Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9600 pro vs a7n8x problema (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lacca


Lacca
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy problemam. Most vettem uj gepet. A konfig: asus a7n8x deluxe 2.0, 2.6 XP, radeon 9600 pro. A gond az hogy az osszes jatek fagy vele. Mar kiprobaltam az osszes driverrel, directx-el. Es sehogy se mukszik. Aki tud segiteni az legyszives irjon.
Koszi

(#2) Antonio válasza Lacca (#1) üzenetére


Antonio
senior tag

hujuj...

holnap érkezik nekem is egy ugyanilyen gép csak a proci más (2500 barton) .... remélem egyedi a problémád :D

nem szeretném az ünnepeket sz@rozással tölteni :(((

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3) Goose-T válasza Lacca (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Kék képernyô van? Vagy csak lemerevedik a kép?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) Antonio válasza Lacca (#1) üzenetére


Antonio
senior tag

Szerintem jó lenne ha részletesebben leírnád mi a baj.

konkrétan milyen játék alatt fagy le, mikor,
mit jelent az hogy ''lefagyott'' stb ... különben nem biztos hogy segítenek....

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5) Lacca


Lacca
csendes tag

A gond az. Hogy nagyjabol az osszes jateknal van valami gaz. Eloszor a street legallal probalkoztam, az vagy kifagyott teljesen, vagy reszetelt, vagy csak siman visszalepett windowsba. Aztan a mohat is felraktam, az egy ido utan kifagyott.
Utana probalkoztam a fifa 2003 -al, az viszont eleg erdekes volt, mintha a jatekosokon nem lett volna textura.
Tehat a gep semmilyen hibauzenetet nem ad csak egyszeruen, lehal, ujraindul, kilep... Ha adna hibauzit mar lehet hogy reg rajottem volna bajara.
Most olvastam valami olyat hogy ez az alaplap csak a 1,5 V agp-s kartyakat tamogatja. Ez lehet problema?

(#6) fügike válasza Lacca (#5) üzenetére


fügike
senior tag

Be van dugva a plusz tápcsatlakozó? (Ha van olyan egyáltalán...)

Boci-boci tarka!:D

(#7) Lacca


Lacca
csendes tag

nem nincs rajta semmilyen kulon tap

(#8) fügike


fügike
senior tag

Nem raknak a 9600-osokra??? Hülye vagyok, pont két órája néztem egy ilyet, de nem emléxem!:B

Boci-boci tarka!:D

(#9) fügike


fügike
senior tag

Minden újonnan van telepítve, kezdve az Oprendszertől???

Boci-boci tarka!:D

(#10) Sricsi


Sricsi
csendes tag

Nekem is a7n9x van 2500+ -szal meg radeon 9600 pro. Nekem eddig egy játék sem fagyott le.
Csak sok el sem indult a Win XP alatt(először ezt tettem fel a vinyóra), pl. Imperium 2, TA:
Kingdoms, Diablo 2, stb. Most feltettem a 98-at, ehhez viszont nem tudom feltenni az a7n8x
drivert a CD-ről, pontosabban fel tudom, csakhogy hang mésem szól, mert a vezérlőpultban a
hangkártyánál (nvidia audio) hibaüzenet van: az ntkern.vxd és az mm... nem tudja elindítani a
hangkártya driverjét.

(#11) alázógyík válasza Sricsi (#10) üzenetére


alázógyík
őstag

Hi!

Több problémára gyanakszom egyszerre!
1. A bios setupot állítsd defaultra,semmi gyorsítási funkciót ne kapcsolj be!
2. A fifa féle textura hiba sok radeono előjött,nem te vagy az egyedüli,amúgy ez driver probléma volt.Az újabb catalyst-nál már nem csinálja ezt!/3.7-est ajánlanám/
3. Az se árt ha minden drivert úgy raksz fel hogy előtte nemcsak uninstall-t csinálsz hanem 1 teljes regcleanert is!
4. Nézd meg,milyen hőmérsékletek uralkodnak a proc.-in,házban !
5. Pakolj fel minden XP genya frissítést!

Ha ezek után is hibáid vannak , írj!


----------- Vicces néha vagyok,OKOS soha sem! ----------------------------------------

(#12) Lacca


Lacca
csendes tag

Koszi a segitsegeket. Amint ujra a gepemhez jutok, kiprobalom, es irok sikerult e kikuszobolni a problemat.
Megegyszer koszi a segitsegeket

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9600 pro vs a7n8x problema (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.