Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9600xt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) BoW


BoW
csendes tag

Szerintetek a HIS Excalibur Radeon 9600XT 256mb-s kártya vagy Gigabyte N57U GeForce FX 5700 Ultra szintén 256-os a jobb?

(#2) mobal válasza BoW (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Sapphire Radeon 9600XT 128Mb de van már ilyen topic! Ki fogsz kapni a ''nagyoktól''.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Allien válasza BoW (#1) üzenetére


Allien
veterán

No igen, van már kb. 500 ilyen fórum, és kb 5-10 olyan cikk, melyben ezt leírják. De, összefoglalva, 256-s rammal szerelt vga-t nem nagyon érdemes venni, kivéve, ha extra brutál felbontásra van szükséged, de a minősége nem annyira számít. A sima 128 rammal szereltek gyorsabbak, mert a ramjuk időzitése kisebb. Ami pedig a két kártyát illeti, és mondjuk mindkettő 128-s, akkor is az a kérdés, mire kell? Ha nagy fps számot akarsz, de szűrők és extrák nélkül, akkor jó a Gforce 5700 ultra, de ha minőséget akarsz, akkor a 9600 XT a nyerő. Ha nem muszály most venned, akkor inkább várj, mert most jöttek ki az újabb kárták, és vannak köztük sokkal jobb ár/teljesítményt nyújtóak, pl. talán az egyik legjobban várt középkategóriás, a Geforce 6600 GT. [L]http://www.prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=431[/L] Ezt érdemes megvárni (pedig nekem 9600 XT-m van, de lecserélném rá)!
:C

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4) pukk


pukk
csendes tag

tudom hogy nem ide való de vmi Ati zseni ránézne erre? legutsó hozzászólás
http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=91786&arc=f

(#5) titan5


titan5
tag

Az oké mindenki várja ezt az átkozott GF 6600 GT vga-t többekközt én is de még mindig
semmi hír az AGP-s változatról?Mert hogy őszinte legyek PCI-E ide vagy oda ezirányba
nem dogok újabb összegeket áldozni a gépemre.

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#6) Robaj válasza titan5 (#5) üzenetére


Robaj
addikt

Egy híddal megoldják az AGP-PCIx csatit.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9600xt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.