Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Max78


Max78
csendes tag

Hát ez szuper. Most már csak utánna kell olvasnom ezeknek a gravity, xposed stb.- nek. Köszönet a munkádért!!!

(#2) 105kacsa válasza Max78 (#1) üzenetére


105kacsa
őstag

Olvass utána, nem fogod megbánni. ;)

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#3) Vismajor17


Vismajor17
csendes tag

Köszönet az összefoglalóért! Nagyon jó munka, részletes, áttekinthető :)

(#4) Vismajor17


Vismajor17
csendes tag

Na, gyári recovery-vel meg is állt a telefon :(
(esetleg befrissítheted, hogy a gyári recovery-vel nem biztos, hogy működik az új ROM felrakása, asszem Indiant is így járt..)

(#5) 105kacsa válasza Vismajor17 (#4) üzenetére


105kacsa
őstag

Gyári recovery-t soha nem lehet használni egy telefonon sem.Frissítem az összefoglalót

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#6) Vismajor17 válasza Vismajor17 (#4) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Még szerencse, hogy így is fellehet rá tölteni a recovery-t :)
Na, már installálja is az új ROM-ot :PPP

(#7) Vismajor17 válasza 105kacsa (#5) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Köszi Kacsa!
(Közben már narancssárga háttér van... aztán be is töltött, így első ránézésre nem látom a különbséget, de látom, ogy a Build: THL T11 MSB :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Vismajor17 válasza 105kacsa (#2) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Beépített Xposed Telepitő (GravityBox tökéletesen működik) -t hol találom? :)

(#9) Max78


Max78
csendes tag

Tényleg nem kötekedésből, de 3. sorban mentésed helyet menésedet írtál.

(#10) 105kacsa válasza Vismajor17 (#8) üzenetére


105kacsa
őstag

Xposed Telepitő van beépítve, ebben kell a GravityBox-ot letölteni ahogy a leírásban van

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#11) 105kacsa válasza Max78 (#9) üzenetére


105kacsa
őstag

Javítva

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#12) Vismajor17 válasza 105kacsa (#10) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Köszi :)
A címtár folyamatosan leáll, arra van ötleted, hogy miért?

(#13) Vismajor17


Vismajor17
csendes tag

Oh, és még egy gond, sms-t sem lehet írni :( "Az alkalmazás nincs telepítve."

(#14) 105kacsa válasza Vismajor17 (#13) üzenetére


105kacsa
őstag

Az előbb küldtem 2 sms-t amit meg is kaptak.A címtár probléma szintén nincs :Y

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#15) apalaci válasza 105kacsa (#11) üzenetére


apalaci
csendes tag

Köszi! tökéletesen műkődik, a három betűs navi rögtön talált jelet gravitybox jó :C telepithetem újra a kedvenc alkalmazásaimat :K
még egyszer köszi a munkád!! :K

Mi8 lite

(#16) Vismajor17 válasza 105kacsa (#14) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Akkor megpróbálom újra a telepítést...

(#17) 105kacsa válasza apalaci (#15) üzenetére


105kacsa
őstag

Ha előtte készítesz mentést a Titanium Backup-al akkor nem lesz ilyen gondod ;)

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#18) 105kacsa válasza Vismajor17 (#16) üzenetére


105kacsa
őstag

Igen rakd fel újra, úgy ahogy kell és jó lesz

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#19) Vismajor17 válasza 105kacsa (#17) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Nem tudom nálam nem az kavart-e be, hogy egyből onnét nekiálltam visszaállítgatni a dolgokat... mert most hogy újratelepítettem, működik a hívás és az üzenetek is.

(#20) 105kacsa válasza Vismajor17 (#19) üzenetére


105kacsa
őstag

Csak az apk-t kell visszaállítani adatokat nem

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#21) Vismajor17 válasza 105kacsa (#20) üzenetére


Vismajor17
csendes tag

Jaja, most megy minden szuperül :)

(#22) Senator


Senator
aktív tag

Szép munka Háp-Háp :Y :C

(#23) szucs2


szucs2
tag

Köszönet a leendő T 11 használók nevében.

[ Szerkesztve ]

(#24) whoiam111


whoiam111
újonc

Köszi, minden megy szépen, bár a rootolás kicsit nehezen jött össze, de onnantól ment minden mint a karikacsapás! :)

Az intézőben én csak akkor láttam úgy a telefont, ahogy a kép mutatja, ha médiaeszközként választottam ki.

Köszi mégegyszer!

:C

(#25) Max78


Max78
csendes tag

Nagyon jó ez a rom, már csak egy jó kamera modul kellene. A boot animációt hogy lehet lecserélni?

(#26) 105kacsa válasza Max78 (#25) üzenetére


105kacsa
őstag

kamera modul az jobb nem lesz

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#27) jingli válasza 105kacsa (#10) üzenetére


jingli
csendes tag

Szia!
ugyanezt csinálja az én telefonom is,amit a videóban lehet látni,vagyis kilép mindenből és össze-vissza rezeg.Van erre valamiféle megoldás?Már próbáltam több romot is,törlést stb,de nem jártam sikerrel.. :(
https://www.youtube.com/watch?v=zdSVtxrcyvo

(#28) 105kacsa válasza jingli (#27) üzenetére


105kacsa
őstag

[link] ez alapján rakj fel egy romot

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#29) newbeet


newbeet
újonc

Sziasztok, új vagyok itt s egy THL T11 boldogtalan gazdája vagyok. Történések röviden: 4 hónap után a teló úgy tűnt meghalt, néha elindult egy kicsit - egy haver - rossz az aksi - rendelés - ezzel sem megy - elviszem gsm service - elindítja...ja custom rom..biztosan elb..altáztam - felnyomott rá valamit nagy nehezen - nem megy továbbra sem - közben rájött, hogy mindez felesleges volt, mert hibás volt az lcd panel csatija - rendelés - felrakja - prímán megy mondja.. - hazahozom, kamera nem megy, simet nem észleli, gondoltam majd újra felnyomok rá egy custom romot, hátha megjavul.. _tégla_ :-( visszavittem, helyehozta ... MSM L ROM , firmware 105 kacsa.. de továbbra sem megy a kamera és nem észleli a simeket s ez mintegy 6 hónapig tartott. Nem tudom eldönteni, hogy most szoftveres vagy hardveres hiba lehet...meglátások

TIA

(#30) 105kacsa válasza newbeet (#29) üzenetére


105kacsa
őstag

Hardveres hiba
De hogy biztos legyen rakd fel SP_Flash_Tool verziós 4.2.2 verziót a blogomból a videós segítség alapján.
Ha ezzel is rossz lesz akkor 100% hardveres hiba

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#31) newbeet válasza 105kacsa (#30) üzenetére


newbeet
újonc

Köszi, megpróbálom, mit veszthetek :))

TIA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.