Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Radikalmod weboldal... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) flatcoke


flatcoke
csendes tag

Hello mindenkinek!

Elkészült a radikalmod weboldala! Kifejezetten pc módosításokkal foglalkozik, hirek, cikkek, meg minden ami ide belefér. [L]http://mod.radikal.hu[/L]
Várunk mindenkit szeretettel.

Üdv!

Kite, modding, iPhone

(#2) supercow válasza flatcoke (#1) üzenetére


supercow
őstag

itt is van ám Modding részleg, nem illik ellenreklámozni... :(((

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#3) flatcoke válasza flatcoke (#1) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Nálunk egy darabig még nem lesz fórum, igy ennek a fórumnak nem vagyok konkurenciája..., legalábbis remélem...:-) Az oldalnak pedig semmiképpen nem vagyok konkurenciája, mert a prohardwer témaköreinek csak egy kis szeletével foglalkozik az oldaunk. Igy aki olvassa a proharwert az ezután is fogja... Egyébkén én nem elégszem meg egy oldal olvasásával, mert mindent ök sem láthatnak a nagyvilágban, igy legalább 6-8 magyar harweroldal rendszeres olvasója vagyok. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Az oldalt azért indítottam be, mert kevésnek találtam az ilyen témájú hireket, cikkeket... Remélem nem tévedtem, és van rá érdeklődési kör.

Üdv!

Kite, modding, iPhone

(#4) flatcoke válasza flatcoke (#3) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Az eddigi látogatóknak köszöm, hogy megnézték oldalamat. Ezúton szeretném megkérni azokat akik megnézték, hogy irják meg véleményüket nekem, hogy a további fejlesztések jo irányba haladhassanak.

Udv!

Kite, modding, iPhone

(#5) atus válasza flatcoke (#4) üzenetére


atus
senior tag

Az én véleményemet már ismered, eddig csak pozitív volt. Ismétlem EDDIG.
Mire a betárazott híreim kijutnak PH!-n addigra nálad már két napja kint vannak legalább. ;] Irgum burgum. Pl: Toxic casemod
UPDATE: Mégvalami technikai: Állítsd be a háttérszínt fehérre, mert akinek nem az a default (nekem pl), annál nagyon gagyin néz ki így a dolog. Ráadásul nemrég még jó volt...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#6) Parci válasza atus (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Mindennek oka van, a betárazott híreket azért kell picit megváratni, mert az Index.hu, a Hirstart.hu, a Prog.hu, a Supergamez.hu meg még ki tudja hány oldalra is kimennek. Meg, különben is, PH! über alles, vigyázni kell a minőségre :).

De szólj, ha rá kell kapcsolni, és megütni flatcoke oldalát... ;] (bocs flatcoke, ne vedd komolyan)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) flatcoke válasza Parci (#6) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Igazatok van a betarazassal kapcsolatban..., rajottem mar en is..., de van meg egy oka a hirek tartogatasanak..., megpedig a szamuk, mivel aranylag keves van belole..., hiaba nyalazok 50 modder oldalt at napi szinten van olyan, hogy egy uj bemutato sincs... Szoval megtanultam a lecket...illetve lehet egyeztetni is ha gondoljatok..., bar a napi 20-30 latogatoval egyelore nem nagyon rugok labdaba...

Hali!

U.I. backgr szin beallitva...:DDD

Kite, modding, iPhone

(#8) LukE válasza flatcoke (#4) üzenetére


LukE
veterán

híreknél ha megoldható kisképre klikk->nagyobb kép?
pölö Antec átlátszó táp nagyon nem érdekel, de képet megnézném:) lustaság rlz:DD
1ébként meg hajrá

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#9) klepto


klepto
addikt

Nekem nem jön be az oldal :(
A szokásos 404-es hibát kapom, az oldal nem található felirattal, majd bedobja az egyperces.hu játékablakját.
Miért?
Esetleg nem tudnád belinkelni a címet?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) klepto


klepto
addikt

Visszavonva. ''www.'' nélkül bejött :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#11) klepto


klepto
addikt

Köszönöm :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) flatcoke válasza klepto (#11) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Hello!

lúk: kérdésedre a valasz: Az, hogy nem lehet a kepekre ráklikkelni az azert van, mert nem etikus ilyen szinten lemasolni egy masik oldal cikkjet, termekbemutatojat stb, ekkora kep meg szerintem belefer, de lehet, hogyha feltennem a nagyobb kepet akkor anyazas lenne belole. Az adott cikket kozlo oldalon altalaban megtalalhato a kep nagyobb verzioja, oda mindig talalsz linket az oldalamrol..., ha vegre beindithatom a cikkek oldalt, es elindulnak a sajat tesztek, akkor ott lesznek nagyobb kepek, akar 800x600 -is ha kivanjatok.

klepto: a magazin neve radikalmod, ertelemszerüen inkabb www.radikalmod.hu cimen kellene lennie..., a domain nev bejegyzes alatt van ha meglessz akkor nem kell a radikal oldalan ''vendegeskednie''. a www, pedig azert nincs, mert a freewebnek ez egy szolgaltatasa, hogy amilyen nevü alkonyvtart nyitsz a fokonyvtárban azt a www cimnel eléteheted a domainév elé, és az is oda mutat, de ez elé semmiképpen nem kell www. Ennyi...

Ha még van valami akkor keressetek!

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#13) guess.who


guess.who
senior tag

Csak röviden: kezdetnek nem rossz, csak a hejjessírásra oda kéne figyelni nagyon... Engem legalábbis idegesít olvasás közben a sok hiba, és egy idő után elveszi a kedvem...

Egyébként sok sikert, tartalmas anyagokat, méretes galériát és minél több látogatót! :)

(#14) flatcoke válasza guess.who (#13) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Köszi az építő jellegű kritikát! A helyesírás javítottam, illetve javítom ott, ahol még nem tettem meg.

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#15) supercow válasza flatcoke (#14) üzenetére


supercow
őstag

Szia, alaposan megnéztem az oldalt. jól látom, hogy kézi frissítésű az egész? nincs lehetőséged egy php alapú (nem kell adatbázis) rendszerre? Egyszerűen kényelmi szempontokat figyelembe véve :) Ha kézzel csinálod az egészet, le a kalappal.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#16) dark bit


dark bit
tag

Kicsit kusza ez a honlap... nemigazán találok semmit kézre esőnek

(Bocsi)

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#17) flatcoke válasza supercow (#15) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Supercow: Igen, kézzel készül..., sajnos..., pontosan tudom, hogy php vagy valamilyen hasonló programmozás lenne az igazi, de én nem tudok programozni, és pillanatnyilag nincs 200e Ft-om, hogy csináltassak egyet. De mondjuk valamennyit rászánnék, ha akadna vállalkozó kedvű programozó, aki megcsinálná.
Ez akár lehet felhívás is!

Ghost: Légyszi fejtsd ki, hogy mi az, ami nem áll kézre. Köszi!

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#18) biker válasza flatcoke (#17) üzenetére


biker
nagyúr

keresd supercow-t...
és ne gondolj 200e-re! (250e? :DD:DD:DD)
sztem jóval kevesebb....
de ő megmondja...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) flatcoke válasza biker (#18) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Köszi! Remélem megkeres majd...:))

Kite, modding, iPhone

(#20) biker


biker
nagyúr

amugy nem tudom mi köt a nexionhoz, de.....

lehet, nagyon magánvélemény, de egy gyorsan, jól frissülő oldalon egy olyan céget reklámozni, akik kb havonta talán frissítenek, és abszolút inkorrektek az áraik emiatt, május 9-ei hírekkel, kicsit kontrasztos.
amugy a bolt nem rossz, csak a szokásos kisker hozzáállás...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) biker válasza flatcoke (#19) üzenetére


biker
nagyúr

egész biztos...
amugy tényleg nem bonyolult, sem adatbázis alapút (van sql-ed ott???), sem a nélkülit amit gyorsan lehetne frissíteni.

én is megtudnám, de:
1: supercownak címezted, és nem ugrok elé
2: épp supercow erősítőjét csinálom, egyéb sokmás mellé, és ezért nincs időm :DD:DD:DD:DD:DD:DD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) flatcoke válasza biker (#20) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Nexion: Egyelőre a Nexion az a cég alkatrészeket kaphatok tesztelésre, úgy, hogy az oldalnak minimális a látogatottsága. Tervben van több cég megkeresése, de amig nem tudok valamit felmutatni, addig szóba sem állnak velem..., (szerintem).

A program: Azért nem a legegyszerűbb programvariációt szeretném mögérakni, hanem olyat ami a későbbiekre is jó lesz, bár szerintem a ti véleményetek biztos az, hogy annál, ami most van, annál minden csak jobb lehet.
Remélem sikerül valamit kieszközölni a témában... sc?

Kite, modding, iPhone

(#23) flatcoke válasza flatcoke (#22) üzenetére


flatcoke
csendes tag

egy szó kimaradt az elején = akitől , bocs!

Kite, modding, iPhone

(#24) supercow válasza flatcoke (#23) üzenetére


supercow
őstag

itt vagyok, írj egy mailt hogy mire van szükséged és megbeszéljük. Vagy írjak én egy javaslatot?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#25) flatcoke válasza supercow (#24) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Küldtem mailt!

Kite, modding, iPhone

(#26) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Semmiképp sem szeretnék ünneprontó lenni, sőt, inkább megnyugtatni szeretném apró lelkemet...

Szóval valamikor réges-régen egy DewDew nevű emberke is hasonló elánnal kezdett neki saját (hardver) oldalának, és kért segítséget itt a fórumon. Segítettek is neki sokan, meg is született DewDew hardver oldala... ami végül csatlakozott a SuperGamezhez, majd a keresztségben a ''Megahardver'' nevet kapta. És kőkeményen a PROHARDVER! ellen pozicionálta a srác...

Summa summárum, remélem itt békés szimbiózis a cél, és nem a CoolNESS csapat ellenében pozicionált valamiről van szó...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) supercow válasza Parci (#26) üzenetére


supercow
őstag

Részemről megnyugtatlak, én nem is mennék bele ilyen áruló tevékenységbe :D Keményen PH!-párti vagyok, ha lesz belőle valami (a munka mégiscsak munka), a háborúskodástól távol tartom magam.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#28) Parci válasza supercow (#27) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Szó sincs háborúskodásról, egyedül egy rossz élmény villant be nekem, amit itt leírtam... Azért a biztonság kedvéért építs be egy titkos kapcsolót a site engine-be... ;];]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) flatcoke válasza Parci (#26) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Ismerem az oldalakat amiket felsoroltál, de a hátterüket nem..., illetve a viszálykodást velük... Szóval, nekem nem célom rontani senkinek az oldalát, főleg nem olyat, ami a bookmark-om Magyar hardverszekciójának második helyén áll (PH)..:-)
Visszatérve a jogos aggályaidra, én olyan hardveroldalt akarok működtetni, ami kifejezetten moddolással foglalkozik, és nem általánosságban a hardverekkel. Persze itt is van modding rész (Coolness), de van még mindenféle más is. Én egy olyan oldalt szeretnék létrehozni, mint amilyen pl: twistedmods, themodfathers stb.
Őnáluk is megfordul néha egy-egy alaplap, netán proci, de nem ez az amiért visszamennek a látogatók.
Kérlek, ird meg légyszi ha ezzel a törekvésemmel bárkinek is ártanék, mert ez nem célom.
Azt értem, hogy az oldalam megjelenése nem biztos, hogy jó a PH modder részének, és nem szeretném, Atus ''munkanélkülivé'' válna emiatt, de talán elférünk egymás melett.

Azt hiszem, lehet jótékony hatással a modder termékek árára az, ha van egy olyan Magyar oldal ami csak ezzel foglalkozik. Előbb utóbb meglessz a statisztika, hogy hány embert érdekel a téma. Ha vannak számok, akkor a cégek tudnak számolni, és lehet, hogy ez lassan változtatásra ösztönzi őket. Ha ez a szám kevésnek bizonyul majd, akkor itt az ideje a modding népszerűsítésének, és igy nemhogy rosszat, hanem inkább jót teszek törekvésemmel.

Javits ki, ha baromságokat irtam...

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#30) atus válasza flatcoke (#29) üzenetére


atus
senior tag

Hajrá flatcoke, kívánom, hogy tegyél munkanélkülivé! :D Najó nem, inkább csak rengeteg látogatót kívánok neked. Az a gáz, hogy bár itthon a moddolás egész népszerű, de nem az a fajta, ami külföldön. Tudom, mert azért csak-csak foglalkoztam vele. Szóval szívesen ragadnak az emberek fejszét az átalakításra, de nem szívesen fizetnek 50000+ pénzt egy alu házra, meg mégegyszer annyit az átalakításra. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs egy darab ilyen ember, de ebből a cégeknek nem lesz túl nagy üzletük. Legalábbis eddig nem volt, jó lenne, ha ezentúl lenne. Szóval hajrá, moddolj amíg csak ötleteid vannak!
UI: atus kis té plíz :P

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#31) Parci válasza flatcoke (#29) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Szó sincs ártalomról, meg viszálykodásról, meg érdekekről -- természetesen bárkinek joga van bármilyen oldalt csinálni, a PROHARDVER! remélhetőleg nem attól jutott el oda, ahova, hogy módszeresen likdiválta minden potenciális ellenlábasát.. ;].

Viccet félretéve, én is sok sikert kívánok. A DewDew hardver oldallal sem lett volna semmi bajom, ha nem úgy indul az illető, hogy itt kér tanácsot egy olyan oldalhoz, amit aztán ''ellenünk használ''. Ezt némileg pofátlannak éreztem, de amúgy vele is megbeszéltük aztán, elsimítottuk az elsimítandót.

Atus pedig nem lesz munkanélküli, emiatt ne aggódj, remekül nyomja a többiekkel együtt a modder/cooler részt itt, olvasott is rendesen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#32) flatcoke válasza atus (#30) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Igen igazad van, marmint abban, hogy inkabb furnak faragnak forrasztanak stb.. az emberek, de szerintem ez megváltozhat, illetve olyanok is elkezdhetnek moddolni akik nem feltetlenül szeretnek furni faragni, hanem szeretik a legót, és a kész termékeket összeállítani darabokból. Talán ők többen is vannak mint a furó-faragó társaik, csak minden nagyon drága, és ez gátolja a kereskedelmi moddolást.
Mivel épp küszöbön van az európai úniós csatlakozás, ez hozzájárulhat a Magyar árak csőkkenéséhez..., mármint eddig is sokan mentek ezért azért Ausztriába, meg a Németekhez... ha a Magyar cégek nem lesznek versenyképesek a Nyugati országokkal, akkor kimaradnak ebből a bizniszből, mert mindenki inkább kimegy megvenni azt az x-terméket, x- euróval kevesebbért, és hazafelé csak begurul vele az országba és kész...,
Persze itt nem procikra gondolok, meg alaplapokra, hanem amit te is emlitettel 50 rongyos aluház..., Amcsiban már 12e Ft-ért kaphatóak, persze nem a Lian-li, hanem valami noname, de a Lian-li, meg max 18-20-e Ft. És ez csak mérséklődni fog... szerintem.., na de elég a gazdaságból... Moddolásra fel!

Úgy érzem van ebben az országban sok modder, csak még nem tudják magukról, hogy azok... :DD

Kite, modding, iPhone

(#33) PeliScan válasza flatcoke (#32) üzenetére


PeliScan
addikt

Üdv!

Pff, nem igazán értem ezt az álláspontot.

Szerinted -mint egy radikláisnak mondodd modder-oldal készítője- azt az igazi modding, ha az ember megveszi a kész ''moddolt'' árút, és ezt plug'n'play módszerrel berakja, és kész? :)

És sokkal több örömem van benne, mintha megrendeltem volna az egészet kompatan a netről... :t

(#34) flatcoke válasza PeliScan (#33) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Szia!

Elnézést, ha felrefogalmaztam valamit.

Csak egész röviden válaszolok: Nem mindenki szeret vagy akar furni faragni, egyátalán nem biztos, hogy megvan hozza a megfeleő szerszámja egyebek..., viszont ő is akarhat ezt azt csinálni a gépével, de nincs más lehetősége, csak ha megvesz ezt azt a boltokba, hogy szebbétegye a szamitogépét.

A probléma amit felvetettél jogos, de vizsgáld meg más szemszögből is!

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#35) PeliScan válasza flatcoke (#34) üzenetére


PeliScan
addikt

Azért ezzel sem értenék teljesen egyet. :)

Bár igazad van; aki igazán hibátlan és professzionálisan moddolt gépet akar, ahhoz tényleg kell profi szerszám és hozzáértés is. Vagy megveszi a boltban.

Én pl egy orosz fúróval, és fűrészlappal dolgoztam össz. :) Se dekopír, se semmi. :) De így is élveztem!

(#36) flatcoke válasza PeliScan (#35) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Nem kell kiindulni abbol, hogy hibátlan legyen, de nem árt, ha nem egy gányolás az egész... Itt nem arra gondolok, hogy a te moddolásod az, hanem jobb szerszámmal könnyebb jobb minőségűt alkotni. Ha a szerszám miatt nem ugy sikerül a dolog, akkor az többet árt, mint használ, mármint a lelkivilágomnak... :)

Visszatérve a ''kereskedelmi'' moddolásra, akármilyen termékeket is árulhatnak, ha én spec dolgot akarok a gépemre, pl.: itt ott ki akarom lyuggatni..., azt úgysem veszem meg a boltba.., legfejjebb a szomszéd bádogos segithet benne..., szóval akár azt is megállapíthatjuk, hogy szinte két különböző dologról irogatunk.., igaz..?

Kite, modding, iPhone

(#37) PeliScan válasza flatcoke (#36) üzenetére


PeliScan
addikt

:)

(#38) flatcoke válasza PeliScan (#37) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Köszi! És mindenképpen várom a képeket!!! :DD :DD :DD

Kite, modding, iPhone

(#39) LukE


LukE
veterán

statcenter szerint másoknak megy, de én már napok óta nem tudom elérni???

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#40) flatcoke válasza LukE (#39) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Haliho..., akkor első kezből az info..., a statcenter mert ugyan némi látogatottságot, és a freeweb is azt állítja az oldalán, hogy tesztüzemben megy. de néha lesz még kihagyás, de sajnos ez nem igy van. Pentek délutánig nem ment semmi a freeweben, akkor beindult kb 1-2 órára, de frissiteni nem tudtam, hiába van kész az első cikk szerda óta..., azóta nem ment egyáltalán, mivel elég sokat probáltam egész nap... Sajnos az egész freeweb áll... Ugyhogy nem tudok semmit tenni az ügy érdekében, csak a további türelmeteket kérem.

Ha van változás, akkor dobok ide egy üzenetet.

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#41) Ketama


Ketama
aktív tag

Nem műxik az oldal, se www-vel se anélkül.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#42) flatcoke válasza Ketama (#41) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Most irtam egy üzit ide, azért irok, hogy lássátok a főoldalon, hogy van válasz...

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#43) flatcoke válasza flatcoke (#42) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Újra működik az oldal..., a frissítés is fenn van...

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#44) BEE válasza PeliScan (#37) üzenetére


BEE
addikt

Igazad van Peli!

Szerintem Mod=Ötlet+Szerszám+Csináldmagad !

Ami boltban vehető az Kit ! Nem keverendő!

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#45) flatcoke válasza BEE (#44) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Egy rövid kérdés: Akkor amikor a boltban vett ''Kit''-et beépítik, akkor nem moddolnak, hanem ''kit''telnek..? Szerintem túl szigorúan be akarod határolni a fogalmát a moddolásnak, és ezzel sok olyan ember is kizárnál a moddolásból, akik valamilyen okból nem fúrják a gépüket, de ezt már off, úgyhogy nem fogom ujraragozni. Minden tiszteletem a fúró faragó moddereké, hiszen nekik köszönhetjük az egészet, de az egész dolog túlnőtt már ezen, és kereskedelmi része is lett. Ezt vagy elismered vagy nem, de attól még a moddolás része.
A ''kit'' szerintem azokra a termékekre használható, amiket darabokban egy csomagban árulnak, és neked kell összeraknod otthon. Ebbe a kategóriába nem lehet minden ''modder'' terméket belesorolni.

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#46) flatcoke válasza flatcoke (#45) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Neon Wire with Soundcontrol - cikk van előkészületben, van pár kép az oldalon előzetesként.

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#47) flatcoke válasza flatcoke (#46) üzenetére


flatcoke
csendes tag

A korábbi Neon Wire with Soundcontrol cikkelözetes ki lett egészítve néhány infóval, akit érdekel...

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#48) flatcoke válasza flatcoke (#47) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Hali mindenkinek!

Találtam egy új oldalt, ajánlom mindenki figyelmébe: www.barebone.hu

Kecskesajt!

Kite, modding, iPhone

(#49) flatcoke válasza flatcoke (#48) üzenetére


flatcoke
csendes tag

Hello mindenkinek!

Az oldal átkerült a végső helyére a www.radikalmod.hu -ra. Ezentúl itt lehet elérni.

Hali!

Kite, modding, iPhone

(#50) #57764352


#57764352
törölt tag

A linkek közé a főoldalra kirakhattad volna a PH!-t

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Radikalmod weboldal... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.