Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Rack probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) davver


davver
csendes tag

Sziasztok vettem egy ATA100as racket es bele akartam tenni a 80gigas 5400rpm-s maxtor vinyomat, egy 800 C2 , abit vh6II , 384SD(133) , gef4 mx440 . Na most az van hogy ME alatt a rendszer tokeletes ha rackbe van! Ha felrakom az XP-t indulaskor ezt irja: ''Umountable boot volume'' ez szinten rackbe! XP alatt udma4kent megy a vinyo, ME es 98 udma5 ha rackbe van! Ha kiszedem a rackbol es bekotom kabelre az XP tokeletes es udma5kent megy de rackbe van a vinyo akkor nem lehet elinditani! Haverom elhozta az o keretjet es fiokjat is minden variacioval kiprobaltuk de az en vinyom rackbe egyszeruen nem hajlando elinditani az XP-t! Haverom 80as IBMje tokeletes beindul az en gepembe az en rackemmel amivel az enyem nem hajlando! XPbol probaltam VIA service pack nelkul (eredetivel es ujjal is) , SP1es winfossal is de sehogy nem megy! Elvittuk haveromhoz a vinyom az en komplett rackemmel es beinditottuk a rendszer nala! Tokeletesen ment udma5kent! CSak az en gepembe nem hajlando elindulni! Mi lehet az oka? (PLZ HEELP ME)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Rack probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.