Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomMusic


TomMusic
őstag

Nekem erről hasonló a véleményem, mint az almás cégről. Jó drágán árulják a cuccaikat, és el vannak szállva maguktól.
Viszont egy dolog tetszik: hogy ez európai, szóval nem az amcsik zsebét tömjük.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2) Karel2


Karel2
csendes tag

Sharp a finanszírozók között? Nincs azoknak elég bajuk?

- Karel -

(#3) con_di_B


con_di_B
tag

Egyszer veletlenul bekukkantottam egy boltjukba, de a kepen is lathato hangrendszeruk az pontosan ugyanolyan rettenetesen muanyagul szol, ahogy azt elkepzelnetek.

Probaltam megtudni, hogy nagyon jo (nem, nem az), de hol van ebben a technologia, aztan erre mondtak, hogy az a nagy kunszt, hogy analog eloerosito utan van digitalis vegfok, emiatt sokkal jobb a hatasfok, de ahhoz kepest a hangzas sem romlik sokat.

Oke, kovetkezo logikus kerdes az volt, hogy jo, akkor ha valakinek amugy van rendes hangfala, akkor van e kulonallo erositojuk is amivel hasznalni lehet. Van, kb. 7 ezer fontos arra emlekszem, szoval talan azt mar inkabb nem, illetve azt nem is tudtam meghallgatni.

Ennyit tudok roluk, szerintem az almas hasonlata a kolleganak helytallo volt.

(#4) arn válasza con_di_B (#3) üzenetére


arn
félisten

vehetsz egesz jo digitalis pa erositoket x szaz wattal olcson (crown pl), es rakotheted analog elofokra :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Ribi válasza con_di_B (#3) üzenetére


Ribi
nagyúr

És nem mondtad nekik, hogy a D class még midnig nem digitálist jelent? ;]

(#6) shteer válasza Karel2 (#2) üzenetére


shteer
titán

gondolom dönthettek ők is, hogy befizetik az adót vagy leírják ebben a formában.

..szerintem jónak tűnik

(#7) gianni85


gianni85
veterán

Egy expert pro-t nagyon elfogadnék, akár a legolcsóbb modellt is. 5+ ezer eurót azért ilyen luxuscikkre nem igen adnék.

[ Szerkesztve ]

(#8) Karel2 válasza shteer (#6) üzenetére


Karel2
csendes tag

Igen, ez lehet. Vagy alkatrészszállítóként is szóba jöhetnek.

- Karel -

(#9) Patice válasza con_di_B (#3) üzenetére


Patice
nagyúr

Igen, van nekik. Ugyan ez a technológia. Nagyon jó cuccok, horror áron. Elfogadnám őket. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#10) elefant válasza Karel2 (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

már nincs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.