Kemény launch volt :D
nálam is preorder volt x360-ra

Life, Uh, Finds A Way

(#19) negyven2 válasza hombre[EU] (#18) üzenetére


negyven2
veterán

Hát még az RDR2 esetében.

2018. október 26. és 2018. december 31. között 23 millió fogyott el,és ugye most decemberig 29 millió összesen (vagyis csak egy év alatt csak 6 millió, úgy hogy kijött PC-re is).

Mondjuk egy 360-os lemezes és egy digitális One-os digitális kiadással járultam hozzá én az eladásokhoz.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#20) Wesder válasza negyven2 (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Fura hogy nyígtak érte a PC-sek, azt alig fogyott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Szerintem a Rockstar nem GTA folytatást fog kiadni legközelebb, hanem valami brutál open world játékot ami a végtelenségig bővíthető, többféle sztori főszállal, többféle játéktípusban. Én a helyükben ezt csinálnám, mindenük megvan hozzá. Videojáték teleregény.

(#22) 30z.Samu válasza Wesder (#20) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem van egy olyan sejtésem, hogy jóval több user van ott, mint amennyi hivatalosan. Ha érted mire gondolok... :U

Sic Parvis Magna

(#23) Shing válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


Shing
őstag

Nem véletlenül hagyták ki ezt a generációt a Rockstar-nál. A hardver kevés lett volna, hogy újat tudjanak mutatni a GTA4-hez képest (összességében gameplay-ben, technikai dolgokban). Úgy már tényleg kifáradt volna a sorozat.

Következő genre jöhet egy GTA ahol minden járókelő sokkal realisztikusabb "életet" él, autós dugók lesznek, tömegek mászkálnak az utcákon. Olyan gameplay lehetőségekkel amit eddig nem tudtak volna megcsinálni.

Az RDR2 pont kapóra jött. Üres vadnyugat, kis városkák, ehhez nem kellett brutál hardver.

(#24) DeathAdder válasza 30z.Samu (#22) üzenetére


DeathAdder
veterán

és ezért a szegény gyártónak már megint nem lett meg a profitja :(((

(#25) Wesder válasza 30z.Samu (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Még nem kölcsönözhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Wesder válasza DeathAdder (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom te is szeretsz ingyen dolgozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) hombre[EU] válasza Shing (#23) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Legyen úgy és ne csak 3x map méret és 10x több minigame :)
Amit említettél arra (is) gondoltam, de vannak még dolgok amelyeket nem a hw korlátolt. Papíron ez egy openworld akció játék. Na most az akció a legrosszabb területe a játéknak. A közelharc, gunplay, az autós akció...mind csak okés. A RedDead2-t is az atmoszféra/látvány adja el,nem a satisfying gameplay. Arról nem beszélve,hogy telepakolták "featurekkel", amelyeknek semmi értelme, nem befolyásolják a játékot.

Life, Uh, Finds A Way

(#28) D.Va


D.Va
senior tag

Ha jól számolok durván 2 billiárd (2000 milliárd) Forint volt eddig a bevétel? :P
:C
:Y
Egyébként amilyen érdektelen játékok jönnek ki az utóbbi években, még mindig jobban várok egy GTA6-ot mint BÁRMI MÁST, pedig nem vagyok az a húde nagy fan, de a Cyberpunk-on kívül nem sok értelmes, várós játék jön mostanság. (HL Alyx meg csak VR cím)
De sem új értelmes IP nincs, sem pedig régi bevált név sem hoz semmi jót manapság. Sem egy jó Tomb Raider, HL, Doom, stb... sem semmi más nem hoz már lázba igazán senkit...
A GTA azért mindig várós.

(#29) Wesder válasza D.Va (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Dying Light 2?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most dobbant az egyik alapító, több mint 20 év után, ismeretlen okokból. Biztató.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31) Shing válasza Plazmacucci (#30) üzenetére


Shing
őstag

Elvileg író is volt. Annyira nem olvastam utána, de ha belegondolok nem félnék a döntéstől. Valszeg aláírt valamit, szóval a GTA6 után ugyan úgy kap majd zsét. A sztorit, forgatókönyvet, alapokat pedig rég befejezhették. Most mire várjon?
Egyre tovább tart megírni egy játékot. 2030+ mire lesz egy GTA7... Mobilon sokkal könnyebb pénzt csinálni, szóval ha játékokból akar még több pénzt csinálni akkor simán válthat vmi olyanra. Vagy csak megunta az egészet és mostantól eléldegél az összegyűjtött pénzéből vagy vmi teljesen másból. Azért ne temessük a cég jövőjét/játékokat.

(#32) D.Va válasza Wesder (#29) üzenetére


D.Va
senior tag

Azzal pont nem vagyok képbe mert nem vagyok zombi fan (filmből is csak a vígjáték zombis filmeket nézek) de ránézek majd akkor a DL2-re! ;)

(#33) Wesder válasza D.Va (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Szerezd be az elsőt. Filléres tétel. Lehetőleg Co-Op-ban jàtszd, de egyedül is jó, ha ràérzel. Kicsit lassan indul be, de szerintem a legjobb Openworld zombie jàték.
4x kezdtem neki, mert hosszú a tutorial, de csak egyszer kell rajta túlleni. Azóta minden évben előkerül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Azóta sikerült már játszható szintre felpimpelni az RDR2 sebességét?

(#35) Dr. Akula válasza Wesder (#20) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Még szép, mert a pc-sek is folyamatos képet szeretnének látni a 4K-s monitorjaikon, nem diavetítést ami a portolásnak nevezett gányolásból végül lett. Kérdés mennyi idő mire játszható sebességű lesz, illetve hogy egyáltalán megtörténik-e a GTA 6 előtt. Mert utána már senkit nem fog érdekelni. Szóval nem a pc-sek nem vették, hanem nem volt mit, a kiadó nem játékot adott ki, hanem prealfa tesztet.

(#36) Wesder válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyél erősebb PC-t. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Dr. Akula válasza Wesder (#36) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ennél?

(#38) Wesder válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Még 3 2080TI-t egybekötsz és csak jó lesz.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Dr. Akula válasza Wesder (#38) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Most szedték ki az SLI / CF-et a DX21 / Vulcanból (eufemisztikusan: rábízták a fejlesztőkre, magyarul: csinálja akinek 2 anyja van), most sok értelme nincs többet venni. Majd ha rájönnek itt is hogy a MHz-eket nem lehet növelni, ha meg semmit nem növelnek, akkor minek újat venni, tehát újra elindul a magszám növelés, ahogy most a CPU-knál. Addig most pangás jön.

(#40) Shing válasza Dr. Akula (#34) üzenetére


Shing
őstag

Így bírja egy HD7850.
Ebben a ~10 éves i5-2500k a durva. Bár GTX960 sem vmi combos, ahhoz képest jól bírja.
Itt is látni, hogy egy i5-2500k már kb. elég.
i5-3570k+RX570 ami low budget kombó és már nagyon jó minőségben futtatja, jó FPS-el.

Ezek után nem értem, miért futna rosszul? Ja, mert ha egy gyártó bepakolna végtelen látótávot és 8x SSAA-t az Ultra presetbe, akkor ti kitalálnátok hogy a játék van rosszul optimalizálva.
Egyre jobban futnak PC-n a játékok, ott tartunk hogy 10 éves hardverrel lehet játszadozni eközben olyan elborult vélemények vannak a fórumokon hogy az eszem megáll. :F Mintha egy teljesen más realitásban élnétek.

(#41) Wesder válasza Shing (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom neki a "jól fut" a 4K@60.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) Dr. Akula válasza Wesder (#41) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

És a gfx beállításokat se szeretném levenni minimumra. :)

(#43) #81556480 válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


#81556480
törölt tag

;] mondjuk ezt abban az időszakban ahol tarol egy minecraft nevű játék

egy darab heistben több lehetőség van mint az egész mc-ban

(#44) Wesder válasza Dr. Akula (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Az Ultra settings-et kihagytam igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.