Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Prototype

Hozzászólások

(#1) snecy


snecy
senior tag

''A Radical Entertainment legújabb gyermekéről, a Prototype-ról már hosszasan regéltünk korábban a GameInformer beszámolója alapján. Főhősünk nem más, mint a genetikailag kissé mutálódott Alex Mercer, aki emlékei után kutat veszettül, miközben egyre borzalmasabb képességekre és szörnyformákra teszt szert. A játék 2008 nyarán várható PC és X360 konzolokon''

[link]
[link]
[link]

A képek alapján több mint ígéretes :)

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2) fpeter07 válasza snecy (#1) üzenetére


fpeter07
veterán

Érdekes.. :DD

(#3) .:Kristian:. válasza snecy (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

uh.. ha a grafika olyan lesz mint a képeken akkor ez 2008-ban viszi a pálmát. :C

(#4) snecy válasza .:Kristian:. (#3) üzenetére


snecy
senior tag

Főleg a középső kép alapján tűnik nagyon brutálisnak a cucc..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#5) .:Kristian:. válasza snecy (#4) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

be kell szereznem egy 8800GTX-et :C

(#6) Gyusz válasza .:Kristian:. (#5) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha be tudod préselni egy X360 vagy egy PS3 dobozába és működésre is bírod, akkor talán hasznodra lesz. PC-re még csak pletyka szinten készül, hivatalos megerősítés nincs.

(#7) .:Kristian:. válasza Gyusz (#6) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Idővel biztos elkészül arra is :)

(#8) fpeter07 válasza Gyusz (#6) üzenetére


fpeter07
veterán

A gamekapocs cikke szerint jön pc-re [link] :F

(#9) Gyusz válasza fpeter07 (#8) üzenetére


Gyusz
őstag

Jó pár oldalt átnéztem és íráták azt is, hogy konzolokra lesz csak, sokan pedig megemlítették a PC-t is, mint platformot. Biztos ami biztos, rákerestem a hivatalos bejelentésre, ezek szerint lesz PC/X360/PS3 verzió is [link], úgyhogy én tévedtem. Csak tudnám, hogy a sok neves oldal mi a fenéért nem tud egy bejenetést rendesen közölni?

(#10) snecy válasza Gyusz (#9) üzenetére


snecy
senior tag

Végülis mindegy..lényeg hogy megerősítést kapott a PC verzsön :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#11) fpeter07


fpeter07
veterán

[link]
Uh.. kicsit durva :DD

(#12) Gyusz


Gyusz
őstag

Megjött ez első trailer, bár ez még csak render [link].

(#13) fpeter07 válasza Gyusz (#12) üzenetére


fpeter07
veterán

Legelőször a pókember jutott az eszembe.. :)

(#14) snecy válasza fpeter07 (#13) üzenetére


snecy
senior tag

Nekem is ilyenfajta deja vu-m volt kissé, de szerintem érdemes lesz várni rá.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#15) Kanczy


Kanczy
veterán

tényleg pókemberes a beütése,de nagyon jónak tűnik...a csávónak csak ez a tüskés/csontos képessége lesz/van? :)

senkinek nem rémlett fel az X-Men-ből Spyke? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16) fpeter07 válasza Kanczy (#15) üzenetére


fpeter07
veterán

Most csak ez van neki :) Minnél több embert kinyir annál borzalmasabb képeséggekkel lesz gazdagabb :)

[Szerkesztve]

(#17) Kanczy válasza fpeter07 (#16) üzenetére


Kanczy
veterán

ááá,ez rohadt jól hangzik...tömegmészárlók előnyben :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18) soulcube


soulcube
aktív tag

Érdekes játék lesz ez jó kis történettel. Olyan képregény adaptációs feeling-je van, a vége biztos nyitott marad. Ha az irányítást nem szúrják el akkor jó kis hentelés vár ránk. :P

(#19) snecy


snecy
senior tag

''A remekbe szabott csihi-puhi Hulk játékot készítő Radical Entertainment-nek megadatott a lehetőség, hogy megvalósítsa saját ötletét. Úgy gondolták a legjobb lenne a nextgen konzolok képességeit maximálisan kiaknázó, a Hulkéhoz hasonló, szabadfolyású és folyamatosan változó játékmenettel megáldott játékot készíteni. A Hulkban minden tereptárgyat (lámpaoszlopot, autót, tűzoltócsapot) fegyverként használhattuk és vethettük be azokat a felénk rohanó ellenekkel szemben. A zöld vadállat nyomán született meg a Prototype ötlete, aki nem más, mint Alex Mercer, a néha elég rossz dolgokat művelő főhősünk.

A sztori szerint emlékezetünk foszlányokban lóg, amikor magunkhoz térünk egy kisérleti laborban. Fogalmunk sincs mennyi emberi vonásunk maradt meg, bár abban sem vagyunk biztosak, hogy valaha emberként tengettük szerencsétlen életünket. Megbabráltak valamit a testünkben, ennek hála bármilyen más élőlényt fel tudunk emészteni, képességeit magunkba tudjuk építeni. A készítők szerint Alex Mercer nem kedvtelésből, inkább kiváncsiságból öl (na ezt adják be az ESRB-nek), no meg azért, hogy fejlődjön és növekedjen. Minél több emberi vagy épp szörny lelket emésztünk föl, annál inkább hasonlítunk majd rájuk. Gondolataik, képességeik pedig megtöltik majd elménket. Képesek leszünk apache helikoptert vezetni, a megfelelő katonai vezető bezabálásával pedig annak a titkos katonai bázisnak is a nyomára bukkanhatunk, ahonnan a Földet jelenleg sújtó vírus okozta járvány megindult.

Hősünk hihetetlen agilis egy kísérleti példány. Képes egy ugrással több száz emeletes felhőkarcolókat átugrani, lényegében szárnyalni a levegőben, majd sértetlenül földre érkezni. Ha pedig bármi az újtát állná, az sem akadály. Kiálló tűzlépcső esetében megragad egy acélrudat és tovább taszítja magát az égbe. Földet éréskor egy sétáló üzletember felé veszi útját. Mercer gyorsan átveti magát a közte és áldozata között lévő taxin. Egyenest a mit sem sejtő gyalogosra veti magát, a kamera beközelít, hogy lássuk miként veri agyon - brutálisan - az illetőt. A lába előtt heverő, kicsavarodott tetem szép lassan zsugorodni kezd, majd a lábán felkúszik és az egyre növekvő biomassza egészévé válik.

Kritikus szintet ért el a tömege, így a D-Pad előrebillentésével új formát ölthetünk. Ujjaink helyére pengeéles karmok nőnek. A közelben lévő gyalogosok megdermedve nézik átalakulásunkat, ám csak akkor kezdenek el sikoltozva rohangálni, miután az egyik vézna felé vetjük magunkat és szó szerint kettészeljük óriási mancsunkkal. Közben helyszínre érkezik a katonaság. Nekünk se kell több, újra átalakulunk és veszett rohanásba kezdünk, hogy fedezéket találjunk a ránk záporozó golyók elől. Nem mintha szükségünk lenne rá, mivel az újonnan növesztett exoskeletonunkról lepattannak a golyók és az útban álló taxit sem kíséreljük meg átugrani, inkább keresztülrongyolunk rajta. Pár pillanatig vigyorgunk (vicsorgunk) a szétmálló járgányon, majd a katonák felé iramodunk. A katonák hullanak, mint a legyek, végül szakállas vezetőjükre akadunk. Bevetődünk egy sikátorba, hogy a túloldalon friss, szakállas voltunkban bukkanjunk fel.

Katonai blokád zárja le a városból kivezető utat. Mint kiderül egy tojásszerű fészket őriznek. A katonai vezér személyében odalépünk az egyik katonához, majd behúzunk neki egy nagyot, miközben azt kiáltjuk: Ő a prototípus! A katonák szitává lövik szerencsétlent, mi pedig a kavarodást kihasználva a fészek mélye velé vehetjük utunkat...

Ennél többet nem árulnak el, illetve mutatnak meg a GameInformer szerkesztőinek a játék összeesküvés elméletekkel teliszőtt történetéről. Lényegében három fél háborúzik egymással New York utcáin. A katonaságnak álcázott titkos szervezet a Black Watch Special Forces, az embereket erősen mutáló vírust kívánja kiírtani, és fordítva, mi pedig mindkettőjükre veszélyesek vagyunk, ezért minket, egymást, őket, szóval mindenki mindenkit megpróbál kinyúvasztani. Persze nem feltétlen kell aktívan részt vennünk a csatában, hátra is dőlhetünk, hogy lássuk Manhatten és a környező városok épp kinek a kezére jutnak. Az infrastruktúrát és alakváltó képességünket kihasználva pedig a csatározással nem törődve törhetünk végső célunk felé, hogy megtudjuk ki is Alex Mercer valójában. A tevékenységünk függvényében más és más ismeretanyagokhoz juthatunk, melyek egy külön képernyőn, 250 egymáshoz csatlakozó pont formájában jelennek meg. A készítők szerint nagyon kevesen fogják mind a 250 információmorzsát összegyűjteni. Viszont játszhatunk ko-op módban is, így talán könnyebb lesz kideríteni hősünk foszlányokban heverő múltját.

A fődizájner szerint két lábon járó mészárszékként hentelhetjük végig magunkat a játékon. Rajtunk áll, hogy mely képességeinket fejlesztjük. Számít, hogy épp milyen álcát öltöttünk magunkra, aztán ezt tovább variálja, hogy védekező, támadó, esetleg érzékelésünkre ható extrákat tupírozzuk. Bennison szerint több, mint 750 lehetséges és halálos kombináció áll majd rendelkezésünkre. Mindemellett 20 különféle kézifegyver, illetve irányítható járművek, tankok, vadászgépek, helikopterek is rendelkezésünkre állnak.

Mindemellett New York is folyamatosan változik a csatározások függvényében. Rajtunk múlik, hogy katasztrófa súlytotta háborús zónává vagy egészében, számunkra kiváló rejtekhelyként marad fenn New York. Egy tőlünk több száz méterre összeomló felhőkarcoló hihetetlen mennyiségű port és füstöt fog okádni a levegőbe, s ha sokáig nézelődünk azon fogjuk észrevenni magunkat, hogy semmit sem látunk a mindent beborító portól.

Mindezt a szabadfolyású hentet a saját, külön bejárató 3D motorjukkal hajtják meg a Radicalnál. A nyílt világokra optimalizált Titanium Engine esetében a renderelő motor, a hanghatásokat kezelő alrendszer, a fizika, szóval minden a cég tulajdonát képezi''

hardwired

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#20) soulcube válasza snecy (#19) üzenetére


soulcube
aktív tag

Ez is ütni fog! Ha ezt mind kivitelezik akkor... :C :R

(#21) Kanczy válasza snecy (#19) üzenetére


Kanczy
veterán

a történet nem fog oscar-díjat kapni,de nagyon jól hangzik...:))
alig várom a játékot,remélem nem szúrják el a kamerát meg az irányítást :o

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#22) snecy


snecy
senior tag

Új képek:

[link]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#23) snecy


snecy
senior tag

Friss Trailer, ha minden igaz.

[link]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#24) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

megjelenés?
tud valaki valamit?

(#25) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új videók a Prototype-ból.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) csutkaa válasza horvathkrisz (#24) üzenetére


csutkaa
senior tag

elvileg 2008.October 28 :R

[link]

(#27) csutkaa


csutkaa
senior tag

2009-re csúszik a Prototype :O :O :O

(#28) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Prototype videóinterjúk.

A GameTrailers stábja interjút készített a fejlesztőkkel, a Radical Entertainment csapatával, s négy videóban bemutatják a játék legfontosabb elemeit.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#29) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kijött egy pár elég durva videó a játékból.

"Csekkoljátok csak a videókat, van itt mindenféle végtag lenyisszantás, ember kettébe vágás, vérszökőkutak szabadon mutatása és koponya péppé kloffolás, premier plánból."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) Sish válasza Vistaboy (#29) üzenetére


Sish
tag

Király játék lesz. :C Jó lenne PC-re is.

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#31) Tsumaas válasza Sish (#30) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Miért PC-re nem jön? A megjelenés pontos dátuma ismert már?

Hard work beats talent.

(#32) hu öcsi válasza Tsumaas (#31) üzenetére


hu öcsi
tag

elvileg 2009 junius 30 :C faszának igérkezik

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#33) hu öcsi


hu öcsi
tag

csá all nagyon ki halt ez a fórum rész :DDD

én csak fel dobom xD mongytok valamit a játékról :C

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#34) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

örülök h jön PC-re is, néztem videókat és képeket ,igencsak ütősnek igérkezik

Resistencia eterna

(#35) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nem ma kellene megjelennie?

Resistencia eterna

(#36) csutkaa válasza bagyulajuve (#35) üzenetére


csutkaa
senior tag

USA-ban igen :K de EU-ban Júni. 12 :)

[ Szerkesztve ]

(#37) MarioAna válasza bagyulajuve (#35) üzenetére


MarioAna
senior tag

Már "megjelent" ;]

(#38) infectedmann


infectedmann
őstag

Szerintem jó kis játék lett :R

(#39) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nekem eddig nagyon bejön, szabin vagyok és reggel elkezdtem és csak most látom, hogy már dél van

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#40) FRENK1988 válasza MarioAna (#37) üzenetére


FRENK1988
veterán

... a virágboltokban :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#41) pincehely


pincehely
addikt

Elég ratyi játk lett szerintem.
A grafika szánalmas.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#42) Rebell


Rebell
senior tag

Valaki rakhatna a ytube-ra vmi Gameplay félét, hogy a halandó emberek is lássák hogy valójában milyen is a Game.

(#43) Gyusz válasza Rebell (#42) üzenetére


Gyusz
őstag

Ha már youtube és gameplay, akkor miért nem írod ott be a keresőbe? Van egy csomó videó...

(#44) bognar110


bognar110
őstag

Ez már game [link] le is töltöttem most játszok vele :d küldök majd képeket

[ Szerkesztve ]

(#45) Rebell válasza Gyusz (#43) üzenetére


Rebell
senior tag

Na így kell magamból Noob-ot csinálni. :W :W :W
Mentségemre szolgáljon hogy 6óta fent vagyok és még mindig a melohelyemen Punnyadok. :O

(#46) sasa134


sasa134
addikt

a youtube gameplay videók alapján esztelen hentelésnek tűnik az egész... :O

Avanti Roma

(#47) BalaNce87 válasza sasa134 (#46) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez nyilvánvaló volt hogy ilyen lesz, szerintem ez ilyen 10/3-as gém, nemtudom hogy tud e szarabb lenni a HULK-nál, mert az súrolja alulról a 10/0-át. Majd megnézem milyen de szerintem 1 óra után simán megunod.

[ Szerkesztve ]

(#48) pincehely válasza sasa134 (#46) üzenetére


pincehely
addikt

Az is semmi más.
Esztelen hentelés.
A wolverinre hasonlít leginkább, de annak korrekt volt a grafikája, és a izgalmas volt a gameplay, de itt...

http://kefetemap.deviantart.com/

(#49) sasa134 válasza BalaNce87 (#47) üzenetére


sasa134
addikt

a gameplay videó alapján nálam "kipróbálásra sem érdemes " plecsnit kapott :(

Avanti Roma

(#50) BalaNce87 válasza pincehely (#48) üzenetére


BalaNce87
addikt

A Wolverinet vhogy jobban élveztem, ezt úgy mondom hogy ezt még be se próbáltam, igaz abba is volt egy két gagyi rész de úgy összeségébe elment, vmivel többet nyújtott mint az eddigi képregény/film adaptációk, mert azok silány minőséget mutatnak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Prototype
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.