Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Project igi 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) phoenixke


phoenixke
tag

Sziasztok! Jatszik vki ezzel? Mar egy hete nem birok a Launch Pad akcion tulmenni (a kinai raketa kilovese), mert a 3. Objective egyszeruen kivitelezhetetlen szamomra (a kilovo allvany folyosoinak a lekapcsolasa). Az ellenorzo panelek nem reagalnak es sehogy sem tudom lekapcsolni oket hogy tovabb mehessek a bunkerbe. Mar az is eszembe jutott, hogy hibas a jatek. Installnal ket file hianyzott osszvisz, de azok audio file-ok voltak.

Elore is koszi.

(#2) phoenixke


phoenixke
tag

Senki? :(

(#3) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Cső!Nekem is megvan csak én elakadtam ott,hogy a sivatagi börtönből kell megszökni:((
Tud valaki 1 pályaleírást?

(#4) phoenixke válasza Darth_Revan (#3) üzenetére


phoenixke
tag

Csa, az ott meeg egy egyszeru palya nemtom mi lesz kesobb... Van az egyik udvaron egy haziko, ott le tudsz maszni a melybe. Utana egy masik hazikoba fel, thermoval kifigyeled az ellenseget oszt tuz a falon keresztul. Tovabb menni fog.

(#5) csuszkó


csuszkó
csendes tag

Nekem nincs meg ez a játék, csak az 1. része .
Szerintem próbáljátok megnézni a cheatcodex legújabb verziójában !
Talán benne van ez a leírás. Nagyon tetszett az 1. része is csak valamilyen okból nem volt célkereszt , de azért nagynehezen végigvittem.

(#6) Superman


Superman
nagyúr

Rettenetesen lesujtó kritikákat kapott. Az emberek mozgása elég röhejes, a beszédük meg félelmetesen idétlen. Amikor rálósz az egyikre, valami dühös horkantásfélét lehet hallani, aztán meg valami orosz hablatyot, ami persze nem oroszul van. A grafika elavult, minden szögletes, még a kerekek is. Egyedül a víz van jól megcsinálva, de ez egy mai játékhoz már nem elég.

(#7) gyozi válasza Superman (#6) üzenetére


gyozi
aktív tag

Hát, én azért nem így gondolom, de lehet, hogy mx200-zal nézték!

(#8) Louie válasza gyozi (#7) üzenetére


Louie
tag

Én meg Radeon 9000 Pro-n és az alapbeállításokkal (amit ő állított be) elég szépen megy a game, de ha már össztűzbe kerülök úgy beszaggat a játék, hogy előbb halok meg, mint ahogy céloznék... Ezen kívül tényleg nem szaggat!
Mi az oka?

Asus P4P800 Deluxe, P4-3,2Ghz HT, 2GB RAM, 80+400+160 giga Seagate és Samsung, Sapphire 3850 HD AGP, Pinnacle PCTV 310i, SB Audigy 2 ZS, Optiarc író, és még ami nem fér ide

(#9) csuszkó


csuszkó
csendes tag

Tudjátok, hogy kell felrobbantani a hidat az 4. pályán?
15 perc áll rendelkezésre és jön a konvoly. Mi a Balázzsal felszedtük a robbanóanyagokat csak nem tudjuk hova kell felszerelni!SEGÍTSETEK!!
PLEASE!

(#10) csuszkó


csuszkó
csendes tag

Human78!
A pálya melyik részén akadtál meg?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Project igi 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.