Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Rack+vinyó gond (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Djuice


Djuice
csendes tag

Haveromnak van egy USB-s mobilrackje,és egy 120-as MAxtor van benne.A probléma a következő.Némelyik indításnál a vinyó nagyon durva hangot ad ki,kb mintha menne egy fűrész,ez csak sokadik újraindításra szűnik meg.Mondtam neki hogy tuti vinyó szar,mert Maxtor.Átvittem hozzá tegnap egy 80-as Seagatet,beraktuk,és ugyanez a gond.Ráadásul kivettük a rackből a 120-asat,beraktuk csak simán IDE kábellel,és már úgy is ilyen hangot ad ki. Mi lehet a gond? Ja a rack 2.0-s,viszont a lapján csak 1.0 van,nemtom ez mit befolyásol.Köszi a segítséget

(#2) oregcsóka válasza Djuice (#1) üzenetére


oregcsóka
őstag

Külön tápja van az USB-s racknek?
Az hogy a lap csak az USB1.1-et tudja, csupán annyit befolyásol, hogy hiába USB2.0-ás a rack, csupán az alacsonyabb sebességen fog működni, a lassabb vezérlő miatt.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#3) mr_ricsi válasza Djuice (#1) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nem a vinyó adja a hangot, hanem valamelyik ventillátor. (A tippem vagy a VGA, vagy a chipset, vagy a rackban lévő.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4) attilam válasza Djuice (#1) üzenetére


attilam
őstag

A rack ventillárora lehet a ludas. Nekem is ezt csinálja. Roppant idegesítő, de lusta vagyok visszavinni, pedig még garanciális.

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kérünk mindenkit, hogy a jobb áttekinthetőség érdekében a belső mobil rack-ekkel foglalkozó gyűjtőtopikban tegye fel a kérdését, ne nyissunk minden egyes problémának saját topikot. Ezt a topikot zártam.

Folytatás itt: Bővebben: link

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Rack+vinyó gond (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.