Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Sziasztok !

Van két quantum fireball-om. Mindkettő 20 GB-s. Az egyik LCT 10 20-as a másik meg LM sorozat.
Az előző 5200-at a másik 7200-at pörög. Na már most a 7200-ast nemrég szereztem egy olyan gépből,ahol kattogott és nem indult el. (esetenként menet közben állt le.) Átrakva az én gépembe szintén zenész, szóval addig játszottam vele, míg le tudtam menteni róla az összes adatot. Aztán potompénzért megvettem gondolván, hogy DVD tárolásra jó lesz.

A dolog érdekessége, hogy csakis a plussz IDE vezérlő kártyára kötve működik kifogástalanul.(alaplara kötve kattog. Több gépen is kipróbált)

Az első kérdés : meg tudja valaki magyarázni, hogy így használva miért működik hibátlanul ? :F

A második kérdés az az lenne, hogy raid-be lehet-e kötni a lassabb quantummal ? Gondolom nem,mert más a fordulatszámuk,de hát....gondolom hátha :U :DDD

u.i: rendszervinyónak lenne és a dupla sebesség miatt lennének raid-be kötve. Bár vonakodom egy kicsit, mert irtózatos hangja van az LM-nek. (kb mint egy sugárhajtású repülőgép motorja mikor leállítom :C )

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.