Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bostone


bostone
addikt

Mennyi időnek kell eltelni, hogy a tabletekbe is csúcshardvert pakoljon a samsung?

(#2) Csapoati válasza bostone (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majdnem -2 évnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) doooo


doooo
veterán

Legalább már használható szinten lesz.. meg még ilyen apróságok is vannak benne, mint a vaku (ami rejtélyes módon ki lett hagyva a Tab S2-ből, az új Tab Pro S-ből is... és más gyártók is össze-vissza variálnak. Ha már van bennük kamera, akkor legyen használható is..).

(#4) Lord Sidious válasza Csapoati (#2) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

igen ott a HW korrekt volt. (igaz messze alulmaradt az Air 2 HW-étől és az időtállósága is gyengébb)
A Tab S-el a SW volt a necces. Próbálgattam pár napig a cég tesztpéldányát, és nagyon nem győzött meg. Kaotikus volt és furcsán hatott, hogy két telesen más flat design vonalat akartam egyszerre vinni az UI-n. (persze ez teljesen ízlés kérdése)

Mobil piacon nagyon szeretem a (stock) droidot. A nexusok kedven kategóriában vannak nálam. De tabletben, messze kerülöm a Droid piacot.

(#5) Csapoati válasza Lord Sidious (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért ne feledjük, hogy fél évvel korábbi, mint az Air 2, ami még jelenleg is a legerősebb tablet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Lord Sidious válasza Csapoati (#5) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Tisztelt fórumtárs, az iPad Pró nem is létezik? :D A Tab S2 9.7 is erőben, közel pariba van az Air 2-vel. (A GPU gyengébb sokkal, de a CPU elég erős ott is, igaz az Exynos megoldása kevésbé fejlett az iPad Typhoon-jához képest.)

Március 21.-én majd meglátjuk mit dob még az Apple, mert ha tényleg jön egy 9,7"-os tablet (iPad Air 3 vagy iPad Pro mini néven) A9X SoC-al, akkor érdembe gurti valamit az Apple, ami válasz az Air család 509 napja váratott frissítésére. Az A9X egy tényleg nagyon masszív SoC lett, amibe van potenciál, és a Pro-ba is bizonyított a 4 Gb RAM hatalmas előnye a tablet szériába.

Ami még sokaknak érdekes lehet az a 4"-os iPhone frissítés. Az SE modellel, várhatóan A9 SoC-al, 3D Touch nélkül. Pláne mert, ezzel a bejelentéssel az iPhone 5S 50%-os árvágását is várják a nevesebb Apple elemzők. 2 hét és úgyis kiderül. ;)

(#7) tjb007 válasza doooo (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebben is csak úgy lesz vaku, mint Tab 3 Lite-ban, a Tab E 9.6-ban és még sorolhatnám napestig.

(#8) Lord Sidious válasza tjb007 (#7) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

igazából nem értem a vakú igényét megszülő érdemi érveket egy táblagép esetében :N

(#9) Csapoati válasza Lord Sidious (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én már a hátlapi kamerát sem értem rajtuk, főleg a 10 collosokon... Mondjuk vicces volt látni a húgom szalagavatóján pár éve, hogy egy elvetemült szőke anyuci iPad 2-vel próbálkozott videózni a magasba emelve. Kb. 5 percig bírta tartani... :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Fejvadi válasza tjb007 (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Sötétben szeretnél fényképezni egy ekkora batárral?

(#11) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Talán csak az áratáson fog elszállni az egész gép.

A térerő veled van!

(#12) milkabrams válasza Csapoati (#9) üzenetére


milkabrams
őstag

a telefonomon lévő vakut 95%-ban lámpaként használom, persze egy ekkora tablet cseppet talán nagy ehhez

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#13) Csapoati válasza milkabrams (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A telefon az más, oda kell is a vaku. Na de egy ekkora tabletre...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) doooo


doooo
veterán

A vaku nem létszükségleti elem, de ha veszik a fáradtságot, hogy kamerát szereljenek ezekbe a készülékekbe (és ha még jobb is egy VGA-nál), akkor legalább lehessen is használni azt, nem csak amikor verőfényes napsütéses környezetben vagyunk épp. Például egy iratot lefényképezni, vagy bármi hasonlót, nem könnyebb vakuval, mint szenvedni anélkül? Mert sötétben lassú az autofocus (ha van egyáltalán), könnyen bemozdul a kép, stb, stb. Szvsz jó, ha van vaku.

(#15) Aron1988 válasza Csapoati (#2) üzenetére


Aron1988
tag

Tab S 10.5 csúcs hardver? Ati.. tegyük már szívünkre a kezünket, hasonlítsuk már össze egy ipad Pro-val.. 35.000-es Antutu vs 184.000-es . Nem beszélve a hihetetlen bugos, lassú Magazin UI-ról.. Lakótársam 65ezerért vett Black Fridayen ipad mini2-t, még az is 62.000-et gurított arconpörögve Antutu 6-ban. Nem akarok elfogult lenni, mert android párti vagyok.. de azért nemár, ne legyünk komolytalanok! Nem mellesleg ez a tab is 120 kiló fölött fog indulni.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#16) Csapoati válasza Aron1988 (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Másfél éve volt... akkor az volt a nagyjábóli csúcs. Az iPad Próhoz semmi értelme hasonlítani, az fél éves sincs. Az UI már más kérdés, a hardver volt az eredeti felvetés. Az iOS készülékek meg megint más lapra tartoznak, ezt nem is vitattam soha.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) tjb007 válasza Fejvadi (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, sötétben...

(#15) Aron1988

Ne sértődj meg, de a komolytalan az te vagy, aki egy közel két éves modellt hasonlít egy 5 hónaposhoz (az eltérő szartutu főverziókkal kapott eredmények összehasonlításáról nem is beszélve). Meg ugye eleve az alma és körte esetébe esik a két modell, szóval ezeket egymáshoz hasonlítani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.