Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) peet137 válasza peet137 (#6398) üzenetére


peet137
tag

Valszeg az akksi volt a hibás, a másik, 5200-as, 30-40C-ssel kb 40 percet játszottunk és nem merült le teljesen. Viszont indulaskor brutal jól megy vele, utána meg visszalassul kicsit és úgy is marad. Nem nagyon lassú, de érezhetően lassabb. Kikapcs, bekapcs után megint ugyanez, kB 1 percig megy, mint állat, aztán visszavesz. Az akksinak van egy kis púpja már, nem mai darab.

(#6402) Gubu0101 válasza tvamos (#6400) üzenetére


Gubu0101
veterán

Lehet ott telen is csapatni,koran kell kellni :D Kijartam en jegesoben meg havazasban is quadozni,nincs akadaly. :D
Egyenlore gyujtogetek aztan kitalalom mi lesz a befuto.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6403) Skillet


Skillet
addikt

A 12428 kerekei elkoptak. ILYEN nagyobb kerekeket rendelnék hozzá. Van valami hátulütője?
:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#6404) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok
Ma belefutottam egy hibába.
Szétkaptam a kis bonzai RC kocsimat, levettem a kerekeket, megpucoltam a csapágyakat, kapott kenést, lebettem a villanymotor feletti purkolatot, ahol egy nagy fogaskerék volt, azt is kiganéztam, összeszereltem, és azóta kattogó hangot ad menet közben alacsony sebességnél.
Nem tudom mi lehet a baj. nem jövök rá mi adhatja.
Megpróbálok egy vidit feltölteni

[ Szerkesztve ]

(#6405) Skillet válasza JoolsNOS (#6369) üzenetére


Skillet
addikt

És jó minőségű szettek ezek? Meg igazából sokat nem tudok róluk. Olyan Amper értékek repkednek, hogy csak pislogok :U ehhez egy erőmű kellene :DDD
De most komolyan, hogy is van ez? Akkut én nem fogok cserélni. 2S 21700 van, 4000mAh, 30A folyamatos.
Minden infót köszi...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#6406) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Most nezelodtem ebay kleinanzeigen-en es talattam ezt a gepest.550€-ra van hirdetve,de szerintem 4-450€—ra le lehetne alkudni,persze ha er annyit :U :F
Turheto allapotban van,kulon nem terki az akkumlatorra de lehet ad hozza + tavot a tav szerepel egy kepen.Itt hirdetik,messzire se kell menni 1-2km.
Uj ara olyan 650-700€ korul van itt kint.



[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6407) tvamos válasza Gubu0101 (#6406) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szoval az uj ara olyan 600, o meg 550-et akar erte... hat nem tudom. Ajanlanek erte 300-at.

Mondjuk ez szebb: [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6408) Gubu0101 válasza tvamos (#6407) üzenetére


Gubu0101
veterán

Gondolo azert,mert cserelgetett benne cuccokat,a leiras alapjan.Majd beprobalkozunk az alkuba,ha nem enged,akkor megmarad neki :D Igen jo cucc az is,az majd max jovohonapban,kell meg hozza gyujteni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6409) tvamos válasza Gubu0101 (#6408) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nektek ott Nemetorszagban van valami jo kis "Arukereso", amit hasznalni szoktatok?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6410) Gubu0101 válasza tvamos (#6409) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez az ebayes meg aliexperss.Alirol rendeltettem meg eddig 1 tokot azt nemet kollegam intezte.Magyar kollegam szokott vasarolgatni itt ebayen,eleg jol tud alkudozni :D Ez az ebayes annyibol jo,hogy beirom az adott varost meg megadom hany km-es korzetben keressen az adott holmira,igy nem kell rendelgetni meg el tudunk szaladni erte kocsival.Hasonlo mint a facebookos marketplace.
Surun meg nem vasaroltam,igy nem tudom van e olyan specko kereso.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6411) JoolsNOS válasza tvamos (#6407) üzenetére


JoolsNOS
veterán

HOgy szebb-e az ízlés kérdése. Én is landrovert vettem, jó áron, de alakítottam broncóra mert az tetszik. Meg ez a chevy is kegyetlen jól néz ki. Meg is van a LAndi kasztni ha valaki szeretné megvenni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6412) tvamos válasza Gubu0101 (#6410) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezt nezd! [link]
Ez eleg jo ar!

Inkabb magamnak cserelnem benne az alkatreszt, az tuti, hogy az, ami.

Ennek fenyeben csak akkor adnek 300-nal tobbet a hasznaltert, ha mondjuk egy Mamba Monster szintu szet van benne! Lehet, hogy akkor sem.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6413) Gubu0101 válasza tvamos (#6412) üzenetére


Gubu0101
veterán

Neztem tegnap,atporgettem a shopot.Most kollegam porbalkozott,hogy 300€-350€-ban max ide adja e a srac vagy nem a blazert,meg nem valaszolt :D Ha nem felre rakom az arat jovohonapban meg kipotolom es nezek egy ujat.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6414) tvamos válasza Gubu0101 (#6413) üzenetére


tvamos
nagyúr

Siman meg kell neki mutatni, hogy most az uj ara 450, az, hogy o mennyiert vette, az mindegy, meg az is , hogy tett bele 6 LED-et, ami az Aliexpressen 2 ojro szallitassal. Ami eltort meg johogy kicsereli!

Amugy nektek is azt irja, hogy 450 EUR?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6415) Gubu0101 válasza tvamos (#6414) üzenetére


Gubu0101
veterán

449,95 :D Mar vissza irt,hogy az ar fix,ugy hogy hagyuk is :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6416) JoolsNOS válasza tvamos (#6412) üzenetére


JoolsNOS
veterán

120ererért sehol sem kapcs fullos trx4et. Még sportot sem. Én 165ért vettem kb fél éve (nem sport), igaz szinte új volt. MOst majdnem minden hírdetés 180-220 között van. 235től van új ahogy néztem.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6417) Gubu0101 válasza tvamos (#6414) üzenetére


Gubu0101
veterán

Most ezt talaltam [link] + tamiya akkumlator+toltovel + adapter.Neztem par videot rola,nem rossz,elgondolkodtatott 🤔

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6418) JoolsNOS válasza Gubu0101 (#6417) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nagyon olyan az alváza mint ennek.
Akkor már inkább ezt venném. De méginkább egy normális létravázas gépet.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6419) Gubu0101 válasza JoolsNOS (#6418) üzenetére


Gubu0101
veterán

Neztem videot lehet rajta emelni valamennyit.Most talatam egyet 165€-ert cak pakk vasarnap megyunk erte,felteve ha jo a sracnak aki eladja.Par cuccot cserelt benne,erosebb szervo stb.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6420) peet137


peet137
tag

Srácok, mi a max megengedett diffi egy lipo akksi cellái között? 2 cellás akksi, de 2s2p konfigban, amit használok épp, kB 0.1 a diffi köztük. Ennél sokkal kevesebb szokott lenni a többi akksinál, ráadásul eléggé melegszik is töltés közben. De púpja nincs...

(#6421) tvamos válasza peet137 (#6420) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem a 0.1V a gaz, hanem az, hogy melegszik toltes kozben. (Mondjuk, azt nem irod, hogy milyen gyorsan toltod...) En nem biztos, hogy kockaztatnam, hogy kigyujtsa a lakast.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6422) peet137 válasza tvamos (#6421) üzenetére


peet137
tag

5A-t eresztettem rá, mert azzal szoktam a többi akksit is. 5800-as, 30-60C-s amúgy. Végül 3A-rel töltöttem "tele". De az egyik cella már 4,2 volt jó ideje, a másik meg végül 4,1 lett, mert a töltő lekapcsolt az időlimit miatt. Előtte jó ideje már 0,5-1A között töltögetett csak. Kefés szettel teszteltem, mert a komolyabb BL gépem darabokban van, karbantartás alatt, lehet, hogy emiatt merült "félre", nem mértem előtte cellákat, meg csipogót sem használtam, mert elvileg a szabi lipo módban van. De nem merítettem le teljesen.
Érezhetően jobban melegszik, mint a többi akksim ugyanazokkal a töltési paraméterekkel.

(#6423) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Csak meg vettem 180€ volt 3db ni-mh akkuval.Aranylag rendben van,par atalakitast csinalt rajta a srac,cserelt gumikat,szervot erosebbre,alu erositest,hogy ne mosozogjon a kasztni.Vilagitast atszerelte.Kicsit probalgattam hetvegen az erdoben meg a lakasban maszattam a laptoptartora,mas nem volt keznel :D Most elgondolkoztam,hogy fektessek-e bele idot es penzt az atalakitasra.Lengescsillapitok,motor csere + vezerles vizallora,elso-hatso hid csere femre de meg ilyen szelessegben nem talaltam egyenlore(~240mm).Vagy veszek egy uj defendert melle ez meg unokaocseme lesz es majd jarkalunk eggyutt csapatni. :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6424) tvamos válasza Gubu0101 (#6423) üzenetére


tvamos
nagyúr

A vegen annyiba lesz, mint egy rendes, csak megsem lesz olyan. De ha mar belekezdtel...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6425) tvamos válasza peet137 (#6422) üzenetére


tvamos
nagyúr

En nem eroltetnem ezt az aksit. Nem is hianyzik mas, mint kigyulladjon! Lemeritenem nullara a balance csatlakozon keresztul, cellankent, es elvinnem az ujrahasznosito allomasra.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6426) HummeRC válasza tvamos (#6424) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ez pont így szokott lenni... :K

(#6427) Gubu0101 válasza tvamos (#6424) üzenetére


Gubu0101
veterán

Megy unokaocsemnek,tesomal lebeszeltem :DDD Hazamegyek rendelem meg a fekete traxxas defendert (ha lesz keszleten) ha nem akkor szurkeben.Neztem hozza kismillio kiegeszitot,sokba fog fajni az is :U De legalabb rendes gep lesz.
Ez kellett,hogy meg is mennyire jon be az rc mint hobbi/unalomuzes.Azert is nem akartam egyenlore dragaba befektetni.Sok terv van fejben mar,mar csak penz kerdes :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6428) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Terepre (is) keresek valamit. :U
2-3 modell szimpatikus:
MT
Bullet
XT Flux

A Bullet tűnik a legmasszívabbnak, de valamiért az XT Flux a legszimpatikusabb.
Az XT fluxból létezik PLUS, az nem tudom miben jobb esetleg (persze az le van írva, hogy nagyobb más festés, talán erősebb motor, de ezen kívül?).

Javaslatok ellenjavaslatok?

(#6429) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#6428) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szűkül, MT Flux vagy Quantum Flux XT. Ezekből melyiket inkább, vagy felépítményt tekintve mindegy?
Ezek tudnak 2S és 3S akkut kezelni, a Bullet és a Flux PLUS csak 3S.

(#6430) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A HPI 150205 és a HPI 150207 között csak a 80A ESC a különbség, vagyis az kaphat erősebb akkut és még gyorsabb mint a másik 45A ESC-s?

(#6431) Zolka75


Zolka75
tag

Szevasztok egy kis segítséget szeretnék kérni,ajándékba szeretnék vásárolni egy rc kamiont .
a felsorolt alkatrészekre kellene tanács milyet vásároljak hozzá
[link] és ugyebár hogy komplett legyen a dolog ehez kellene még
Akkumulátor, töltő , kormányszervó , váltószervó , rádió ,vevő , szabályzó .
Ebben szeretnék tanácsokat hogy ti ehez miket ajánlotok hogy teljes legyen a csomag hogy csak össze keljen szerelnie az illetőnek és menet kész legyen
előre is köszönöm a javaslatokat tanácsokat :R

Zolka, Galaxy A5

(#6432) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok
Adott egy Wltoys 144001 járgány, és az vele a bajom hogy 2 kereke is olyan nyocasokat ver hogy elsírom magam. Lehet valamit kezdeni vele? Mert én még nem jöttem rá. :W

(#6433) tvamos válasza Gomez1984 (#6432) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ki kell cserélni az elgörbült alkatrészt!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6434) krazo


krazo
csendes tag

Sziasztok!
Eachine EAT11 1/14 RC autóban tönkrement a vezérlő egység. Kormányzás működik, de a (kefés) motor nem kap áramot. Honnan tudnék beszerezni csere darabot vagy mivel lehet helyettesíteni? Ha másfajtát rakok bele, a kontrollert is cserélni kell? Köszi
https://www.eachine.com/Eachine-EAT11-1-or-14-2_4G-4WD-RC-Car-High-Speed-Vehicle-Models-W-or-Head-Light-Full-Proportional-Control-Green-p-2146.html

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#6435) JoinR válasza krazo (#6434) üzenetére


JoinR
senior tag

Sajnos én se találtam neked hozzá.Ha másfajtát teszel bele, bizonyára cserélni kell a távirányítót, igen.
Megpróbálhatod az EAT15 ESC-t (UDIRC vagy SG 1601..1607 kódokon eléred), ez méretben megegyezik, de kelleni fog új távirányító is.
2. lehetőség ugyanez brushlessben (de távirányító akkor is kell még).
Vagy veszel saját TX/RX kombót, ESC-t és 3 szálas szervót..de szerintem nem éri meg az autó függvényében, ha máshoz nem használnád.

[ Szerkesztve ]

(#6436) KnightDave


KnightDave
tag

Sziasztok!
Érdekelne az RC autózás, de nincs ismerősöm, aki valamelyest foglalkozva vele, így nem sokat tudok a hobbyról. Nyilván felnőttként ez teljesen mást jelent, mint gyerekkorban és szeretnék rálátni, hogy ez nekem való idő és pénz befektetés-e.
Valószínűleg bugyuta kérdés, de a felhasználás módja iránt érdeklődnék elsősorban:
· ti hogyan és mire használjátok az autókat? (pl. versenyeztek valahol, vagy inkább single playerben kimentek valahová autózni?)
· számotokra mi az, ami addiktívvá teszi az élményt?
· van Budapesten és környékén aktív közösség / pálya?
Ahogy nézegettem a YT-ot, talán számomra az On Road / Rally irány lehet érdekes és abból is a large scale 1:8 (HPI WR8), 1:5 (MCD XR5 Ultimate) modellek. Lehet, hogy a Nitró közelebb van az igazsághoz, de nekem elég zavaró a kis cc motorok hangja, így maradnék az elektromosnál. Egyébként műszaki affinitással rendelkezem.
Köszönöm!

Burn the rubber, not your soul.

(#6437) krazo válasza JoinR (#6435) üzenetére


krazo
csendes tag

Köszi, hogy utánanéztél. :R
Ha jól emlékszem 15 000 Ft volt nagyjából egy éve a komplett autó.
Majdnem annyit kellene rákölteni(esc és távirányító), még a kefés megoldás esetén is. Nehéz döntés.

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#6438) peet137 válasza krazo (#6437) üzenetére


peet137
tag

Ha maga az autó amúgy bejön, én a helyedben rendelnék inkább egy újat és egyből van egy csomó tartalék alkatrészed. Vagy ha van ismerős, aki ehhez ért, lehet, h érdemes lenne megnézetni azt az esc-et, hátha menthető. Fesz szab IC szokott kimenni benne, csak nem mindet lehet javítani, mert olyan helyen van, hogy nem tudod leforrasztani róla...

(#6439) JoolsNOS válasza KnightDave (#6436) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nézz Face csoportokat, ott aktívabbak. Írnak ki programokat. Bár amit én látok az inkább az Off-road/triál. Az sokszor van budaörs kőhegyen.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6440) krazo válasza peet137 (#6438) üzenetére


krazo
csendes tag

Az autó nagyon bejött a gyerekeknek, sőt nekem is :) , de már nem lehet kapni. A hozzáértéssel nincs gond, csak a ráfordított idő (méricskélés, alkatrész beszerzés, panelra folyatott 'takony' letisztítása, stb.) és a sikeresség esélye miatt nem állok neki. Lehet meghirdetem alkatrésznek.

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#6441) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Quantum flux XT-vel van tapasztalat? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.