Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon logo-t akarok! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Hi mindenki!

Nemrég vettem egy szép fekete házat és szeretnék egy RADEON logot az oldalára csak nincs mintám. Nem a piros alapon fehérrel írott ati logo kellene hanem az a kör alakú amin olyan nagyon cool vízköpő vagy 3 kutyafej meg ilyenek vannak.
Tud valaki ilyet küldeni nekem esetleg tudjátok hol találhatok?

előre is köszi :))

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) localhost válasza rudi (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[L]http://images.google.co.hu/images?hl=hu&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=radeon+logo&sa=N&tab=wi&lr=[/L]

Remélem elhiszed, hogy ezt a linket fejből tudtam! Vagy talán én is a Googlevel kerestem volna? :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) biker válasza rudi (#1) üzenetére


biker
nagyúr

esetleg www.ati.com, és ott a kért képen jobbgomb>save ???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) rudi


rudi
nagyúr

Azért hülye nem vagyok csak kicsit fakezű :D Ne gondoljátok hogy olyan láma vagyok hogy nem tudtam rákeresni de én is CSAK ezelet a semmitmondó képeket találtam. Piros ATI-s logóból van 1600×1200asom is de azt azért kézzel sem kunszt lerajzolni. Direkt írtam hogy a köralakú logo kellene amiből egy icipici van az www.ati.com-on is a jobb felső sarokban de az nyomorúságosan kevés.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) rudi


rudi
nagyúr

No szóval valami ilyet szeretnék :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) rudi


rudi
nagyúr

No szóval valami ilyet szeretnék [L]http://www.netmatch.host.sk/r9700pro.jpg[/L] csak nem elforgatva (vagy adjatok tippet hogyan forgassam vissza) és jó lenne ha csak a RADEON felirat lenne rajt a szám meg nem, mert ugye mi van ha újabb radeont veszek :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) localhost válasza rudi (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Na ja, azt, hogy hülye vagy eddig senki sem írta. :(
Biztosan többen segítenének, ha a téma címében nem az ''akarok'' hanem a ''szeretnék'' szó szerepelne, de abbahagyom, nehogy kötekedéssel vádolhass.

Továbbá Biker is és én is mutattunk neked működő megoldást arra az esetre, hogy hogyan lehet egy képet könnyen, gyorsan megtalálni, ha az adott kép nem tetszik, ám keress másikat!
Bár nem igazán értem, hogy pontosan mit is szeretnél: adjon neked valaki egy teszemazt pontosan 30,5 cm-es gyönyörű színrenyomott öntapadós matricát, de pont olyant ám, amit te láttál valahol és valamikor vagy kell egy kép és a többit te magad megszülöd? Mert kép van, képszerkesztő programokkal kellőképpen nagyíthatod, kinyomtatod, ollóval körbevágod, felragasztod, élvezed.
Miben segítsek?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) rudi


rudi
nagyúr

Hülye vagyok és nem tudok képet betenni :O:O:O szóval itt a link [L]http://www.netmatch.host.sk/r9700pro.jpg[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) biker válasza rudi (#8) üzenetére


biker
nagyúr

error 403: Nincs jogosultsága a lap megtekintésére

hehe...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) rudi válasza localhost (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem akarok nagyítgatni meg ragasztgatni de ha a rajzoló emberkéhez odaállítok hogy lécci szeretetből meg ingyen a szabadidődben csinálj már nekem egy fémes hatású 30×30 as ábrát egy enyhén szemcsés (ház fala) felületre és az orra alá dugok egy 200×200as képet akkor nem nagyon fog örülni nekem... És akkor majd még jövök azzal hogy ne ám Radeon9700pro legyen rajta hanem csak Radeon.

Persze láttam azt a képet az ati.com-on ahogy írtam is a jobb felső sarokban de elég gázos belinkelni meg összesen 100×82es. Aztán meg találtam elfordított dobozfényképeket is az ati-nál, de az sem a legjobb (most majd nekifogok valahogyan visszaforgatni és kiveszem a számozást).

Azért bátorkodtam bekérdezni itt a PHn mert gondoltam hátha van valaki boltos vagy hozzáértő akinek fityeg egy szép RADEONOS poszter a falán és lekapja nekem digitális géppel és idelöki. Ha nekem lenne és kérné valaki akkor kb. 5 percig tartana...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rudi válasza biker (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

elizéltem a linket, mindjárt megcsinálom

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza biker (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

elizéltem a linket, mindjárt megcsinálom

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) rudi válasza rudi (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

meg is van: [L]http://www.netmatch.host.sk/download.htm[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) rudi válasza rudi (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát ez a mai nem az én napom! Kocsit mostam és most zuhog az eső:O de nem is erről akartam írni szóval Ti ugye látjátok a képet a #5-ösben. Végig arról beszéltem, de nálam valamiért csak most jött be, eddig piros X volt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) biker


biker
nagyúr


Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) biker válasza rudi (#14) üzenetére


biker
nagyúr

NEM látjuk, erről beszélünk...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) biker


biker
nagyúr

mostmár igen...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) atus válasza rudi (#13) üzenetére


atus
senior tag

Erre a képre egy nagyobb, számozás nélküli verzió:
[L]http://www.freeweb.hu/coolness/radeon.jpg[/L]
Ha kell, ezen még tudok változtatni, ha nem akkor szólj és törlöm.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#19) biker válasza atus (#18) üzenetére


biker
nagyúr

wow !!!!!!!!!!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) rudi válasza atus (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Köszi! Éppen most lettem kész én is :)

[L]http://www.netmatch.host.sk/radeon.gif[/L] van egy nagyobb is olyan 500×500 körüli.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) rudi válasza rudi (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

megint izél az a link :O valami baja lehet a servernek :O
[L]http://www.netmatch.host.sk/download.htm[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) biker válasza rudi (#21) üzenetére


biker
nagyúr

nincs annak semmi baja, épphogy jól müködik... :)

ez van...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#23) rudi válasza biker (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát úgy néz ki igazad van :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) biker válasza rudi (#23) üzenetére


biker
nagyúr

ehh, ehh....

ha rákattintasz a linkre, vagy csak beírom, akkro a ''from'' üres vagy prohardver.hu lesz
miután nem jött be, dse a cím bennemarad a tárban, nyomsz egy refresht, akkor már a host.sk lesz a ''from''
:D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon logo-t akarok! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.