Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Razer most elöször csinál controllert konzolhoz! Kiváncsian várom hogy milyen lesz és ezzel szerintem nem vagyok egyedul! Az eredeti controllerel az a bajom hogy hamar elhasználodik pl mortal kombat teljesen kivégezte a dpadot, cod5 zombi a falazás miatt az x et! Remélem idotállobb lesz!Egyet nem tudok még mikor fog megjelenni ha valaki esetleg tud rola valami infot akkor irjon mar légyszives!
Várhato fogyasztoi ár:49.99 dollár (44.99 euro). (Supergamernek irtam egy emailt azt mondták náluk is kaphato lesz kb13eFt áron)

[Hivatalos honlap]
Képek Magyar leirás

(#2) jubilleum


jubilleum
senior tag

Vajon PC vel is kompadibilis?
és csak vezetékes kiszerelése lesz?

(#3) Def26


Def26
félisten

Nekem ez drága, de biztos, hogy jó kis kontroller. Mondjuk én soha nem éreztem szükségességét, hogy valamit is átállítanék a kontrolleren, max. csak a bill./egér kombó hiányzott de már ezt is szokom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Most csak én nem látok szignifikáns különbséget az eredeti X360 kontroller és eközött?

(#5) heihachi


heihachi
addikt

Állatul néz ki nagyon, de az 50 euró kissé húzós.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) Benyaking válasza heihachi (#5) üzenetére


Benyaking
aktív tag

De most miért? 13k anyira nem vészes szerintem, 7-8 egy vezetékes gyári!

(#7) heihachi válasza Benyaking (#6) üzenetére


heihachi
addikt

8-ért már gyári vezeték nélkülit is lehet kapni, persze az zacsis, de az első dolgom úgyis kidobni a dobozt, mert csak lom. Egyébként nem vészesen drága, de azért húzós.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Benyaking válasza heihachi (#7) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Én tuti veszek majd egyet

(#9) Prof01 válasza heihachi (#7) üzenetére


Prof01
veterán

Jó, de az a gyári.
Ezen, ahogy elnézem a D-pad normálisan megvan tervezve, nem úgy mint a gyárinál...és talán nem is nyikorog össze-vissza, mint az. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.