Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  R9200se bios (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hBR


hBR
tag

Hail!

Lenne egy olyan kerdesem nekem is (nem volt idom atfutni a masik topicot), hogy hogyan lehetne kihozni ebbol a kartyabol biosfrissitessel (frekik mar fel vannak huzva) az allatot? Club3D Radeon 9200SE 64bit 128DDR szoval... en a videokartya biosfrissitesehez nem ertek szal ha lehet emberi nyelvezeten kellene leirni nekem ;] koszonom

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#2) fofi


fofi
csendes tag

Úgy, hogy kicseréled egy 9600pro-ra. :)

(#3) hBR


hBR
tag

jooo... de azt hogyan lehet megcsinalni?

milyen proggi kell hozza? honnan? meg ilyenek...

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#4) maszat válasza hBR (#3) üzenetére


maszat
senior tag

Mit akarsz abból a trágyadombból kihozni?
Lefogadom, hogy 333-as ramok vannak rajta.
3DMark2001 mennyit visz, 4000 pont?

Progi:
1. kari kivesz
2. boltba elmegy, vesz 128bit
3. kari berak

ENNYI!

(#5) VIZY válasza hBR (#3) üzenetére


VIZY
tag

fofi úgy értette, hogy veszel egy Radeon 9600-at! :B
Amúgy nem így kéne válaszolni, hogy ''Mit akarsz attól a trágyadombtól!?'' :((( :(( :(
A kérdés az volt, hogy hogyan kell VGA Card bios-t update-elni!! A véleményedet leírhatod, csak moderáld magad!
Én sajna nem tudom, hogy hogyan kell BIOS-t update-elni a VGA kártyánál, csak azért írtam ide, mert máris elfajultak az indulatok!

Üdv!!!

(#6) haris válasza hBR (#1) üzenetére


haris
őstag

A 64bitből sosem tudsz 128bitet csinálni, ezért akármit frissitesz, hackelsz, updatelsz, buherálsz a kártyán, nem lesz jobb.

1 modszer azért van:
Eladod a kártyát, és veszel valami mást(csak nehogy 9600SE-t, az is 64 bites)
ha kevés a pénz: Ti200 v R8500(LE) vR9000
Ha több a pénz: Gti4200, R9600-128bit
...és igytovább
üdv Haris

(#7) maszat válasza VIZY (#5) üzenetére


maszat
senior tag

Ha valakit megbántottam/megsértettem volna, elnézést
Tehát irodalmian::t

A te karid 64 bites 333 vagy 350-es ramokkal, így a memória-sávszélesség 2600-3000 MB/s szemben a teljesértékű 9200-el, ahol 6400-8000 MB/s. Látható, a különbég több, mint 2x-es, és ez drámaian meglátszik a teljesítményen. Ilyen kártyát csak nagyon kicsit lehet húzni, bármit is csinálsz. Tehát nem érdemes vele sokat foglalkozni, mert a különbség néhány %. Ezért pedig -szerintem- kár az időt pazarolni, kivéve csak ha gyakorolsz és egy drága karit szeretnél profin nyúzni.:))

...máris elfajultak az indulatok!
Azért egy markáns vélemény még csak nem indulatoskodás:F


[Szerkesztve]

(#8) Menthirist


Menthirist
veterán

Csak hogy legyen egy viszonylag normális hozzászólás is (bocs az érintettektől), ime az én karim. ECS Radeon 9200 SE 128MB DVI,TVO, alapból 200/333, húzva 216/432-re Omega driverrel és RadLinkerrel. A memó sávszélesség 2624 MB/sec-ről 3456 MB-ra nőtt. Nem melegszik, de biztos ami biztos van egy 8 centis tápventi előtte. Bajom nincs vele, minden játék, amivel játszottam mostanában, akadásmentes, és ehhez 1024*768 vagy 800*600*32 bit minden max beállítást használtam. Főleg igaz ez amióta 512 ramom van.
Továbbá lásd: PowerColor Radeon 9200 SE kérdés című ProHardver topicot és a vganfo.uw.hu-n publikált 9200SE tesztecskémet.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#9) hBR


hBR
tag

kosz az infokat..
azert van ilyen kartya egyebkent mert 900athlon gepbe nem tudtam jelenleg jobbat venni mert ahhoz mar inkabb jobb lenne az egesz gepet ujitani.. szal egyenlore jo ez a kartya.. de azt hittem bios-os dolgokkal lehet belole jobbat kihozni.. kosz..

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  R9200se bios (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.