Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#33) szebe válasza #96349952 (#23) üzenetére


szebe
őstag

Mindenképp pozitív, hogy raknak valami rendszert az online rész alá. Pár kérdés:
-Mi lesz akkor, ha önhibámon kívül "lépek ki" egy versenyről (net, kékhalál, akármi...)? Először türelmi időre gondoltam, de ha egyszer eltűnik az ember a versenyből, akkor utána már mindegy. Milyen értelemben lesz negatív hatása ennek? Eltiltás?
-Felboostolt pistikéket és smurfölő "profikat" be tudják valahogy szabályozni? Multiacc-ra mit mondanak?
-Lesznek "Official" szerók, vagy a hostnak kell futtatnia hozzá valami pluszt, amin fut a rankos dolog? Ha előbbi, akkor lesznek régiókra bontott szerverek, vagy feljöhet az "eu" szerverre jingjang 400-as pinggel szétlaggolni mások futamát?

Bocs a sok idióta kérdésért, egyrészt nem ismerem az iRacing rendszerét (ha bármely pontra van rá válasz, szóljatok, utánanézek akkor), másrészt más online kompetitív játékban (még ha totál más műfaj is a CS:GO) ezek teljesen legit problémák.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.