Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#497) jimspie válasza LamaCube (#496) üzenetére


jimspie
tag

Így van, a photoshopnak ez a nagy ereje, hogy nem csesződsz órákig hülyeségekkel amiket amúgy 2 kattintással meg tudsz oldani és különben sem igényel semmiféle kvalifikációt (ki nem tud levelet meg palántákat rajzolni?) csak idő kérdése lenne .. a lényeg úgyis a kompozíció.
Ez concept art/design-nál kötelező, ebben a szakmában aki kézzel rajzol be ilyeneket az HÜLYE :D és a saját idejét rabolja. Legalább ilyen kötelező a textúrázás is, ha el akarsz adni valamit, íme:
[link]

Amúgy az egész kép úgy készült, hogy összebarmoltam a képernyőt mindenféle crystal brush-al különféle árnyalatú szürkékkel majd nyúztam-nyújtottam, forgattam-tekertem :D addig amíg valamit el nem kezdtem meglátni a képben (mint amikor a börtönben felmutatják neked a placnikat, hogy "mit lát a képen?" :D ).
Innentől már alig kellett valamit csinálnom vele, pár dolgot berajzoltam, elhelyeztem a palántákat, rajzoltam egy gagyi fát, vizet + textúrázás -----> KÉSZ. Van aki egyáltalán nem használ ecsetet a képeihez, ők a fotomanipulátorok, mocsokjó dolgokat lehet úgy csinálni, így ni:
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.