Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csandi


Csandi
őstag

32"-es S8-ra kiváncsi leszek :)

(#2) Victorio


Victorio
aktív tag

A 32"-os S8 álmaim monitora lenne, ha a FreeSync-et nem spórolták volna ki.
A frissítési frekiket miért nem írják sehol?

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#3) plömplöm


plömplöm
őstag

The S6 series is available in 34-, 32-, 27- and 24-inch sizes, supporting not only QHD (2,560×1,440) resolution, but also PBP (Picture By Picture) and PIP (Picture In Picture) features, enabling users to multitask effortlessly and efficiently. The S60UA monitors not only support Daisy Chain technology, allowing extended multiple screen and screen reproduction, but also LAN cable (RJ45 compatibility), transforming the monitor into a Docking Station Hub. Built-in Wake On Lan (WOL) functionality allows the connected computer to be powered on remotely from another device.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4) antikomcsi válasza Victorio (#2) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

5ms VA maximum 60Hz.

(#5) shotika válasza Victorio (#2) üzenetére


shotika
őstag

Nem csak a képfrissítés, a panel is hiányzik. Samuból csak Qledes monitor, de ez nem derül ki a listából.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6) #06658560


#06658560
törölt tag

Az a táblázat! Aki így kitalálta, azt agyonütném.

(#7) RIC5I


RIC5I
tag

hát ha ezek ips ek és az s6 osak lesznek 144hz ben akkor úgy érzem meg van az új monitorom :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#8) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Csatlakozókról az S8-on tudni valamit, azon kívül, hogy van usb-c?

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#9) antikomcsi válasza RIC5I (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

VA és 100Hz.

#8 HaJózsi

DP 1.2 és HDMI 2.0

[ Szerkesztve ]

(#10) Yeffy


Yeffy
veterán

miert nem birnak leakadni/megcsinalni hasonlo monitorokat flat-ben, fel nem fogom...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11) Sinesol


Sinesol
veterán

Épp csak a lényeg maradt ki, hogy milyen panel van benne..

(#12) RIC5I válasza antikomcsi (#9) üzenetére


RIC5I
tag

és ez már 100% ? nem is lesz más ? nem értem a Samsung mér ragaszkodik ennyire a VA paneljeihez a VA meg bőven képes lenne több hz re is ha tényleg nincs ips meg nagyobb képfrissítés akkor sajna nem lesz új monitor :(

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#13) sb válasza antikomcsi (#9) üzenetére


sb
veterán

Az nem lenne rossz de ez biztos? UHD-ben is?

A feature listát ki találja ki és mi szerint? Tudományosan kikutatták, hogy kinek mi hiányzona?
Type-C nincs UHD 32" mellé. 27" UHD-hez nem jár LAN. A talp is összevissza van. Freesnyc csak a kisebb felbontásúakban.

(#14) #06658560


#06658560
törölt tag

A tíz bit az tíz, vagy nyolc plusz FRC?

(#15) shotika válasza RIC5I (#12) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem várjuk meg a részletesebb infokat.

VA részemről maradhat, én legalábbis előnyben részesítem a magasabb kontrasztot és a jobb feketéket, a fátyolos IPS ellen, még azon az áron is, hogy a VA kijelző kevésbé színhelyes.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16) #72042496 válasza RIC5I (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Léteznek IPS monitorok magasabb frissítési rátával, csak azokra nem Samsung van ráírva. :)

(#17) antikomcsi válasza sb (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Néha én is úgy érzem, hogy összeül egy team, és ha lenne egy számomra jó termék, akkor csak kitalálják azt, hogy, hogyan tudnának mégis kib@szni velem. :DDD

(#18) RIC5I válasza #72042496 (#16) üzenetére


RIC5I
tag

nekem is olyanom van 144hz ips , de a samsung panelei kifejezetten szépen és ha true 10 bites akkor az megérződik

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#19) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha tényleg VA és 100 Hz, akkor nekem az S6 24"-os változata már jöhet is (Nem számít, hogy valós 10 bit, vagy 8+FRC)!
Az sem zavarna, ha az EIZO hozna ki erre a panelre monitort (Most is Samsung VA paneles EIZO monitorom van.)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) sb válasza Geri Bátyó (#19) üzenetére


sb
veterán

https://www.computerbase.de/2021-03/samsung-office-monitore-s8-s8u-s6-s6u/

UWQHD: 100Hz
WQHD: 75Hz
UHD: 60Hz

Van VA és IPS is...

(#21) Geri Bátyó válasza sb (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Úgy tűnik, hogy csak a nagyok vannak VA panellel szerelve. Ez eléggé kiábrándító. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.