Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-24 22:21:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM!
Az alkalmazás fejlesztését átvállalta Smrtprjcts, bővebb információ: #2576, #2779
A topikösszefoglaló amely a további információt tartalmaz itt érhető el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Sanki válasza Meggyi001 (#798) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem ugyanaz maradt az ikon. :(

(#802) Meggyi001 válasza Sanki (#801) üzenetére

Viccöltem, az ikon csak nekem ilyen, így nekem jobban tetszik :)...de a szürke sávot komolyan gondoltam.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#803) Meggyi001

Vagy kékesre, jóvanna...alszok már...

Egy csomó színt láttam a colors.xml-ben, témázható lesz vagy mi? Most már álmos vagyok, hogy jobban átnézzem, de várom a választ....majd...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#804) Madoc


Madoc
veterán

Az avatarok jók, a kedvenceknél a hozzászólásos bug megszűnt, mást eddig nem vettem észre az uj verzioba.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#805) Oldman2


Oldman2
veterán

A Beállítások / Értesítések alá lécci tegyetek már be egy Hang testreszabást, mert most teljesen beleolvad más, szintén csak az alapértelmezett értesítési hangot használó appok értesítései közé.

(#806) Oldman2


Oldman2
veterán

A PH-n és az App-ban beállított és/vagy kikapcsolt értesítések befolyásolják egymást? Vagy e kettő jó esetben teljesen független egymástól?

(#807) Oldman2


Oldman2
veterán

A Felfedezés alatt a Keresés mezőben nem megy a Helyesírás Ellenőrzése (SwiftKey), miközben pl. most, egy új hozzászólásban megy rendesen.

(#808) DS39 válasza Meggyi001 (#803) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem az tetszene ha a PH/MA színvilága lenne az alkalmazásban is. :)

(leginkább azért mert este olvasni rossz ilyen fehér háttérrel + a hozzászólások betűmérete is kicsi :()

[ Szerkesztve ]

(#809) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Fogok tenni értesítési hangot, nyugalom.

Téma választás is lesz, de csak a következő képen:
1) világos téma (mostani)
2) sötét téma

Betű méret is változtatható lesz.

Felfedezés mezőben direkt nincs javaslat. Tehetek bele, ha gondoljátok.

Igen, az id a PH-tól még most is **** :W :W .

Meggyi001: neked sötét az alcím a címsorban? :Y Ennek nem így kellene kinéznie. (fehér kellene legyen mint a főcím)

[ Szerkesztve ]

(#810) Oldman2 válasza Arcanus (#809) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, nyugiban vagyok.

Amit most fedeztem csak fel, hogy baromi jól jelennek meg a beszélgetés szálak, ha egy Válasz esetén az előző hozzászólás számára kattintok.

Köszi!

(#811) Madoc


Madoc
veterán

Ha 1 db olvasatlanom van akkor is minimum a 3.hozzászólásra ugranak a fórumok.

Időbélyegekkel is van bibi. :[kép]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#812) Meggyi001 válasza Arcanus (#809) üzenetére

Akkor tuti a sötét téma a telefonon zavar be neki. Mindegy, most már megszoktam és megszerettem ezt a "felkelő nap égkék" színt :). És azt meg lehet csinálni, hogy ne lentről felfelé, hanem fentről lefelé gördüljenek a hozzászólások? Csak kérdem...Úgy mint PH-n.

https://gamergep.hu/

(#813) Meggyi001

Na, mikor gyün a frissítés ? :)

https://gamergep.hu/

(#814) Madoc válasza Meggyi001 (#813) üzenetére


Madoc
veterán

Este is volt frissítés, szerintem nem kéne türelmetlenkedni. Többint 3 éve használtam a régi appot.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#815) Arcanus válasza Meggyi001 (#813) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Mondom, az egyetem elkezdődött. Költözés az albérletbe, kikapcsolódás, tanulás. Szabad időmben pedig csinálgatom ezt (nem a kikapcsolódáshoz tartozik). De a fejlesztés belassul emiatt. Vége a "nyári szünetnek" :U

(#816) Meggyi001

Dehogy vagyok türelmetlen, csak úgy kérdeztem. A legnagyobb alázattal és türelemmel vagyok felétek.

https://gamergep.hu/

(#817) dobragab válasza Meggyi001 (#812) üzenetére


dobragab
addikt

Csinálom, most tesztelgetem...

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#818) Oldman2


Oldman2
veterán

Néha apróbetűs szövegek jelennek meg az App-ban... Ez mit jelez?

Elsőként azt gondoltam, hogy az offtopic-ot, de egy közeli, másik offtopic hozzászólás meg nem így jelent meg.

(#819) Meggyi001 válasza dobragab (#817) üzenetére

Zsír zsír... azért pihenjetek is!

https://gamergep.hu/

(#820) Arcanus válasza Oldman2 (#818) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Ha az egész hsz offtopic, akkor szürkén jelenik meg, ha a hsz "ontopic", de van benne olyan rész, amely offtopic, na az jelenik meg apró betűvel. javítani fogom.

(#821) Oldman2 válasza szata.68 (#18) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a "Keresés a Topikban" funkció még nem került leprogramozásra?

Most kellett volna, nem találtam rá...
:N

(#822) Arcanus válasza Oldman2 (#821) üzenetére


Arcanus
aktív tag

A béta verziótól kezdődően teljesen újonnan lett írva az alkalmazás. Tehát az eddigi funkciók is gyalulva lettek. De meglesem mit tehetek ez ügyben. (keresés a topikban)

(#823) Oldman2 válasza Arcanus (#822) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#824) Madoc


Madoc
veterán

Az app egyáltalán nem megy! Be sem enged jelentkezni ha kijelentkezem!!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#825) Dolphine válasza Madoc (#824) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam is ez a helyzet! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#826) Arcanus válasza Dolphine (#825) üzenetére


Arcanus
aktív tag

502-es hibát kap az alkalmazás. Még nem tudom miért. Lehet a PH-nál van a gond, még várjunk egy kicsit vele.

(#827) csepelball


csepelball
tag

Nálam sajna még mindig fentáll a bejelentkezés hiba :(

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#828) Madoc válasza csepelball (#827) üzenetére


Madoc
veterán

Miért a többi része megy? Mert nekem semmi, se topik böngészés, se a hirek semmise.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#829) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Nálam sem megy :((

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#830) Madoc


Madoc
veterán

Megy már? A régi mostmár fapados stabil verzio az nekem megy.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#831) sugarforce válasza Madoc (#830) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem

(#832) csepelball


csepelball
tag

Semmi sem megy, se böngészés, se belépés.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#833) Madoc válasza Arcanus (#826) üzenetére


Madoc
veterán

Tudni miért nem megy?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#834) Arcanus válasza Madoc (#833) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Hibát megtaláltam, javítottam, ma este megy az update. A kellemetlenségért elnézést, de ez váratlan volt.

Furcsa, hogy eddig minden oké, majd egyik pillanatról a másikra teljes vonal vágás... főleg egy olyan hibában, ami nem az appban volt.

(#835) Meggyi001 válasza Arcanus (#834) üzenetére

:R

https://gamergep.hu/

(#836) Madoc válasza Arcanus (#834) üzenetére


Madoc
veterán

:R :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#837) Madoc


Madoc
veterán

Megy királyul!!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#838) Sanki válasza Arcanus (#834) üzenetére


Sanki
addikt

Már jó is. :R

(#839) csepelball


csepelball
tag

Működik, köszönjük!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#840) Sanki


Sanki
addikt

Egy dolgot vettem észre: megírt hozzászólást megnyitok szerkesztésre, akkor a link formáját eldobja és nem fog utána működni a link.

Szerk.: működő link ilyen lesz: <a href="https://m.prohardver.hu/tema/honor_8_tudnivalok_leirasok/hsz_17-17.html" target="_blank" rel="nofollow">link</a>

[ Szerkesztve ]

(#841) Arcanus válasza Sanki (#840) üzenetére


Arcanus
aktív tag

hm... pedig kellene menjen. Meglesem miért csinálja ezt.

(#842) csepelball válasza Sanki (#840) üzenetére


csepelball
tag

Nálam se megy. a teszt témába próbáltam. mentés után egyből teljesen más forráskódot dob be nem a bbcodeot

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#843) sugarforce


sugarforce
őstag

na megy minden rendesen, koszi ;)

(#844) Santino


Santino
aktív tag

Sziasztok.

Ezt a mostani verziót amiről beszéltek, honnan lehet letölteni? A régi verziót találom csak.
Vagy csak vak vagyok?

Köszi!

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#845) arktos válasza Santino (#844) üzenetére


arktos
tag

Telepíted Playről és kattintasz "Become beta tester". Vársz pár percet és fel fogja dobni a legújabb verziót, frissítesz.
Van egy részletesebb írás is erről: [link]

(#846) Santino válasza arktos (#845) üzenetére


Santino
aktív tag

Köszönöm a segítségedet!

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#847) FingR86


FingR86
őstag

Az "Itt szóltam hozzá" részben a topicok mellett ott a szám, hogy hány új hozzászólás van.
Teszem fel van 10, bele lépek az egyik topicba és legfelül van a legújabb hozzászólás így le kell tekernem 10 hozzászólást és újra felfelé kell mennem.
Be lehet állítani úgy mint PC-n asztali nézetben, hogy az üzenetek a régebbiek felől haladnak lefelé az újak felé. És amikor Látom hogy van 10 új hozzászólás, bele lépek és nem a legújabbat látom, hanem a 10 új közül a legkorábbival kezdeni. Nem tudom, hogy érthetően írtam e le.

[ Szerkesztve ]

(#848) Madoc válasza FingR86 (#847) üzenetére


Madoc
veterán

Te az automatikus görgetésre gondolsz ami benne is van a beállításokban, viszont hol működik hol nem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#849) sugarforce válasza Madoc (#848) üzenetére


sugarforce
őstag

nalam stabilan megy 1 hete kb

(#850) FingR86 válasza Madoc (#848) üzenetére


FingR86
őstag

próbáltam én azt bekapcsolni, csak nem működött a dolog.
most újra bekapcsoltam... appot kilőttem teljesen, majd újra indítottam és már működik rendesen.
köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.