Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Érdekes maga a játék, de nem tudom hová tenni. Nagyon fura nekem ez az egész.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) errorcode06


errorcode06
őstag

Tetszetős, de jobban szétnézhetett volna az illető.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) oriic válasza batman91 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem pont a furcsasága fogott meg. :)

Live-Die-Respawn

(#4) hogabesz válasza errorcode06 (#2) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Gondolom pont a készültség miatt nem tette ezt meg. ;)

(#5) mike1334 válasza batman91 (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Stalker Fallout Bioshock háromszögbe tenném vhová :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Orosz Shock. :D

A játéknak soha nincs vége.

(#7) oriic válasza dreampage (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reméljük nem fognak azzal sokkolni minket a fejlesztők, hogy 10-20 FPS-t tud majd a játék konzolokon. :D Ismerjük az oroszokat...

Live-Die-Respawn

(#8) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Majdnem megvettem a Founder Editiont, de aztán győzőtt a józan ész.

(#9) SunMount3r válasza oriic (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pl.? Metro? Ennyire rosszak lettek a portok? Az első részt 9800GT-n próbáltam 2.4GHz-es Core 2-vel, eléggé feltolt grafikán, de játszhatatlan volt, pedig csak 2010-es a játék.

Amire még emlékszem az a Cryostatis 2009-ből, na az arról (is) volt híres, hogy full grafikán még egy akkori kimaxolt csúcs konfigon sem futott akadás mentesen. (És lehet, hogy még egy mai csúcs konfigon sem :D ).

(#10) macskabenzin


macskabenzin
csendes újonc

Vegre valami kulonleges darab, engem magaval ragadt az elso pillanattol kezdve, tuti vetel!!!

(#11) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha nem tolják el igazán ígéretes darab lehet, legalábbis a hangulata nagyon adott hozzá, végre valami újnak nevezhető.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Az exterior design nem tűnik nagy eresztésnek, belterek jobbak. Maga a játék meg: jobbra számítottam. A koncepció ígéretes, de a játékmenet nagyon lapos ezekkel a synthekkel, gyakorlatilag semmit nem csinálnak csak ütnek meg rúgnak. Ennél laposabb NPC-ket nem is tudom mikor láttam utoljára.

(#13) frame>24


frame>24
addikt

A video alatt nem tudok elvonatkoztatni ettől:

:DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.