Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1081) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1082) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#1083) Luck Dragon válasza soundsonic (#1082) üzenetére

Erről van szó. :) Nagyon szuper. Most én is kedvet kaptam hozzá hogy valamit alkossak. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1084) soundsonic válasza Luck Dragon (#1083) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszönöm szépen! Szívesen látnám a Te munkáid is. Én egyenlőre fotókat használok a rajzokhoz, de ma jön fel egy ismerősöm modellt állni. Még sokat kell rajzolnom hagyományosan, hogy ki merjek menni a városba látvány után rajzolni mert már nagyon régen tanultam. De úgy érzem már most sokkal jobban ki tudom fejezni magam mint digitálisan. Na nem azért mert én is kevesebbre tartanám a digitális munkákat, hanem mert én nem értek annyira a festőszoftverekhez mint smc, vagy a jobb digitális alkotók. Én mindkettőt szeretem :)

(#1085) Luck Dragon válasza soundsonic (#1084) üzenetére

"Digis" festmény készítéséhez magam sem értek. SMC kolléga pedig egy külön színt :R
A rajznak neki álltam, csak annyi ,hogy teljesen új eszközzel dolgozom amivel nem nagyon használtam eddig, csak néha napján.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1086) soundsonic


soundsonic
aktív tag

kb 20-25-perc volt

(#1087) Luck Dragon válasza soundsonic (#1086) üzenetére

Szuper ! :) Látom szereted a sötét tónusú rajzokat.
Ez hagyományos B-s ceruzával készült?

Füle picit fura , de összességében szép lett a rajz.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1088) soundsonic válasza Luck Dragon (#1087) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi! Igen, szeretem a sötét tónust, de ez azért is van mert elég bénán tudok árnyékolni. A füle az Attilának elég nagy, de igen már én is látom, hogy elég furi lett valamint a bal szeme sem lett jó. 6B-s tömör grafit ceruzával rajzolok. Nincs fa része. biztos tudod milyen mint egy szén rúd csak grafitban. Nehéz kihegyezni sajnos és sok veszteséggel jár.

(#1089) Luck Dragon válasza soundsonic (#1088) üzenetére

Progresso avagy pasztell ceruza. Én is ezzel dolgozók. Szívesen segítek egy kis írással összefoglalva hogy árnyékolás és fény technikával hogyan szoktam én rajzolni, hátha adok ezzel egy-két ötletet adni.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1090) soundsonic válasza Luck Dragon (#1089) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Azt megköszönnèm :)

(#1091) Luck Dragon válasza soundsonic (#1090) üzenetére

Holnap írom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1092) soundsonic válasza Luck Dragon (#1091) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszönöm! Közben kicsit javítottam a hibák egy részét:

(#1093) Luck Dragon válasza soundsonic (#1092) üzenetére

Sajnos most hirtelen erre futotta.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1094) psycroptic válasza Luck Dragon (#1093) üzenetére


psycroptic
őstag

:R

PSNID: Tomy83PS

(#1095) soundsonic válasza Luck Dragon (#1093) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm :) Rengeteg új dolgot megtudtam róla!

(#1096) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Egyébként a modellemről készült egy korábbi digitális képem is összehasonlításképp:

A grafitnál a füleit nagyon elbaltáztam.

[ Szerkesztve ]

(#1097) Luck Dragon válasza soundsonic (#1096) üzenetére

Szívesen, most már láthattad az én pálcika emberes rajzaimat is. :DDD
Ez a digis rajz nagyon jó lett! Meg sokkal másabb mint a hagyományos. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1098) soundsonic válasza Luck Dragon (#1097) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nekem tetszettek a Te rajzaid is . Egyáltalán nem pálcikaemberkék! :)
A digitális rajznál az volt a különbség, hogy fotóról csináltam kb 2 nap alatt, míg a grafit rajzot kb 25 perc alatt élő modellről. Persze amikor a száját próbáltam rajzolni beszélt meg ásítozott, amikor a szemét akkor meg grimaszokat vágott, szóval nem volt könnyű eset. :D

(#1099) Luck Dragon válasza soundsonic (#1098) üzenetére

Én is azt csináltam volna. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1100) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Ezt elég rég alkottam olajpasztellal, de azért megmutatom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.