Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) tboy93


tboy93
nagyúr

Na mit vettem a PS5 mellé? :P

Karcmentes(!) 500GB-os Super Slim, 2db tökéletes DS3-al, 6 játékkal.

(#2302) erahurka válasza tboy93 (#2301) üzenetére


erahurka
félisten

Ennyire nincs mit játszani PS5-ön? :D Én már hülyét kapnék a rendszertől sajnos, nincs pause átvezető alatt, nem lehet videót lementeni ha lemaradtam valamiről, nincs alvó mód, lassan töltenek be a játékok... Pedig mennyit nyúztam szerencsétlen Slimet néhány éve még!

(#2303) tboy93 válasza erahurka (#2302) üzenetére


tboy93
nagyúr

A backlogom vegtelen, van boven jatek ps5-re. (Mostmár végtelen +6)

Csak tudod mindig az kell ami nincs :))

Par ps3 ex cimet le akarok nyomni (rdr1, killzone es resistance szeria) aztan meglátjuk mi lesz a sorsa.

Olyan aprópénzért adta a srác, hogy ennyiert porosodhat a tv alatt nyugodtan :D

Ha leszamolom a tartozekok arat a pakkbol, akkor a gep a gyari kontrollerrel kb 7-8e Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#2304) tboy93


tboy93
nagyúr

Szerintetek milyen wireless fülesre lenne értelme lecserélni a Sony Platinum fülhallgatómat, ami:

- kompatbilis PS5-el
- kompatbilis PS3-al
- kompatibilis Samsung Tv-vel
- kompatbilis PC-vel
- max 30-40e Ft

(#2305) Big_Boss válasza tboy93 (#2304) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ilyet nem biztos, hogy fogsz találni, max USBs BT doongle-el, de ott meg a késleltetés lesz magas.

(#2306) tboy93 válasza Big_Boss (#2305) üzenetére


tboy93
nagyúr

És ha elengedem a samsung TV-t?

(#2307) Big_Boss válasza tboy93 (#2306) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Kérdezz rá itt, hátha tudnak ajánlani valamit.

(#2308) kIsDe`


kIsDe`
tag

Egy kis Pulse 3D review :))

(#2309) tboy93


tboy93
nagyúr

Ide is irok, hatha kedvet kap valaki hozza. Most fejeztem be a GoW legelső részét, PS3-on. Baromi jo volt :D Megvan az osszes resz, szépen sorjaban vegignyomom oket, mire vegzek talan kijon az uj is ps5-re :))

(#2310) _drk válasza tboy93 (#2309) üzenetére


_drk
őstag

Anno tervbe volt, de kaszáltam ezt az ötletet. Túl sok pénzbe lenne az a pár game. Akkoriba még 30-40körül mentek a Ps3-ak, a God of Warok meg olyan 5000ft volt darabja.
Ezért nem veszek Switch-et se :DDD . Egy Zelda meg max 1-2 Pokemon game annyit nem ér.

(#2311) tboy93 válasza _drk (#2310) üzenetére


tboy93
nagyúr

En is 30-ert vettem a gepet par honapja, 2 kontrollerrel, 6 jo jatekkal.

Tartja a GoW az arat, a collection vol 1, vol 2 darabja 4-5-6k, Ascension szinten 3-6k. A 3. rész egyedül ami olcsó.

(#2312) Mike válasza _drk (#2310) üzenetére


Mike
veterán

na én a másik. zelda és xenoblade érdekel. ez úgy 190. ami azért kicsit sok 2 programért.

(#2313) tboy93 válasza Mike (#2312) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kár, hogy nincs konzol bérlésre lehetőség :))

(#2314) Mike válasza tboy93 (#2313) üzenetére


Mike
veterán

amúgy szerintem tuti van

(#2315) .LnB válasza _drk (#2310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én megjátszottam anno a Switch-et a Zelda miatt. A vége 50k bukó lett. Mindent boltból vettem, és 1-2 hónaposan, tökéletes állapotban adtam el. Astral Chain-t bánom, hogy nem játszottam végig rajta az eladás előtt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2316) tboy93 válasza .LnB (#2315) üzenetére


tboy93
nagyúr

Használt cuccok vásárlása esetén, pár játék kipörgetése után állítom hogy közel nulla bukóval ki lehetne szállni belőle. Használt Playstation játékok esetén is kötöttem mostanában egy-két olyan dealt, hogy ejha...

[ Szerkesztve ]

(#2317) .LnB válasza tboy93 (#2316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok oda a használt műszaki cuccokért. Nem mondom, hogy sose vettem volna, de ha lehet, akkor kerülöm.
Switch-ből pedig a V2-t akartam, és a drfiteléstől tartoltam használt esetén.
Nameg magam részéről csak pár játék miatt vettem, de hosszú távon azt hittem, hogy a gyerek ellesz vele. De nem így lett, inkább a PS4-et nyomta helyette. Kérdeztem tőle, hogy akkor eladhatom e, ő meg mondta, hogy igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2318) tboy93 válasza .LnB (#2317) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, emlékszem a sztorira.

Én is jobban szeretem az új cuccokat, de ha kifejezetten egy-két játék miatt érdekelne egy konzol, akkor azért szinte biztosan használtat vennék belőle.

Szívem szerint amúgy vennék egy XSX-et és egy Switchet is a PS3 és PS5 mellé :D De idén már ezt meg se merem említeni a feleségemnek.

[ Szerkesztve ]

(#2319) .LnB válasza tboy93 (#2318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából az 50k bukóval én is inkább azt támasztom alá, hogy 1-2 játékért használtat érdemes. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2320) _drk válasza Mike (#2312) üzenetére


_drk
őstag

A Zeldával mindenki így van! Még lehet 1-2 érdekességet megnéznék rajta. De ha én megveszem, el nem adom! Enyém! Én vettem :D
50-es bukóval meg pláne nem.
Ráadásul Switch-nél a handheld a lényeg,de nálam a dokkolóból ki se lenne véve.
A többi játék meg a legmélyebb indi játékokat tükrözi.
Én nem szeretem a Nintendót! ;]

Viszont ha Xbox-nál is csinálják az exkluzívokat, a több platform elkerülhetetlen lesz.

(#2321) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Jövök ide, mert a fő topik 600 hsz-e/24 óra picit sok, és elsodorta a kérdésem... hátha...

Szóval nagy dilemmában vagyok, mert szeretnék venni egy kontrollert PC-hez, de tipikus MM-féle helyek nem állítottak ki semmit, és ott a zöld oldal is... Akad aki Debrecen környékén engedné, hogy megfogdosam kontrollerét, vagy ha van Series X-e azét is?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2322) Mike válasza ledgeri (#2321) üzenetére


Mike
veterán

ms kontrollert vegyél pchez

(#2323) ledgeri válasza Mike (#2322) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért ajánlod azt inkább? Ha csak azért, mert hogy natívabban támogatott PC-software, és játék oldalról, akkor arról tudok, de ha pl a kontroller oldalról rosszabb a PC, mint a PS a kontrollernek (vagy valami ilyesmi, hasonló irány), akkor azt fejtsd ki légyszi! Pl az tudom, hogy kontroller csak PS-en firmware-upgradelhető... valami hasonló?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2324) Mike válasza ledgeri (#2323) üzenetére


Mike
veterán

kb ezért, a 100% kompatibilitás miatt. nekem anno a ds4-gyel a gta5 el sem indult

(#2325) ledgeri válasza Mike (#2324) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Értem, köszi!

Csak tombol bennem a nosztalgia, volt PS1-em, és az eladását többszörösen megbánva gondoltam, hogy "akkor legalább olyan kontroller legyen, ha lesz". Tetszik a ravasz motorizáltsága - lehet számítani a jobbnál jobb integrálására a kezelőprogikban. Jó hogy opció hogy van a touchpad -láttam már PC-n DS4-gyel, mint egér használva...
És ami a legfontosabb, még nem tudtam megfogdosni, hogy egyáltalán érezzem, hogy jó vagy biztos rossz, vagy a kettő között hol is...
Vívódom még picit, azért köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2326) Mike válasza ledgeri (#2325) üzenetére


Mike
veterán

mit szeretnél megfogni? a ps5 és az xbox kontrollert? Media Marktban nincs kitéve konzol? egyébként az új ps kontroller kényelmes, de fejnehéz, és jóval nehezebb mint a DS4. Az xbox kontrollere meg szerintem tökugyanaz mint volt.
nincs ismerős akinek van ps5-je, vagy series x-e?

[ Szerkesztve ]

(#2327) ledgeri válasza Mike (#2326) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen a kontrollereket. MM-ban, Debrecenben nincs, mert Covid... Lehet hogy lesz 1-2 e-sport bár ahol akad, az már a héten tervbe van véve, de minnél több a forrás annál jobb... ezért is kérdeztem ide. Ismerősök majd a kövi kör ha ez kiesik.
ha nehéz akkor nem nehéz akkumentesíteni (így is úgy is kell kábel nekem, mert nincs semmim még ami typeC-s..)

Ülök a kérdésen, halogatom, mióta kijöttek az új verziók.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2328) ledgeri válasza Mike (#2326) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Te próbáltad PC-n ha már van nálad?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2329) Raijin


Raijin
tag

Sziasztok,
Az ALZA most igazolta vissza, hogy 18órától átvehető a tavaly rendelt ps5. :)
Időközben sikerült máshol megvennem, így felajánlom átvételre hátha valakit érdekel.
Lemezes verzió + 3év garancia = 214590Ft. Átvétel: Budapest Róbert Károly krt.54-58.

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#2330) _drk válasza ledgeri (#2325) üzenetére


_drk
őstag

Én külön szoftverrel használom a ds4-et PC-n. Natívan van ami fel se ismeri, vagy csak félig. Inkább használom azzal és működik valahogy.
Anno X360as joyyal nem voltak ilyen problémáim.
Annyi hogy a ds5nek van támogatása Steam-en. De ez mit jelent?...

(#2331) Kendek válasza _drk (#2330) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván azt jelenti, hogy bármilyen egyéb szoftver nélkül is használható a DSe a Steam-en keresztül futtatott játékokhoz. Ráadásul támogatott minden funkciója.

<-ƘƘ->

(#2332) ledgeri válasza _drk (#2330) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A DS4-et PC-n is használod, vagy csak ott? Ha előbbi van valami különbség?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2333) Mike válasza ledgeri (#2328) üzenetére


Mike
veterán

az asztali pc-met 2018 óta nem kapcsoltam be
anno próbáltam vele a DS4-et már ki tudja milyen szoftverrel (amit anno ajánlottak), de ha a DS4 a géphez volt "kötve" a GTA V nem indult el
(itt a kötve az lehet usb és bt is, már nem emlékszem)

(#2334) _drk válasza ledgeri (#2332) üzenetére


_drk
őstag

Pc meg Ps4. Viszont van hogy a ps nem ismeri fel utána.
Olyankor USB és bejelentkezési képernyőn kell neki könyörögni :D
Vannak anomáliak. Ds4 for Windows programot használom.
Azzal tapi pad necces, nem is néztem, talán egy gombot oda rendelhetsz. Akkor a világítást erősségét nem tudom változtatni. Ha a gép kivankapcsolva akkor is le merül a joy, tehát mindig ki kell húzni. Jah és persze nincs BT-m, de monitorhoz alapból közel ülök, úgy hogy engem nem zavar.
Nagyon nem teszteltem amúgy, de lehet benne állítgatni. Meg lehet más/jobb progi is van. De nekem ezzel működött a dark souls és boldog voltam.

(#2335) ledgeri válasza _drk (#2334) üzenetére


ledgeri
nagyúr

& MIKE
:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.