Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-24 22:21:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM!
Az alkalmazás fejlesztését átvállalta Smrtprjcts, bővebb információ: #2576, #2779
A topikösszefoglaló amely a további információt tartalmaz itt érhető el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Madoc válasza Arcanus (#750) üzenetére


Madoc
veterán

Ugyanezt irtam ma először. A tegnapi verzioban még jo volt a maiban sose mutatja a saját hozzászólást egyből, csak frissités után, vagy ki-belépés után.

Hibát nemdob és elküldi a hozzászólást egyből.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#752) aprokaroka87 válasza Arcanus (#750) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én is a legfrisebb béta óta tapasztalom.

Az összeomlások száma is kevesebb.

Én írtam nemrég egy e-mailt neked erről.

Mondjuk ezek olyan furcsa összeomlások.
Mert azt írja hogy leállt..de megy rendesen

(#753) Arcanus válasza Madoc (#751) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Én szúrtam el, úgy néz ki, hogy elküldés után nem frissítem a listát (kicsit optimalizálok, emiatt csúsznak ilyenek be). Javítom.

aprokaroka87: nem kaptam semmit. Lehet félre ment (ide küldted? phfigyelo@gmail.com), vagy ide egy privátot.

[ Szerkesztve ]

(#754) aprokaroka87 válasza Arcanus (#753) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

e-mail ment
én voltam aki a data app anr-es dolgot is küldte

(#755) Sanki válasza Arcanus (#750) üzenetére


Sanki
addikt

Szerintem eddig minden hsz esetében ez volt, de nem írtam sokat. De most ezzel kiderül.

Szerk.: igen, most se frissült.

[ Szerkesztve ]

(#756) SZATA


SZATA
senior tag

Nekem nem működik az első olvasatlanra ugrás. Az "Itt szoktam hozzá" oldalt használom alapértelmezetten, ha ez számít.

(#757) Madoc


Madoc
veterán

Esetleg a hozzászólások szövegét nem lehetne kijelölhetővé-másolhatóvá tenni? Idézni hogy mit írt az illető. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#758) csepelball válasza Madoc (#757) üzenetére


csepelball
tag

Madoc javaslata jó ötlet!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#759) DS39


DS39
nagyúr

Egyre jobb lesz az alkalmazás. ☺

Pár javaslat/kérés:
- A hozzászólások betűmérete lehetne nagyobb, vagy személyre szabható,
- tetszene ha a fekete fehér design helyett a PH/MA színvilágát használná az app,
- A menübe plusz opció az aktív témák/friss témák gomb.

[ Szerkesztve ]

(#760) Tuomas


Tuomas
addikt

Esetleg majd a jövőben lesz arra lehetőség, hogy megjelenítse a hangulatjeleket?

We were here

(#761) Meggyi001 válasza Sherkulás (#1) üzenetére

Üdv és a kollégáknak is, minden elismerésem a munkádért! Nagyon ott van az app. :R A sok tesztelő kollégának is köszönöm! Nagyon jó dolog fog kisülni ebből nemsokára,de már így is használható, ahogy van. Minden tiszteletem...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#762) Oldman2 válasza Meggyi001 (#761) üzenetére


Oldman2
veterán

Szuper kezdeményezés, Köszönöm én is!

(#763) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszönöm az applikációt, pár napja (véletlen) váltam bétatesztelővé.

1-2 észrevétel, kívánság részemről is:

Ahol megjelenik az Új, még olvasatlan hozzászólások száma ("Itt szóltam hozzá", "Kedvenceim", stb.) ott jelenleg ha jól tapasztalom, ABC szerinti rendezettség van.

Jó lenne, ha a rendezettség váltható lenne olyanra is, hogy elől jelenjenek meg azok a Topikok, ahol van új hozzászólás. A többi téma a legtöbbször, úgysem érdekes...

Jól látom, hogy az alkalmazásból jelenleg nem lehet feliratkozni egy újabb Topikra?

Bár be van kapcsolva a Beállításokban, nem kapok semmilyen értesítést az alkalmazásban az új hozzászólásokról (MIUI rendszer van a készülékemen, így nem biztos hogy ez alkalmazás hiba).

Másnál ez működik rendben?

Elsőre megtréfált a "Témába vág Igen/Nem" kapcsoló. Nem esett le, hogy ez az Offtopic kapcsoló...
:W

(#764) Arcanus válasza Oldman2 (#763) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Nem, nincs ABC rendezettség, automatikusan szedem le a webről, ahogyan ott van látod az appban is. Lesz benne sorrend változtatás is :K

Ha egy topikba belemész, és a kedvencekhez adod, akkor tulajdonképpen feliratkoztál rá. Ha fel vagy iratkozva kérhetsz értesítést. Ezt a beállításokban, vagy az adott topikban is bekapcsolhatod.

Megesik :P

(#765) Oldman2 válasza Arcanus (#764) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi.

Valami nem tiszta. Erre a Topikra (Desktopon), fel vagyok iratkozva.

Az app-ban a Kedvenceim között nem, az "Itt szóltam hozzá" alatt megjelenik.

Ha belépek az utóbbiba, ott felvehetem a Kedvencek közé és ez után kérhetek rá Értesítést.

Az App fentiek alapján teljesen független a PH Fórum eredeti beállításaitól?

(#766) Arcanus válasza Oldman2 (#765) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Csak a kedvencekben felvett topikokra kérhetsz értesítést. Az értesítést az alkalmazás küldi ki notification formájában, ehhez semmi köze a PH-nak.

A PH fórum beállításai a megjelenített hsz-ek számát korlátozzák, ha neked 50 van beállítva, akkor 50 lesz, ha 25, akkor 25 az appban is.

Az üzenetek rész kicsit bugos, ezt javítani fogom.

(#767) csepelball


csepelball
tag

üzenet iras nem lehetséges sajna most :(

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#768) Arcanus válasza csepelball (#767) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Mármint privát üzenet írása hozzászólásból? (felugró dialog-ban választva azt kapod, hogy nem elérhető?) - most implementálom.

(#769) csepelball válasza Arcanus (#768) üzenetére


csepelball
tag

pontosan

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#770) cadj92


cadj92
csendes tag

Nagyon jó kis program, szép munka! :)
2 apró észrevétel:
-Először a régi verziót (non-beta) telepítettem, kipróbáltam. Ezután iratkoztam fel a betara és frissítettem. Így a login nem működik, app, teló újraindítás nem segít. Törölni kellett az alkalmazás adatait, az megoldotta.

-Abszolút időbélyegeknél a 12:xy helyett 00:xy van, 13:00-tól jó újra.

(#771) Arcanus válasza cadj92 (#770) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Amikor élesbe kimegy az app aki a régiről (béta előtti) fog frissíteni kötelezően törölni fogja az app adatait.

De jó.. :((( biztos a locale zavar be. Köszi hogy írtad, fel sem tűnt!

(#772) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A blogbejegyzés alapján találtam meg a progit és a topikot, gratulálok, nagyon jó és hiánypótló munka! :R

Egy ötlet, nem tudom volt-e már, ha belépek egy topikba pl. az új hozzászólásokat olvasni, egy balról jobbra swipeot nem lehetne betenni, hogy vissza tudjak lépni a topiklistához? Ez csak kényelmi funkció, nem életbevágó.

[ Szerkesztve ]

(#773) Arcanus válasza gilfoyle (#772) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Erre való a vissza gomb :DDD. Amúgy nem tervezem. Az a helyzet, hogy külön új oldalban nyitom meg a topikot. Emiatt esélytelen, hogy használd az másik lap swipe részét. (és szerintem ez így jó 👍)

(#774) Madoc válasza Arcanus (#773) üzenetére


Madoc
veterán

Ez igy ok is de amikor ugyanaz a forum 3x van megnyilva és a vissza gombot nyomogatva ugyanannak a lapnak a változatai vannak? Jön egy értesités rákattintok bejön a lap, közbe jön egy uj hozzászólás és természetesen értesítés is, na akkor hiába kattintok ol a frissités gombra vagy a vissza gombra, nem történik semmi. Viszont ha az ujabb értesitésre kattintok akkor ujabb ablakban ugyanaz a forum nyilik meg.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#775) Arcanus válasza Madoc (#774) üzenetére


Arcanus
aktív tag

A vissza és a frissítés gombra csak akkor lehet kattintani, ha teljesen "fel" van tekerve a lista. Tudom, ez nem a legjobb ötlet, de a jelenlegi designtől ennyi telik. Majd alakítok rajta.

Az, hogy többször jön be ugyanaz a fórum ismert hiba, holnap akarok foglalkozni vele.

(#776) mome


mome
tag

Elég régóta (évek óta) használom a Playen elérhető verziót, csak pár napja lettem bétatesztelő. Nagyon tetszenek az újítások. Két dolog hiányzik a régi programból. Piros színnel volt jelölve az új üzenet sorszáma és talán a betűtípus vagy annak félkövérsege miatt számomra jobban olvashatóak voltak a hozzászólasok.
Viszont örülök, hogy már az alkalmazásból is hozzászólhatok.
Köszönöm a munkátokat!

(#777) Madoc


Madoc
veterán

Frissültünk megint!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#778) Meggyi001 válasza Madoc (#777) üzenetére

Nekem a play nem dobta fel, hogy van frissítés, honnan lehet akkor tudni, hogy mikor van friss verzió? Csak ha kézzel rákeresek.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#779) Madoc válasza Meggyi001 (#778) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem feldobta.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#780) csepelball


csepelball
tag

Kisebb a sortáv a sorok közt, ugye ez normális?

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#781) Madoc válasza csepelball (#780) üzenetére


Madoc
veterán

Én észre se vettem 😀, a régi stilusu hozzászóláskinézet ez nem?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#782) csepelball


csepelball
tag

Nekem megfelelő

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#783) DS39 válasza Madoc (#781) üzenetére


DS39
nagyúr

Nekem még mindig kicsik a betűk. De csak a hozzászólásoknál. 😏

(#784) Tuomas


Tuomas
addikt

Szerintem egy "ugrás a lap tetejére" gomb jó lenne, vagy csak én nem találom?

We were here

(#785) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Sziasztok. Elösszőr is nagyon köszönöm ,hogy megcsináltátok az alkalmazást. A béta verzió már elég jól használható de lenne 2 kérdésem/ javaslatom.

Lehet csak én voltam figyelmetlen de azt meg lehetne valahogy oldani,hogy amikor rábökök a topicra akkor az utolsó általam olvasatlan hozzászólásra ugorjon? Vagy legalább jelölje meg valahogy mert amikor van 40 olvasatlan akkor elég nehéz megtalálni a végét.

illetve azt meglehetne oldani ,hogy a listázás ne lentről felfele hanem fentről lefele menjen? Akár egy kapcsolóval a beállításokban. Egy kicsit zavaró hogy lentről felfele olvasom de lehet csak megszokás kérdése.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#786) Madoc válasza Bambuszpro (#785) üzenetére


Madoc
veterán

Olvasatlanta ugrás van a beállitásokba és most működik is!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#787) Oldman2 válasza Madoc (#777) üzenetére


Oldman2
veterán

Megjött, a következő ötletem is:

Vannak a Kedvenceim, amikre fel tudok iratkozni...
A Kedvencek listában jelenleg nem látható, hogy melyikekre vagyok feliratkozva.
Most minden itt megjelenő elem BOLD szedésű, esetleg azok, amikre NEM vagyok feliratkozva, lehetnének NEM BOLD szedésűek.

***

Ha belenézek egy még nem Kedvenc Topikba, és legörgetem a képernyőt (Egy idő után már eltűnik a Topik neve) és ebben a helyzetben fel akarom venni a Kedvencek közé, a megjelenő üzenetben megjelenhetne a Topik megnevezése:

***

Értesítési hang választási lehetőség.

***

Lécci írjon már nekem valaki egy PM-et, hogy megtapasztaljam az "Értesítés új üzenet érkezésekor" funkcionalitását.

(#788) Madoc válasza Oldman2 (#787) üzenetére


Madoc
veterán

Én csak 1 buzgómócsing vagyok itt, Arcanus a valaki. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#789) dobragab


dobragab
addikt

Sziasztok!

Most próbáltam ki a bétát, tök frankó. :C Szívesen beszállok némi fejlesztésbe, bár az időm véges. Értsd: ha hiányzik belőle magamnak valami, lefejlesztem. ;)

dobragab

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#790) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Nos, kiment egy remélhetőleg utolsó update éles verzió előtt. Tudom, van még sok bug benne, de nem lesz időm, így inkább kiadom

A beállításokat újraterveztem, ezért mindenki törölje az app adatait. (néhányotok nem is fogja tudni használni anélkül, hogy ne törölné ;] )

ui.: a kedvencek rendezhető, csak tartsd hosszan lenyomva az ujjad a lista elemen

[ Szerkesztve ]

(#791) sugarforce válasza Arcanus (#790) üzenetére


sugarforce
őstag

fel is ment, eddig minden oke.

(#792) dobragab válasza Arcanus (#790) üzenetére


dobragab
addikt

:R Igyekszem segíteni, ahol tudok :) Pár dolog, amit észrevettem:

- Az Üzenetek listában a nickname előtt a user első betűje van. Szerintem jobban mutatna az avatar.
- A hozzászólásoknál és az üzeneteknél az userek avatarja le van kerekítve. A kód alapján ez feature-nek tűnik, de szívem szerint kivenném. Pláne, hogy a kisoroszlánom füleit levágja :(
- A sorrendet igyekszem felcserélhetővé tenni, engem is borzasztóan zavar, hogy a friss van felül.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#793) dobragab válasza Arcanus (#790) üzenetére


dobragab
addikt

Nah, bug. A Kedvencekről megnyitva egy topikot, azon belül egy hsz-re kattintva, majd visszalépve a Kedvencekből eltűnik az a topik. Frissítve visszajön, de az aljára, elcseszi a sorrendet. Tekintve, hogy most implementáltad a feature-t, szerintem ezt neked kéne fixelni :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#794) Arcanus válasza dobragab (#792) üzenetére


Arcanus
aktív tag

- mehet az avatar oda. Eredetileg a topik listából emeltem át a layoutot, hogy nem kelljen kódolni annyit. Idő híján tökéletes megoldás 👌
- yep, circle core van, de ha jobban néz ki a default akkor nyugodtan mehet
- okés

A bug-ot még nem sikerült reprodukálni, de holnap meglesem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#795) dobragab válasza Arcanus (#794) üzenetére


dobragab
addikt

- (eddig még nem jutottam el :D )
- Mindenhonnan vegyem ki a körítést, vagy csak a hozzászólások mellől? A user profile-on és a home page-en van még. Szerintem sehol ne legyen kerekítés.
- Mi legyen a default sorrend? Javasolnám a növekvőt, PH-n is az a default.

Utóbbi kettőre van pull request ;)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#796) Madoc válasza Arcanus (#794) üzenetére


Madoc
veterán

A bug akkor jön elő ha meg akarod nézni azt amire válaszoltak. Valoban leteszi a topikot a kedvencek aljára.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#797) Madoc válasza dobragab (#795) üzenetére


Madoc
veterán

A növekvő sorrend jó lenne!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#798) Meggyi001

Igen, jó lenne a növekvő sorrend.

Más, mindenkinek: nem lenne jobb így felül a szürke sáv kicsit világosabban? Sosem látom hogy épp mit ír ki....

mert ugye alapban ilyen sötétebb:

de sztem így meg olvashatóbb:

....és képzeljétek, a frissítés óta más lett az ikonom :Y

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#799) sugarforce


sugarforce
őstag

felfedezés menü alatt ha keresek valamit, nem adja be a talalatokat, hanem atdob a kedvenceimre.

(#800) sugarforce


sugarforce
őstag

most már hozzászólás írása közben is kidob, a kommentet el sem küldi, gondolom ph id miatt megint. ki és bejelentkezés megoldotta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.