Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Rack (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bazsa


bazsa
csendes tag

A mobil rack-on mi az IDE/USB jelzés? Minek rá USB csatl hely? Mivel kötöm össze?

(#2) Peet


Peet
senior tag

Ha jól tudom van olyan USB kábel amivel tudod külső winyóként csatlakoztatni a rack-be helyezett wincsit. :)

(#3) Ploszi válasza Peet (#2) üzenetére


Ploszi
senior tag

igen, van olyan is, de ez ált. csak egy előlapra hozható USB helyet jelent ( külső USB-s csatijai egyébként a ViPower-nek vannak)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) bazsa válasza Ploszi (#3) üzenetére


bazsa
csendes tag

Ennek hátul van USB csatija a táp csati felett

(#5) gaborthefirst válasza bazsa (#4) üzenetére


gaborthefirst
csendes tag

Nekem is van. Ne foglalkozz vele! Állítólag léteznek olyan alaplapok, amik a vinyókat usb-n tudják fogadni. De nem esküdnék meg rá! A kínai tájékoztatóból valahogy nemigazán derült ki mire jó...

plug and pray

(#6) Ploszi válasza gaborthefirst (#5) üzenetére


Ploszi
senior tag

szóval van olyan rack, aminek nem IDE a csatolófelülete, hanem USB (ált.2.0) vagy firewire, ekkor a gép removable hard disk-ként ismeri fel. meg van a parasztvakítás, hogy na előrehozunk neked 1 usb-t a rack elejére :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#7) petakpa1


petakpa1
őstag

Nekem is van a rack elején ide usb felirat, holott ez egy sima rack. szvsz a láma user felé próbálja azt az infot közvetíteni, hogy ezt vedd meg, mer ezzel úgy cserélgetheted a vincsókat mint az usb-s jostickot meg egeret az igazi usb-n

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#8) Ploszi válasza petakpa1 (#7) üzenetére


Ploszi
senior tag

így van, sajnos :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#9) gaborthefirst válasza Ploszi (#6) üzenetére


gaborthefirst
csendes tag

Idés és usb-s egszerre. Az újabbakon: ata 100/133. Az usb az enyémen a kábelcsatlakozó felett van, alig észrevehető, de azért elérhető. Most már egyértelműnek kéne lennie, hogy a tárolt eszköz és az alaplap közti összekötésre szolgál... Tehát nem az elejére van kivezetve! Jó?! Egyébként az elejére meg ráírták hogy: ideusb! Egy szupertermék!

plug and pray

(#10) petakpa1 válasza gaborthefirst (#9) üzenetére


petakpa1
őstag

szóval akkor hogy kéne működenie?
az ényémen is van valami 2 tűs dugalj amit nem tudok, hogy mire való!

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#11) gaborthefirst válasza petakpa1 (#7) üzenetére


gaborthefirst
csendes tag

Sztem nincs gyártó aki ennyire hüjének nézne!

plug and pray

(#12) gaborthefirst válasza petakpa1 (#10) üzenetére


gaborthefirst
csendes tag

Sztem a kéttüs dugaj belül van. Ha igen: coolert csatlakoztathatsz rá. Legalábbis nálam olyan! Amiről én pofázok a külsején és hátulján ill a hagyományos kábel csati felett található! És mióta 2tűs az usb?! Nálam min 5. Egyébként van a plextornak usb-s írója, mérne lehetne usb-s alaplap+winyó?

plug and pray

(#13) Ploszi válasza gaborthefirst (#12) üzenetére


Ploszi
senior tag

van külső USB-s, sőt firewire-csatolós vinyó :) csak nálunk még nem nagy divat, illetve kicsit nehéz hozzájutni

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#14) gaborthefirst válasza Ploszi (#13) üzenetére


gaborthefirst
csendes tag

Ez meg belsős és gyakorlatilag haszontalan! Nesze parasztvakítás. Különben ez is vipower meg gagyi. Elárulod mér vagy oda értük annyira? Asszem 2500-ért vettem de uolyan mint akármelyik. Viszont igazi kínai!

plug and pray

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Rack (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.