Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Punisher

Hozzászólások

(#1) Nimrod


Nimrod
addikt

Megnéztem a címben szereplő játék demóját. Nekem tetszik. :C
Bár ezzel a névvel már jött ki régebben is játék, de azt még mindig nem tudtam végignyomni. :(((
Mikorra lesz ez már boltban is kapható? Remélem hálózati játék lesz benne. ;]

(#2) Toness válasza Nimrod (#1) üzenetére


Toness
őstag

Ez a játék a film alapján készült?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#3) Nimrod válasza Toness (#2) üzenetére


Nimrod
addikt

A demó alapján nem éppen. Bár a film egy enyhe túlzás - már ami a végét illeti, de sebaj. Tökre mint a nagyöreg (vagy 10 évvel ezelőtt kiadott) játék. A kamerakezelése tetszik, bár a fegyverekkel bajban vagyok olykor célzás terén. Nem lehet olyan finoman célozni, mint pl. anno a SOF-ban. :((( De ha sörétessel mellélősz azért ugrál. :DDD

(#4) Parker


Parker
tag

A film az elég gagyi volt annak ellenére hogy viszonylag jó színészek játszottak benne. A játékhoz meg még nem volt szerencsém:))

blööööööeeeeeeee

(#5) Nimrod válasza Parker (#4) üzenetére


Nimrod
addikt

Mit vársz Hollywoodtól... :(((

(#6) Alvin_ti4200 válasza Nimrod (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Linket tudsz adni a demóhoz?:) Ez FPS ugye?

Már találtam egyet:) Beírom, hogy másoknak se keljen keresgélni: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#7) CactuS válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem egészen. Inkább olyan Max Payne 2... Illetve vannak benne plusz dolgok... Pl vallatás az nagyon tuti, főleg amikor a halacskákkal vallatod az áldozatot,és kicsit ''megbillen'' az egered:)

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8) Nimrod válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

(#9) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Akkor ez most fps-en belül milyen játék? Painkilleres? :F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) Nimrod válasza Winner_hun (#9) üzenetére


Nimrod
addikt

Inkább Tomb Raideres...

(#11) Winner_hun válasza Nimrod (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

De ugye nem billentyűvel kell irányitani? mármint a nézést, a járkálást természetesen billentyűvel kell végezni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) Winner_hun válasza Nimrod (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kalandgamma?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Nimrod


Nimrod
addikt

Behalok! Még demo updater is van benne. :DD

(#14) Nimrod válasza CactuS (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

Hát még amikor valakit hátbalősz a sörétessel. Kicsit meginog utána az illető. :DDD

(#15) Nimrod


Nimrod
addikt

(#16) Killberk


Killberk
aktív tag

A játék szerintem egész jó, főleg hogy van benn vallatás meg sokféle kivégzés. Ami még jó, hogy végre egy játék, ahol ha gránáttal kinyírsz valakit, akkor itt-ott leszakad belőle testrész, illetve az egész ürgére rak ilyen égett jellegű texturát. Többi játékba az picit gagyi, mikor legránátozod, fickón meg semmi nyoma ennek.
A demóba egyedül az a gáz, hogy nagyon rövid.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#17) Nimrod válasza Killberk (#16) üzenetére


Nimrod
addikt

Az tényleg kár, hogy ilyen rövid a demó. :(((
Viszont ha végre odavágok egy gránátot, akkor már nem csak az hal meg, akire rádobtam, hanem a körülötte állók is - ergo életszerű.

(#18) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Jókat írtok :D
Vérengzés rulzik

(és nem irtok.)

[Szerkesztve]

(#19) pweisz válasza Nimrod (#1) üzenetére


pweisz
senior tag

Nekem is nagyon bejött. Remélem jó lessz a full is.

(#20) Nimrod


Nimrod
addikt

Kijött a demo első patche, amely inkább csak grafikai vezérlőhibákat javít. A demó verziószáma így 1.10 lett. Csak így tovább. :DD

(#21) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Csakhogy normális magyar link is legyen: Bővebben: link :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Parker


Parker
tag

Nekem a játék swappol és amikor átváltok Slaugther módra akkor játszhatatlanul szaggat, ez lehet driver gond mert már vagy 5-öt kipróbáltam. Ha számít valamit a VGA-m Geforce 5700-E

blööööööeeeeeeee

(#23) Nimrod válasza Parker (#22) üzenetére


Nimrod
addikt

Nemtom, nekem Radeon 9600-al 256 MB rammal 2 GHz AMD-vel simán ment. Pedig a háttérben futott a United Devices is. :DDD

(#24) demy


demy
tag

Mergjelent a gamma.
Este munka után kipróbálom mert egy kis Könnyed akciónak biztos megfelel, pláne a pangó karácsony óta, hogy semmi nem jött ki ami türhető gamma.
a játék képek alapján elviselhető, remélem nem lesz csalódás.

Hivatalos Oldal:Bővebben: link

(#25) Dilikutya válasza demy (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

A demó alapján ne nagyon számíts többre :D Viszont az emlegetett kivégzési sok mód közül én gyakorlatilag egyet se láttam. Az viszont tetszett, hogy mindkét kezében lehet M4-es :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Nimrod válasza Dilikutya (#25) üzenetére


Nimrod
addikt

Én most Hitmannel játszom néha és nagyon hiányolom belőle a Punisherben látható gurulást, vetődést lövés közben. Hogy hogy lehetett abból kihagyni!?! :Y

(#27) Dilikutya válasza Nimrod (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tényleg... az a vetődés közbeni lövés nekem is tetszett a demóban. Igaz, lelőni senkit se tudtam, de látványos volt :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) n0tr3adY válasza Nimrod (#26) üzenetére


n0tr3adY
tag

Profi hidegvérű klónozott bérgyilkos hadd ne ugráljon már a mezei juzer kénye-kedve szerint :))

www.species.hu

(#29) n0tr3adY


n0tr3adY
tag

Amúgy könnyed délutáni szórakozás ez a game. Egy délután alatt végig lehet vinni. Viszont az első pályán valaki meg bírta csinálni a challenge-módot?

www.species.hu

(#30) tomit


tomit
tag

Elakadtam egy helyen. Feltemtem takagi hoz ki is nyírtam. Kinyitottam az irodát, számítógépet elindítottam. Elkezed visszafelé számolni, de mit kell csinálni, valmi kijáratot kersesek meg azt mondja, de merre van?

(#31) n0tr3adY válasza tomit (#30) üzenetére


n0tr3adY
tag

Kijössz az irodájából és egy kis szűk L alakú folyosón egy falikép mögött nyílik ki a lift...egyébként tényleg sz@r helyen van,mázli kell, hogy megtaláld :(((

www.species.hu

(#32) Kovacsgabor


Kovacsgabor
tag

A film nem volt túl jó, de a játék a demó alapján szerintem elmegy...

[Szerkesztve]

az egypupú tevét az különbözteti meg a kétpupútól, aki akarja

(#33) Dr.Bazze


Dr.Bazze
csendes tag

Szasztok!

Nekem sajnos csak a menüben van hangja, a játékban már nincsen :(
Találkozott már valaki ezzel a problémával?

A setup teszt-ben is tökéletesen megy a hang.

Thx

Angus Podgorny - Well, he was nae so much a man as he was...A BLANCMANGE! :-))

(#34) demy


demy
tag

hát, aznap unistall volt amikor elkezdtem.
nem jött be, valahogy nekem pocséknak tünt, nem mondom ha nem lenne más gamma, de szerencsére van.

(#35) tomit válasza n0tr3adY (#31) üzenetére


tomit
tag

Közsi megtaláltam, tovább vittem. A chalenge modban a 6 cucual nyírjam ki az embereket a kocsi műhelybe. Mi a 6cuc? Bésball ütő, cső, feszítővas. A többi micsoda?

(#36) tobsa válasza Dr.Bazze (#33) üzenetére


tobsa
tag

Nekem sem volt hang a játékban,de most már el sem indul.Azt írja ki,hogy Dx 8.1 -et támogató videókártya kell.Mx 440-el szerintetek elmegy?

(#37) n0tr3adY válasza tomit (#35) üzenetére


n0tr3adY
tag

Jókérdés. Valószínűleg igen, bár én már az első challengenél elakadtam. Tök szar, marhára ki van centizve a másodperc... épp vallattam az uccso faszit, ott lógott az erkélyről 1,5 mp lett volna és letelt. :((

www.species.hu

(#38) CactuS válasza tobsa (#36) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát szerintem azzal még elketyeg. Főleg,hogy szerintem demmi extra nincs a grafikájában. Nemtom,hogy miért eröltették ezt az elmosás-effektet,de nekem a Max Payne 2 grafikája sokkal jobban bejött... Sebaj, azért végigvittem, mert a hangulata annyit megért.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39) nemcso


nemcso
senior tag

Nekem ez a játék nem jött be. Pocsék garfikai megvalósítás, gyengus sztori. Egy kezdetkeges Max Payne klón az egész. :(

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#40) Nimrod válasza nemcso (#39) üzenetére


Nimrod
addikt

Mondjuk a Warcraft 3 grafikájától én sem vagyok hasra esve, a Warhammer 40k-tól meg mégúgyse. Ez van.
Nem mintha a film olyan jó lett volna, de hát úgy tűnik, ez a képregényadoptációk sorsa.

(#41) Dilikutya válasza Nimrod (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk egy jó rendező pár színésszel, meg egy forgatókönyvíróval még hozhat ki belőle filmet is ;] Lásd Batman 1-2... valamiért nem veszik túl komolyan ezeket az adoptációkat, pedig valljuk be, a képregény kultúránk szerves része, nem lehet ennyire félvállról venni.
Én mint adaptációt, a Tini Nindzsa Teknősöket is a jobbak közé sorolnám, még felnőtt fejjel is nagyon bejön.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Nimrod válasza Dilikutya (#41) üzenetére


Nimrod
addikt

A régiek még jók is voltak. Mostanság divat midenből rókabőrt csinálni - lást Star Wars. :(((

Szerintem ha a Transformerst áthoznák a filmvászonra, akkor Swarzi nyugdíjba mehetne. :U

Viszont ki látta pl. a Punisher egy régi játék változatát? Már vagy tíz éves játék, ha nem több, de nekem nagyon tetszik. Végig sem bírom vinni. :DDD

(#43) salgado


salgado
tag

hát ez a grafika,kb 3-4 évvel ezelőtti szint!
eléggé összecsapottnak tűnik.
tegnap fejeztem be a riddick-et,és utána ezt megláttam ,el sem hittem,hogy ez mostanába jött ki!

(#44) Dilikutya válasza Nimrod (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a Transformers-t hanyagolni kéne... anno nagy kedvencem volt, nem jól viselném, ha valami ócska filmet forgatnának belőle. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#45) Nimrod válasza Dilikutya (#44) üzenetére


Nimrod
addikt

Már látom is lelki szemeim előtt Britney-t mint GI Jane amint kergeti Optinyuszit. :))

[Szerkesztve]

(#46) joe o4


joe o4
tag

Bővebben: link
the punisher rajongók ide
csak a játékról van szó

http://joe04.atw.hu

(#47) kuglee válasza nemcso (#39) üzenetére


kuglee
tag

hát nekem se.én is letöröltem az egészet.jó lenne a gém vannak benne ötletek , a játékmenet soxor még élvezetes is, de a grafika mellett 2005ben már nem tudok elmenni.nincs mese ocsmány.a karakterek még csakcsak , de a környezet , a helyszinek egy ocsmányság .nekem nagy csalódás volt, kár érte

medal of honor forever+YU-GI-OH azaz pokemon ultra

(#48) szicsu


szicsu
őstag

Hali!

Lenne egy kérdésem:

Azt az orosz muksót hogy lehet kinyirni?
Én aprítottam a fejét,de nemlátszott rajta semmi?
Valami jó módszer?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#49) Vangelis válasza szicsu (#48) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A nyakába kell ugrani amikor hajlong,, vagy ilyesmi, nem nagy ügy, de majd még találkozol vele.

Jó régi hozzászólásra válaszoltam de most nyomtam végig a gámát:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50) AMD-s


AMD-s
tag

Láttam már egy-két szar gamét,de ez majdhogynem viszi a pálmát.Bűnrosz.A negyedik vagy ötödik pálya után nembírtam tovább idegekkel és uninstall.
:O

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Punisher
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.