Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SLi


SLi
tag

A kártya egy Sapphire Atlantis 9500 PRO. Powerstrippel tunningolom,ahol a beállitások ( GPU 320/315). Majd ezután lefuttam egy 3dmark 2K03 at, hozott 3604 pontot, 1024 ben ment NO AA+Anzio,Cat 3.9.A kártya 275/270- en hozott 3654 pontot,többször lefutattam 275/270 en,és kb ugyanannyi pontot hoz. Szóval,arra gondolom,hogy powerstrip hiába irja ki hogy 320/315-ön van a kártya,csak névleges,de teljesítménytöbbletet nem hoz.

(#2) Cane válasza SLi (#1) üzenetére


Cane
őstag

Le apply-ztad az új beállításokat? :)

Amúgy a Rivatuner szerintem jobb.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3) SLi válasza Cane (#2) üzenetére


SLi
tag

Persze :DD
Win inditás után mikor bejön ps,és megnézem akkor a 320/315-ös profil van alapból.Szóval nem értem :(

(#4) divot válasza SLi (#1) üzenetére


divot
veterán

Vagy a gpu, vagy a ramok nem bírják már igazán az új beállítást, ezért alacsonyabb a pontszám. Ha többször lefuttatod egymás után a tesztet, előbb-utóbb látni is fogod a hibát.

(#5) At-boy válasza SLi (#1) üzenetére


At-boy
tag

Hi!
Sztem probáld a Rage3D-t, igaz kicsit öregecske, de nekem bevált!!!

(#6) Cane


Cane
őstag

asztal (jobbgomb)/beállítások/speciális/VPU recover

Itt a ''VPU recoverengedélyezése'' be van pipálva? Ha igen akkor kapcsold ki és úgy teszt!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7) Ati9500


Ati9500
senior tag

Vagy tedd fel az Omega drivert ott van overlock funkció próbáld azzal!!!

(#8) SLi válasza Cane (#6) üzenetére


SLi
tag

Nem találtom sehol,lehet vmi baj van a szememmel:DD

Vagy rakjak fel egy 9700pro biost?

(#9) Cane válasza SLi (#8) üzenetére


Cane
őstag

#7!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10) JoHnni válasza SLi (#1) üzenetére


JoHnni
senior tag

MIlyen ramok vannak rajta? 3,6ns?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#11) Raymond válasza SLi (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Jol gondolod. Ugyanez a kartya van nalm is - BIOS Lock-os, igy mindegy a Powerstrip mit ir ki, ugyis csak 275/270-en megy a kartya...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#12) hcol7


hcol7
senior tag

akkor nekem makom volt a hercules 9500pro val mer az szonelkul megy 320/320 on es ennekis 275/270 az alap orajelei. a ramok 3ns osak.

enis omega val tuningoltam, abban volt alapban soft mod 9700 ra, de a radclocker csak omega 3.9 ig van benne. ugyhogy radclockert fennhagytam, 3.10 es omegat ratettem, es minden fasza. gyari gpu/ram hutes van a kartyan, es eddig mukodik megbizhatoan, bar marmar neha melegszik, de hiba nem tortent meg emiatt. nemtudom egy heatpipe vagy egyeb nyalansag megtudna e oldani tagabb hatarok kozti huzhatosagot, bar azis igaz hogy nem erzek (meg) szukseget ra

(#13) hcol7


hcol7
senior tag

akkor nekem makom volt a hercules 9500pro val mer az szonelkul megy 320/320 on es ennekis 275/270 az alap orajelei. a ramok 3ns osak.

enis omega val tuningoltam, abban volt alapban soft mod 9700 ra, de a radclocker csak omega 3.9 ig van benne. ugyhogy radclockert fennhagytam, 3.10 es omegat ratettem, es minden fasza. gyari gpu/ram hutes van a kartyan, es eddig mukodik megbizhatoan, bar marmar neha melegszik, de hiba nem tortent meg emiatt. nemtudom egy heatpipe vagy egyeb nyalansag megtudna e oldani tagabb hatarok kozti huzhatosagot, bar azis igaz hogy nem erzek (meg) szukseget ra

(#14) SLi válasza JoHnni (#10) üzenetére


SLi
tag

3.3 ns infineon van rajta,Szerintem akkor bios hackel probálkozok,vagy omegával.
Tud vki vhonnan atiflasht? Mert eddig kettőt leszedtem,és mind2 hibásan van betömörítve!

(#15) Dirtyz válasza SLi (#14) üzenetére


Dirtyz
őstag

Úgy tudom, hogy a 9500pro gyári BIOS-a nem engedi a tuningolást. Én Rudi honlapjáról szedtem le egy másik BIOS-t, most már 9700pro-nak látja a kártyát és 4000 fölött kapok 2003-ban. 320/305-ön megy a kártya.
Ha beszélsz Rudival, biztosan segít.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#16) mzprox


mzprox
tag

Én se tudtam tuningolni semmivel, amíg fel nem raktam az omega drivert. utána ment szépen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.