Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#294) Kaoru válasza DrSoul (#280) üzenetére


Kaoru
aktív tag

Teljesne igaz, amit mdontál, csak hagy mutassak be egy másik perspektívát is:

Sztem a legtöbb ilyen dologhoz, azon kívül, hogy pénz és időígényes meg kell érni. Én magamból kiindulva nem mennék el egy rajztanfolyamra, ahol hónapokon keresztül kúpokat, testeket rajzolgatunk, azért mert egyszerűen belebetegednék (még általános iskolában megcsinálta ezt a rajztanárunk, h 2 hónapon keresztül almát, majd banánt végül csendéletet kellett rajzolni. Az eredménye az lett, h a harmadik órától fogva egyszerűen nem voltam hajlandó rajzolni, mondanom sme kell, h majdnem megbuktam...). Én nekem mindig is az vált be, hogy elkezdtem rajzolni, mindig valami olyasmit ami tetszett, ugye kiskoromban rajzfilm figurák, aztán most meg fényképek. Sztem ez igen oclsó megoldás, s annál jobb érzés nincs, mint amikor magadtól kezdesz rájönni a dolgokra, s visszanézve a rajzokat látod, h miben fejlődtél. És még el sem kell menni otthonról.

De ezt megint csak azért mondom, mert nem mindenki érett meg egy olyan komoly hozzáálláshoz, hogy komoly anyagiakat és időt rá tudjon áldozni, sőt arról nem is beszélve, hogy ha nem megy úgy neki, ahogy szeretné, elég hamar csalódik és ott hagyja az egészet.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.