Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Geffry válasza ollie (#7) üzenetére


Geffry
aktív tag

11-ik hónap, 11-ik nap, 11-ik óra. Ezért. A ph-s képfeltöltővel pedig részben azért nem próbálkoztam még, mert ahol írtam, oda nem tudtam lementeni a képeket...

mephi666: Persze ilyen szempontból felesleges folyton átrágni egy csontot, de ha kicsit a fenekére nézünk a dolgoknak akkor mégiscsak igaz hogy mi szívtuk meg, csak nem a trianoni értelemben hanem úgy hogy minden ami manapság történik az közvetlen visszavezethető az első világháborúra.
Szó sincs itt amúgy arról hogy én azt gondolom, hogy ha a központi hatalmak győznek, akkor máris szebb és jobb világ van, de ahogy a régi mondás tartja: a győztesek írják a történelmet. Ezúton is köszönet nekik.
Háború amúgyis csak azért van mert akik csinálják őket azoknak nem kell kimenni a frontra.

hejesírásó: A képek java valóban beállított, de tényleg valós. A szines kép kb 1879 óta elérhető volt, de mivel a nyomtatások elsősorban fekete-fehérben jelentek meg, illetve a magas ár miatt, nem volt elterjedt így pedig a fejlesztése is elmaradt. A képekhez használt film nem volt elég érzékeny ahhoz hogym ozgást is rögzítsenek. Elmosódott paca lenne akár egy kézmozdulat is.

Köszi mindenkinek aki vette a fáradságot hogy elolvassa! :R

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.