Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha nem 2GB-os lenne, már megrendeltem volna, így viszont nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Ezekiell válasza Graphics (#1) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ennyi pénzért teljesen rendben van ez, kis pénz kis foci.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Van hazai hivatalos forgalmazó? Na ez nekem új?
Kik azok? Honnan lehet Realme-t rendelni hivatalosan??

(#4) janeszgol válasza Ezekiell (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Teljesen nincs rendben. Inkább az Alcatel 1S 2020. Kell a ram.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) email6


email6
tag

Milyen az a hangzatos ár? :U

(#6) Norbi. válasza szabi__memo (#3) üzenetére


Norbi.
őstag

Van igen, közvetlenül tőlük nem tudsz rendelni, de Edigi, Media, sőt már a Telenornál is van Realme.

(#7) szabi__memo válasza Norbi. (#6) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na erről lemaradtam. Nemrég néztem, akkor még sehol nem láttam :Y

(#8) Norbi. válasza szabi__memo (#7) üzenetére


Norbi.
őstag

HTM Mobile Kft van az Oneplusomon (Telekomos vásárlás) tippre a Realme-t is ők hozzák be

(#9) szabi__memo válasza Norbi. (#8) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet, az se túl régóta van náluk

(#10) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Ennyièrt Ilyen speccel ajándék.

(#11) Smiro válasza Ezekiell (#2) üzenetére


Smiro
senior tag

Haha, a mondás vagy 50 éves :DD Azóta nagy pénz, és hol a foci... :W

(#12) Ezekiell válasza Smiro (#11) üzenetére


Ezekiell
veterán

Inkább hol a pénz, hol a foci... :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#13) hogabesz válasza Ezekiell (#2) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ami nem jó, az akkor se lesz jó, ha olcsó :)

(#14) Norbi. válasza hogabesz (#13) üzenetére


Norbi.
őstag

ez nagyon igaz, csak a best buy topikba ne írd bele. ;]

(#15) moldovan


moldovan
csendes tag

Ugye nem tévedek, ha azt írom, ez a készülék a klasszikus elektronikus szemét kategória. Nem lesz hozzá valós támogatás és rendes Szervíz. Új gazdája nem is nagyon fogja tudni kihasználni a legtöbb feleslegesen elérhető funkcióját, merthogy azokhoz gyenge a vas. Vajon a képernyőt kiszolgálni képes YouTube videókat le tudja játszani a rendszer komolyabb akadás és melegedés nélkül?

(#16) Graphics válasza moldovan (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért ne lenne képes?

Egy Cortex-A7-es Android navi képes lejátszani youtube videókat akadas nélkül.. Ez annál sokkal erősebb..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) janeszgol válasza moldovan (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Az GPU dekóder. A Mali 400MP2 (az MP1 csak 15 FPS-el), illetve az Adreno 205 (a 203 még nem) le tudja játszani akadozás nélkül a FHD/30 fps videókat. És ezek 7-8 éves történetek.
A Youtube tudtommal nem változott hosszú évek óta. Ha majd kodeket váltanak (mpeg4-ről, dfivx-ről), akkor már bajos lehet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) forgonati


forgonati
őstag

Az a baj, hogy az alacsony ár nem mentesít az alól hogy gyenge a telefon. Oké hogy olcsó, és? Cserébe viszont döcögős lesz a használata a 2GB RAM miatt. Ha a 3 belefért volna, még azt mondom oké. Esetleg legyen 10$-el drágább, de a 3GB kell. Pl. ha most egy gyártó kiad egy okostelót 50$-ért, viszont 7-8 éves HW van benne. Akkor mire megyek vele hogy olcsó, ha majdnem semmire sem jó? Ez is ilyen. Csábító az olcsó ár, de valahol spórolni kell, csodák nincsenek.

Keelah Se'lai!

(#19) Norbi. válasza forgonati (#18) üzenetére


Norbi.
őstag

Annyira azért nem vészesen lehet sz*r. Nyilván tisztában kell lenni a képességeivel, de a mammernek jó ez receptet nézni. Persze, 3GB Rammal jobb lenne, de akkor ott van 45 körül a Realme C3. Ha beleraknak ebbe 3GB ramot, azt nem veszik meg. Még mindig jobb mint a cikkben említett LG K20 és társai.

[ Szerkesztve ]

(#20) Graphics válasza forgonati (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hidd el, ha 3GB-os lenne, akkor is lefutnánk ezt a kört, hogy de hát miért csak ennyi, hisz 2020-at írunk stbstbstb...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) juuzer válasza Norbi. (#19) üzenetére


juuzer
addikt

Ezt aláírom. Fater tavaly kapott egy Nokia 2.1-et, 425-tel és 1/8-cal. Ja és Android GO-val. A mai napig vígan elvan vele. Cikkeket olvas, meg youtube-on hallgat zenét. (Mjuk ott a sztereó hangszóró hatalmas pluszpont.) Még Google-fiókot se állítottam be rajta neki, mert kb teljesen felesleges.

Ilyen nagyon basic dolgokra ezek a telefonok még épphogy elmennek.

Vamos a la playa.

(#22) janeszgol válasza forgonati (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez így van. Figyeljük meg, hogy az Android GO-nak is emelkedett a Ram igénye*. Akkor a sima rendszeré nem? Dehogynem!

*a 10 GO-nak már a minimuma 1 GB, a maximuma meg 2 giga bájt. Ha a cikk tárgyán GO lesz, akkor nem szóltam. De ez nincs benne a cikkben.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.