Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon9600 atlantist gef fx-re cserélném. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) uzsz


uzsz
senior tag

Sapphire Atlantis radeon 9600 128Mb-s 3hetes, 2év garival 5600Fx-re cserélném, esetleg pro-ra.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#2) klewy válasza uzsz (#1) üzenetére


klewy
aktív tag

Adok érte egy TNT2 M64-et,a gép 64 bites,gyors mint állat,a turbo néha vissza-vissza fütyül!
:))))

music4ever

(#3) uzsz


uzsz
senior tag

Mit mondotok, ez reális dolog, vagy ne várjak ennyit ezért a kariért?
Nem fér össze az alaplapommal, csak azért cserélem. Ha van jobb ötletetek írjatok.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#4) Kriss válasza uzsz (#3) üzenetére


Kriss
tag

vidd vissza a boltba és kicserélik egy másik karira.

(#5) [lAyCsI] válasza Kriss (#4) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha 3 hetes akkor már nem hiszem...

-= No way back from Here =-

(#6) Kriss


Kriss
tag

akkor hirdesse meg itt a Ph!-n és a pénzből vegyen új kártyát.

(#7) uzsz válasza Kriss (#6) üzenetére


uzsz
senior tag

Mennyiért lehetne elpasszolni szerintetek?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#8) [lAyCsI] válasza uzsz (#7) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

mennyi volt az új ára?

-= No way back from Here =-

(#9) uzsz válasza [lAyCsI] (#8) üzenetére


uzsz
senior tag

35600v 36500

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#10) [lAyCsI] válasza uzsz (#9) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hát akkor talán egy 28-30 pénzt kérhecc érte...

-= No way back from Here =-

(#11) Vitus


Vitus
őstag

Mit jelent az, hogy a lockot feloldottad? :) Passzív a hűtése? Milyen ramok vannak rajta meddig lehet húzni? :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#12) Loretto válasza uzsz (#9) üzenetére


Loretto
veterán

fx 5700 csere lehet belőle ha van vkinek elfekvőben ilyen fx-e.

Soirée...

(#13) Loretto válasza uzsz (#9) üzenetére


Loretto
veterán

fx 5700 csere lehet belőle ha van vkinek elfekvőben ilyen fx-e.

Soirée...

(#14) Bazsesz válasza uzsz (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Egy kérdésem azért lenne. Miért akarod lecserélni az ATi 9600-asod egy GF FX5600-ra? Ezt valahogy nem tudom felfogni. Én úgy tudom, hogy ha nincs utánna odaírva hogy ''Ultra'' (=kifizethetetlen, nem éri meg), akkor nem ér az a kártya valami hűdenagyonsokat.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#15) Vitus válasza Bazsesz (#14) üzenetére


Vitus
őstag

Olvassd el ezt #3 Ne csak nézz láss is :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#16) Drizzt válasza Vitus (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Inkább ti4200-ra próbáld elcserélni!

I am having fun staying poor.

(#17) Club válasza uzsz (#3) üzenetére


Club
őstag

MI az hogy nem fér össze az alaplappal?:F

(#18) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

HI! Miért akarod elcserélni?? A radeon jobb kártya, mint az 5600 fx !!! Vagy mi a problémád vele? Mondjuk nem az én dolgom, nem szólok bele, ahogy érzed.

(#19) Dre_Powell


Dre_Powell
tag

JAAAA! bocs, én se olvastam el a 3. hozzászólást! :) De tényleg mi az hogy nem fér össze? Meg miért pont az 5600al férne össze?

(#20) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Néha van olyan, hogy a konfig egyes részei ''nem férnek össze egymással'', azaz egyszerűen nem hajlandók együtt rendesen működni... Nem nagyon lehet megmagyarázni, elég ritka is, ez van. Annak meg mégkisebb az esélye, hogy a következő kártyával is akadjon valami...:)

hey-ho-let's-go

(#21) Vitus válasza Drizzt (#16) üzenetére


Vitus
őstag

Én nem akarok elcserélni semmit. :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#22) uzsz


uzsz
senior tag

Azért akarom elcserélni, mert nem fér össze az alaplapommal, tehát sűrűn fagyaogat a gép és rendszeresen behal a winfos is. Másik ati kártyával is ezt csinálta. A karival semmi gond, egész szépen muzsikál, ráadásul most egy vantec iceberq4-es hűtés van rajta, ami halkan és jól teszi a dolgát. 410/550-en még stabil a kari melegedni is csak alig. A lehető legjobb FX-re szeretném elcserélni, csak nem tudom mi az amire megérné elcserélni nagy teljesítmény veszteség nélkül. Sajna alaplapcserére nincs pénzem, csak így tudom megoldani.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#23) uzsz válasza Loretto (#12) üzenetére


uzsz
senior tag

Hogy érted, hogy FX5700 csere lehet belőle? Ez konkrét ajánlat, vagy csak tanács?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#24) maszat válasza uzsz (#22) üzenetére


maszat
senior tag

FX karival is próbáltad már?

(#25) Drizzt válasza Vitus (#21) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor ekszkuzi moá vagy mi?
Bocs, fáradt voltam...

I am having fun staying poor.

(#26) Loretto válasza uzsz (#23) üzenetére


Loretto
veterán

tanács.énlegalábbis belemennék ha lenne lehetőségem.

Soirée...

(#27) uzsz válasza maszat (#24) üzenetére


uzsz
senior tag

Azzal még nem, de más Nvidiás kártya már járt a gépben és azokkal nem volt gond.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#28) maszat válasza uzsz (#27) üzenetére


maszat
senior tag

Plíz írd le a konfigot, és hogy milyen karival volt jó és rossz!

(#29) gerlaip válasza uzsz (#27) üzenetére


gerlaip
addikt

Ötlet: cserélj alaplapot.

lámavakond

(#30) uzsz válasza maszat (#28) üzenetére


uzsz
senior tag

1600+ Xp, 256+128Mb 266ddr,sblive 5.1 digital hangkártya, Abit kx7-333r alaplap, genius modem, maxtor 40Gbyte 7200RpM vinya, Lg cdíró, LG DVD. Kb ennyi. Sokáig használtam gef2mx-el, aztán próbáltam benne tnt2M64-et, utána Gef4MX-et, majd jöttek a radeonok és azokkal nem akaródzik a probléma mentes működés. Orrba-szájba fagy, újraindul, egyszerűen használhatatlan.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#31) uzsz válasza gerlaip (#29) üzenetére


uzsz
senior tag

Lehet hogy az lesz, csak hát a régit akkor el kell adnom, mert kül nem lesz pénzem újra. Csak ez itt a bibi.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#32) maszat válasza uzsz (#30) üzenetére


maszat
senior tag

Próbáldd meg a BIOS-ban álligatni az AGP-s cuccokat (fast write, stb) + egy kis BIOS-frissités (ha lehetséges), ha ezek után sem menne tényleg lapcsere.

Feltételezés: nem hiszem, hogy csak az ATI karikat nem bírja, lehet hogy az FX-el is szórakozni fog

(#33) uzsz válasza maszat (#32) üzenetére


uzsz
senior tag

Na látod, azt nem tudom. Bios-t frissítettem már, egy csomó beállytást is kipróbáltam, de nem tudom mi a gond.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#34) uzsz válasza maszat (#32) üzenetére


uzsz
senior tag

Majd kipróbálom, ha FX-ekkel is szarol akkor mi van? és ha nem, akkor mi?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#35) dzsoni válasza uzsz (#30) üzenetére


dzsoni
senior tag

Tápod mekkora?

Ezekhez az kártyákhoz (legyen akár 9600 akár valamelyik FX), kell a kraft. Szerintem próbálj ki egy FX-et először a gépbe, ha ugyanilyen tünetei lesznek mint az ATi-nak, akkor tutira kevés a tápod hozzá.

(#36) Club válasza uzsz (#34) üzenetére


Club
őstag

Adok érte egy Mx 440SE-t, meg némi kp-t.
A kártya garis.
Az úgy nemjó?

(#37) uzsz válasza dzsoni (#35) üzenetére


uzsz
senior tag

300-as acorp táp van benne, de a gef2 az többet kajál nem?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#38) uzsz válasza Club (#36) üzenetére


uzsz
senior tag

Még ha valamilyen FX-et mondtál volna. :)

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#39) Club válasza uzsz (#38) üzenetére


Club
őstag

5200?
:D
Viccen kívül:
Ez van, ezt tudom csak adni.
Meg némi pénzmagot.

(#40) uzsz válasza Club (#39) üzenetére


uzsz
senior tag

Egyenlőre még próbálkozok még, de mennyi cash-ra gondoltál?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#41) Club válasza uzsz (#40) üzenetére


Club
őstag

Adok rája egy Ericcson T29-est:)
BArterbe nem tudjuk rányomni?:)

(#42) uzsz válasza Club (#39) üzenetére


uzsz
senior tag

Az 5200+25ért azonnal. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#43) Club válasza uzsz (#42) üzenetére


Club
őstag

Sok sikert az eladáshoz:)

(#44) uzsz válasza Club (#43) üzenetére


uzsz
senior tag

Csak poen! Ha van esély arra, hogy prob mentesen +tartsam akkor az lenne a legjobb.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#45) Club válasza uzsz (#44) üzenetére


Club
őstag

Értem én, de sajnos ebben nemtudok segíteni.
1: Via Driver fenn van?(de ne a legújabbat, hanem kb fél éveset, mivel az újakkal nekem is sok gondom volt).
2:Agp tudja nem butul meg a 8x-AGP-s kártyától?(mert gondolom ez a kari 8x-os)
3:Memóriák jók?
4:Táp tutira elég?
5:nemtudom hogy a Catalys-t-nél hogy van, de az Nvidia detonátorból elég gázos a új, a catalys-t ból is szerintem egy 2-3 hónaposat használj.
Nagyjából ennyi:)

(#46) dzsoni válasza uzsz (#37) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hát nekem a 9600-hoz kellett a 360-as táp. Nem mondom biztosra, de szerintem szerezz valakitől kölcsönbe egy zúzósabb tápot, próbáld ki vele.

(#47) karib válasza uzsz (#1) üzenetére


karib
addikt

Lehet, hogy engem érdekelne. Dobj egy mailt és megbeszéljük.

Department of Redundancy Department

(#48) klewy válasza karib (#47) üzenetére


klewy
aktív tag

Majd csak este v délután tudok mailezni, akkor majd +tárgyqaljuk ok? Most mennem kell órára, most is a haver nick-jével írok. (üdv! uzsz)

music4ever

(#49) klewy válasza karib (#47) üzenetére


klewy
aktív tag

Mail ment. Majd csak du tudom megnézni mit válaszoltál.

music4ever

(#50) karib válasza klewy (#49) üzenetére


karib
addikt

Oké. Én is csak este fele leszek legközelebb.

Department of Redundancy Department

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon9600 atlantist gef fx-re cserélném. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.