Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4

Hozzászólások

(#201) leslieke válasza dinostaRR (#196) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én még aktívan játszom, már amikor időm engedi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#202) Tengri válasza leslieke (#201) üzenetére


Tengri
senior tag

"Én még aktívan játszom, már amikor időm engedi."
Weekend Warrior :DD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#203) dinostaRR


dinostaRR
tag

Valaki tolja a seasont rajtam kívül?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#204) pomk válasza dinostaRR (#203) üzenetére


pomk
őstag

Igen, és nekrot is megvettem. :)

(#205) dinostaRR válasza pomk (#204) üzenetére


dinostaRR
tag

Esetleg lenne kedved játszani? Esténként kb. minden nap tolok 2-3 órát úgy 20:00-tól. Jelenleg T6-on farmolok rifteket, de tervben van bounty, über is és grift növelés is (20 volt utolsó). :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#206) ldave


ldave
félisten

Nekem csak lvl 20 kröül van a Season karim, de előtte húztam fel két másikat 70-re, most valahogy nincs ingerem megint egyhez :(

A Slime draws near! Command?

(#207) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Pályakezdőként érdeklődnék.
Anno a Diablo2 éjt nappallá téve toltam no meg az első részt is,de rég is volt.Most kicsit sok-sok év után nosztalgiáznák. :)
Mit is kellene nekem megvenni mert hát nem kis ár különbségek vannak.

Diablo III (3) Ultimate Evil Edition

Diablo III: Eternal Collection

Egyáltalán mi a különbség a két verzió közt?

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#208) ldave válasza hódmaci (#207) üzenetére


ldave
félisten

Az Eternal kiadásban benne van a nekró, a másikhoz azt még meg kell venni, ha szeretnéd.

A Slime draws near! Command?

(#209) hódmaci válasza ldave (#208) üzenetére


hódmaci
senior tag

Ahh Köszönöm.
No akkor ......................... :)

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#210) leslieke válasza Tengri (#202) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1 hónapja nem sikerült leülnöm a PS elé... :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#211) Tengri válasza leslieke (#210) üzenetére


Tengri
senior tag

Akkor játssz állva ;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#212) leslieke válasza Tengri (#211) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Haha. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#213) pomk válasza dinostaRR (#205) üzenetére


pomk
őstag

Persze hogy lenne. :) Egyébként már barátok vagyunk PS-en, pont pár napja öltem meg valami démont, aki csak úgy feltűnt a semmiből és az álneve ha jól emlékszem az volt, hogy "Slayer of DinostaRR" :D
Én még csak most öltem meg Diablot normál szinten az új nekroval, megyek tovább a sztoriban hogy meglegyen a normál és tudjak menni bounty-zni. Szintemre őszintén nem is emlékszem. :)
Írj rám ha onlineak vagyunk mindketten és játszhatunk akár már ma este is.

[ Szerkesztve ]

(#214) BoC1ka válasza pomk (#213) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Esetleg van valaki aki megunta dia 3 játékát PS4 en és elcserélné? :)

YNWA

(#215) pomk válasza BoC1ka (#214) üzenetére


pomk
őstag

Nekem digitálisan van meg. De ha még jól emlékszem PC-s korszakomból, ott nem lehetett eladni még a lemezes verziót sem, mert magának a DVD lemeznek is volt valami azonosítója, amit az accounthoz kellett társítani így 1 lemez csak 1 accounthoz társítható.

(#216) Tengri válasza pomk (#215) üzenetére


Tengri
senior tag

PS4-en ilyen probléma nincs. Lemezes verzióval nyugodtan csapathatja online is ha van PSN-je. :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#217) BoC1ka válasza pomk (#215) üzenetére


BoC1ka
senior tag

PC-n megvan digitálisan, azzal nincs gond, gondoltam beszerzem ps4 re is :)

YNWA

(#218) leslieke válasza BoC1ka (#217) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arra is van digitális verzió.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#219) Tengri válasza leslieke (#218) üzenetére


Tengri
senior tag

Sikerült már leülnöd a PS elé? :DD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#220) leslieke válasza Tengri (#219) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, lassan 2 hónapja nem játszottam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#221) Tengri válasza leslieke (#220) üzenetére


Tengri
senior tag

Mindjárt megvan a 3. hónap is! Hajrá-hajrá! :DD
Amúgy az InFamous: Second son most free! Legalább töltsd le! ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#222) leslieke válasza Tengri (#221) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Múlt héten játszottam 1,5 órát. :P

Kösz, úgy lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#223) leslieke válasza Tengri (#221) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez ilyen hónap ingyenes játéka?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#224) Tengri válasza leslieke (#223) üzenetére


Tengri
senior tag

Igen :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#225) leslieke válasza Tengri (#224) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#226) leslieke


leslieke
Jómunkásember

No, már csak egy trófea hiányzik. Mind a 6 karaktert fel kell vinnem 70-re. Aztán jöhet a Necro.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#227) Tengri válasza leslieke (#226) üzenetére


Tengri
senior tag

Volt hely a PS előtt és le tudtál ülni :) :D

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#228) leslieke válasza Tengri (#227) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

jaja. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#229) moordavid


moordavid
aktív tag

Nagyon nagyon nagyon régen akartam már magamnak egy saját konzolt, aztán persze a felnőtt kór előtt erre szülői akadályoztatások (Nincs rá pénz! Hülyeségre ne költs! :((( ) miatt ez nem is valósult meg. Na de ha az ember fia kialakítja a saját egzisztenciáját akkor nincs aki belekotyogjon, szóval lebattyogtam a bótba oszt bennmaradt a kosárba egy Ps4pro :DD Házas emberként viszonylag könnyen engedélyt kaptam (Veszek egy konzolt. Jó, de hozzál tejet.)

A Diablo 1-2 volt az amibe rengeteg órát beleöltem, eszembe sem jutott, hogy konzolra is megjelent valaha. Erre nem rám vigyorgott a kaszás egy ps4 tokon? Újra felcsendült a Tristram muzsikája, hörögtek a szörnyek hihetetlen élmény volt újra belecsapni a démoni trutyiba :-D Pláne először játszani kontrollerrel... Ezt a játékot erre találták ki :-D (Pláne 49 colon :C )

Szóval hosszú évek után újra Sanctuary földjét koptatom és vágom a fejeket-végtagokat. Elsőre gyanúsan könnyű volt a játék, repkedtek a legendary cuccok, Diablónak is csak pár hörgésnyi időre futotta mire levágtam volna. Aztán nézem, hogy seasont indítottam maga a játék helyett. Ha jól olvastam, ami cuccokat itt elértem, azt a season végén a jelen karakterem non-season formájában megőrzi ugye? A sima kampány azért omrálon erősebb kihívást jelent?

Multit még nem játszottam soha, szóval ha valakinek lesz kedve egy multiban atom láma barbárral nyomni az szóljon és megkeressük egymást.

"Like tears in rain."

(#230) leslieke


leslieke
Jómunkásember

D3-RoS összes trófea begyűjtve! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#231) Tengri válasza leslieke (#230) üzenetére


Tengri
senior tag

Gratula! :C :C :C
Ugye, hogy megy ez ha van hely a PS előtt :DD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#232) leslieke válasza Tengri (#231) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Havonta egyszer 1-1,5 óra. Mondjuk ennyi pont elég egy karaktert végigvinni 70-ig.

Most jöhet a Necro és a trófeái. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#233) leslieke válasza moordavid (#229) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multihoz PS+ előfizetés kell.

Sima kampány akkor lesz erősebb, ha a Difficulty szintet is emeled.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#234) Tengri válasza leslieke (#232) üzenetére


Tengri
senior tag

Necro-hoz kel cucc? ;]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#235) leslieke válasza Tengri (#234) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kell hát. ;) :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#236) moordavid válasza leslieke (#233) üzenetére


moordavid
aktív tag

Az előfizetés megvan a SW BF2 miatt. Elkiabáltam: Malthael keményebb dió mint a patás :-D

"Like tears in rain."

(#237) leslieke válasza moordavid (#236) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#238) Tengri válasza leslieke (#235) üzenetére


Tengri
senior tag

Akkor megoldjuk valamikor...ja csak HC-ben van cuccom hozzá :DDD :DDD :DDD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#239) leslieke válasza Tengri (#238) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az is érdekel, de én inkább SC-ben játszom. :D

HC-ben varázsló cuccok viszont érdekelnek, ha vannak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#240) Tengri válasza leslieke (#239) üzenetére


Tengri
senior tag

Van minden...most boltoltam egyet nemrég :)
Bár már nagyon ritkán játszom. Húzni esetleg kell? (ONLY HC) :DD :DD :DD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#241) leslieke válasza Tengri (#240) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz, úgy néz ki, hogy nem fog kelleni, bő egy óra alatt egyedül is lvl69-re vittem a Necrot. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#242) Cetli


Cetli
tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy jelenleg ps4 is s12 megy ? Aminek majd lassan vége s kezdődik s13. Pc-n aktív voltam viszonylag de elvileg érkezik hamarosan a Ps s majd be szeretném szerezni a Diablot is. Avagy van egy kis eltérés pc és konzol közti patch közt ?

A választ előre is köszönöm🙂

(#243) leslieke válasza Cetli (#242) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Válasz itt: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#244) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Akciós a D3: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#245) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Tolja valaki a season13-at? Jelenleg egy Wizardot kezdtem Paragon 437-nel vagyok, de Torment XIII-on hozza se tudok szagolni a monsterekhez es kb 2 utesre leutnek...

Tudtok segiteni Wizard buildben, meg gameplayben? :B

A játék az nem játék!

(#246) Cetli válasza Jim-X (#245) üzenetére


Cetli
tag

Szia.
Én napi 2 - 3 órát játszók ha gondolod tudok segíteni. Wiz buildben viszont nem nagyon 😀

(#247) Jim-X válasza Cetli (#246) üzenetére


Jim-X
őstag

Kozben sikerult egy eleg jo buildet osszehoznom. Mar csak egy lukas Travelers pledge kell meg egy Deathwish.

Amugy ha a season journeyt vegigtolom, akkor mit kapok? :DDD Van ertelme?

A játék az nem játék!

(#248) leslieke válasza Jim-X (#247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt írják, mit lehet szerezni: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#249) walkon25


walkon25
újonc

Sziasztok! Pár hete kezdtem el Diablo 3-mal játszani, egy hammerdin nem szezon buildet csinálok, ehhez keresnék tárgyakat.

Tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#250) Phausto válasza walkon25 (#249) üzenetére


Phausto
tag

Szia. Vegyél fel psn-en és segítek ha gondolod. :K

(#251) szucstom


szucstom
őstag

Sziasztok!

elkezdtem én is konzolon D3-at tolni, ha valaki esetleg innen aktív, vegyen fel nyugodtan, vagy írjon itt és szívesen csatlakoznék partiba! :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#252) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok.

Pár napja én is megvettem a játékot és egy dokival kezdtem a konzolos Diablo pályafutásomat. :)
Bárki jelölhet barátnak aki még nyomja, partyban jobb játszani mint egyedül.
Misilaci a nevem.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#253) Lust


Lust
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Megvettem a D3-t PS4-re, de nem merem összefűzni a PS fiókom a Blizzardal.
PC-n nem szeretném elveszíteni az a pár ezer játékórát, karaktereket.....
Tehát szeretném meg tudni, hogy hogyan is működik a Blizzard fiók csatolása Pc és PS között? Valamint hasonló képen vagyok Overwatch terén annyi különbséggel, hogy az csak PS4-re van meg lemezen és nem jelzi a Blizz accom.

Mi van csatolom a Google fiókomat meg a PS fiókomat? Az egyik felülírja a másik játékokat vagy külön külön látszik majd mind?

Elég kusza, kérlek nézzétek el!

Előre is hálásan köszönöm a segítséget!

:R

(#254) leslieke válasza Lust (#253) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Nem átjárható a két platform, így nem hinném, hogy elvesznének a PC-s adatok.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#255) Lust válasza leslieke (#254) üzenetére


Lust
újonc

Szia!

Igen én is így gondolom, de nem mertem meglépni.Nem tudom, hogy valaki járt-e már így!

Köszönöm!

(#256) leslieke válasza Lust (#255) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én csak konzolon játszottam a D3-al.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#257) Lust válasza leslieke (#254) üzenetére


Lust
újonc

Ezt írja, ha hozzá akarom kapcsolni a PS fiókomat mielőtt jóváhagynám!

"Note: Any previous connections will be removed."

Ez talán azt feltételezi, ha Facebook vagy Google van hozzá csatolva az t leválasztja és csak a PSN lesz.
Mert azért se csináltam, hogy mindent felül ír.

Vélemény?

Köszönöm!

(#258) leslieke válasza Lust (#257) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

Itt az írja egy hozzászóló, hogy nem vész el semmi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#259) Lacko66 válasza Lust (#253) üzenetére


Lacko66
tag

Szia.
Nem olyan rég vettem meg én is a D3-at konzolra (kb 10 napja) és nem csináltam semmit, csak kreáltam egy görbehátút (wd) és játszom. Igaz, én nem fűztem össze semmit semmivel, nem is tudom annak lenne-e valamilyen gyakorlati haszna, egyszerűen csak elkezdtem játszani. Ha PC-n belépek a játékba, akkor ott az eddigi összes karakterem, konzolon pedig egyelőre ez az egy doki. Semmi sem tűnt el sehonnan.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#260) Lust válasza Lacko66 (#259) üzenetére


Lust
újonc

Köszönöm szépen a válaszokat! Jelentem megnyugodtam, ha csatoltam a fiókhoz valamit jelentkezem! ;)

(#261) szucstom


szucstom
őstag

Konkrétan semmi köze a két platformnak egymáshoz, így ha össze is kapcsolod, hátrányod nem lesz belőle. Ha esetleg kell segítség, vegyél fel. Per pillanat egy rathma nekróval tolom.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#262) szucstom


szucstom
őstag

Ha esetleg valaki aktívabban tolja mostanság a D3-at, jelezném, hogy egy Rathma nekro várja párját Gr70 környékére :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#263) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Részemről lezárult a Diablos korszak, eladtam a játékot és a gépet is.

Ha lesz D4, majd arra újra benevezek. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#264) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Elkezdtem tegnap megint egy kicsit bohockodni a Diabloval, van meg esetleg aki PS4-rol tolja manapsag?

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.