Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#577) jhos910 válasza kuntics (#572) üzenetére


jhos910
aktív tag

kuntics(#572):
Én papíron is rajzolok, mikor kezdtem még nem volt ilyesmi, hogy rajztábla :D

Hát így ennyire nem nagyon lehet még mit mondani, de ha tudsz scannelni otthon akkor inkább scannelj mert ez így életlen és rossz minőségű vagy ha nincs akkor világítsd meg jól a képet vagy vakuval is pórbálkozhatsz de az lehet, hogy kiégeti a fotót.

A szemei teljesen kandzsalok, egyik szeme felfelé néz a másik meg nagyjából maga elé és szerintem a jobb szeméből nem is annyit kellene látni ha a balhoz viszonyítunk. A bal szeme nem is lehetne tojás alakú csak a jobb. A jobb szempillái sokkal dúsabbak és vastagabb vonalúak mint a bal.
Szerintem a szemén dolgozz még.

Meg szerintem elférne még egy fog a szájában :D

Igaz, hogy egy rajz kezdemény és lehet, hogy kijavítod magadtól de én ezt nem tudhatom, ezért írtam le ezeket.
Jó rajzolást.

jimspire(#552):
- Életlen a kép nagyon. Nincs mélység és távolság érzete az embernek.
- A hátsó szikla előtt mintha felhők lennének, de az nem szokás ilyen magasságban.
- Az előtérben lévő hajó méretét nem találtad el túl jól mert ha a fához viszonyítjuk akkor valszeg egerek használták azt a tutajt, de gondolom nem az akart lenni :D
- A tükröződések arányai sem túl jók, perspektívát vedd figyelembe. A tükörképek a víz felszínén tükröződnek így a vízfelszín síkjában látjuk őket, a tiédet pedig teljesen tükrözted függőlegesen a sziklákra. Használj a vázlathoz segédvonalakat, igaz itt nem lenne sok jelentősége, de a tükörképnél nem tévedtél volna legalább :)
- A hajóroncsnál nagyjából ráéreztél a perspektívára, hogy van olyan de az árnyék iránya nem nagyon egyezik a fény irányával :D
-Az íves sziklán ha az árnyékokat figyeljük akkor a nap lenyugvóba megy épp,
- Ha jól sejtem akkor maszkolási technikával festettél vagy ha nem is azzal de az eredmény hasonló lett. Méghozzá, hogy az elemek úgy néznek ki mintha papírból kivágott formák lennének. Mert kilógnak a kompozícióból, nagyon éles a kontúrjuk, nem életszerű.

Hirtelen ennyit :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.