Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-24 22:21:17

LOGOUT.hu

FIGYELEM!
Az alkalmazás fejlesztését átvállalta Smrtprjcts, bővebb információ: #2576, #2779
A topikösszefoglaló amely a további információt tartalmaz itt érhető el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) sugarforce válasza norti (#700) üzenetére


sugarforce
őstag

igen, én ezt hibáztam el, nem néztem rá... :U

(#702) Madoc


Madoc
veterán

Ha beállitok egy forum uj hozzászólásaihoz értesítést akkor annak nincs hangja senkinél? Vagy csak nálam néma? Villogtatja a képernyőt meg értesítés jön csak hangja nincs.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#703) Arcanus válasza Madoc (#702) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Tudtommal nincs hangja. Tegyek?

(#704) Madoc válasza Arcanus (#703) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem jó lenne, vagy egy választható opció ha más nem hiányolta eddig.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#705) jimmy5


jimmy5
aktív tag

+1 Jöhetne választható hang értesítés
Köszönjük !

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#706) sugarforce


sugarforce
őstag

Biztos én rontok el valamit, vagy csak nem vagyok elég tájékozott, DE a tabletemre miért nem tudom felrakni a béta appot? Ki is írja a play store, hogy bétatesztelő vagyok, de ennek ellenére mindig a "régit" rakja fel, nem a bétát.

(#707) Madoc válasza sugarforce (#706) üzenetére


Madoc
veterán

Minimum lollipop megvan a tableteden?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#708) Arcanus válasza sugarforce (#706) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Minimum lollipop kell. (min SDK 21). Ezalatt nem fog menni.

(#709) sugarforce válasza Madoc (#707) üzenetére


sugarforce
őstag

meg.

(#710) Sanki


Sanki
addikt

Sziasztok.

Nekem az aktuális béta verzió tetszik. Köszönet érte. :R

Két téma:
1. Olyat nem lehet beállítani, hogy mindig arra a hsz-re ugorjon, amely már olvasatlan? (Mint a honlapon is, tehát ne nekem kelljen megkeresni a már olvasatlan hsz-t.)

2. Illetve másik: a rendezési sorrendet nem lehet módosítani? (Ne csökkenő, hanem növekvőbe.)

[ Szerkesztve ]

(#711) csepelball


csepelball
tag

Nálam előfordul, higy telejsen random összeomlik a progi. Legtöbbször indításkor. Az előbb ennek a hsznek az elkumüldésekor is!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#712) Arcanus válasza Sanki (#710) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Most ment ki az update. Görgetés benne van, sorrend nem lesz :DDD.

csepelball: tudok róla, csak kérdéses miért. Ami segíthet az az adatok törlése. (maybe). tudom, ez nem megoldás, de most ennyit lehet tenni

Valszeg az lesz, hogy beteszem egy try-catch blokkba az ilyeneket, és logolom magamnak miért csinálja. Úgy többet meg fogok tudni.

[ Szerkesztve ]

(#713) csepelball


csepelball
tag

Hoppá de király lett az új updattel! köszi!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#714) Madoc válasza Arcanus (#712) üzenetére


Madoc
veterán

Tetszetős! Végre linket is lehet beszurni meg van frissítés gomb... 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#715) Sanki válasza Arcanus (#712) üzenetére


Sanki
addikt

Már látom is, működik a görgetés.
Annyi infó, hogy nálam a beállítások alja éppen látszik, de görgetni nem lehet.

Rendezés miért nem lesz, azt szabad tudni?

Szerk.: téma az esetleg lesz? (színváltoztatás)

Szerk2: hsz szerkesztés funkció lesz?

[ Szerkesztve ]

(#716) Arcanus válasza Sanki (#715) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Hát, a gond az, hogy soon™ lesz design váltás a PH-nál (itt weben), és a rendezés implementálása sok időbe telne (főleg, hogy most kezdődik az egyetem, egy újabb év). Ha az új design kijön, akkor attól függően mennyire változnak a dolgok lehet róla szó.

Témázás is fel van írva egy ideje, de ezek mellék funkciók. Először a "fő" funkciók legyenek kész.

Hsz szerkesztést szerintem beleteszem.

A beállítások nem görgethető? Jó tudni :DDD . Köszi, hogy írtad, javítani fogom. (na ez az, ha nagy telefonon tesztelek akkor ilyet nem látok meg.. az emulátoron sem tűnt fel, bocsi)

[ Szerkesztve ]

(#717) Sanki válasza Arcanus (#716) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, nem gond, ezek inkább kényelmi funkciók, elsőnek a fő dolgok legyenek kész szerintem is.

Itt egy kép a nálam látható képről. Honor 8.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#718) csepelball


csepelball
tag

Lehet azért fagy a program mert böngészőben megnyitom a ph lapcsaládot és bejelentkezek ott? akár pc akár mobilon.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#719) Arcanus válasza csepelball (#718) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Én is erre gyanakszom. Pedig IP cím csekkolást direkt kipipáltam, hogy ne legyen (a másik kettővel együtt). És hab a tortán, hogy mindig "újra bejelentkezek" miután megnyitod az appot a háttérben, hogy a PH nehogy eldobja az ID-t amit ad. De ez sem elég úgy néz ki. :(((

Még van tartalék terv, de egyre undorítóbbak - programfejlesztői szemszögből. Ez van. :U

(#720) Madoc válasza csepelball (#718) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem az otthonin be vagyok jelentkezve és be is van pipálva hogy nem jelentkezek ki más böngészőkből. Nem fagy sehol mostanában.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#721) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Ment egy update, innentől nem kellene leállásokat tapasztalni, szimplán egy "belső hiba történt" feliratot fogtok látni. Ez a következő helyeket érinti: üzenetek olvasása - írása, komment olvasása - írása, topik keresés, felhasználó adatlap megtekintés, hírek megtekintése. A hibát megkapom, kicsit részletesebben (url címmel együtt - nyugi anonim az egész), és jobban tudok debuggolni.

(#722) Madoc


Madoc
veterán

Nekem ugy néz ki nem ugrik az első olvasatlanra, reggelre volt 7 olvasatlanom az egyik forumon de a legutolsónál kezdte. Tiszta telepítést csináltam de megpróbálom még1x. Ha lerakom a progit háttérbe akkor ha az értesítési sávba kattintok az olvasatlan figyelmeztetésre akkor a program van amikor a háttérből jön elő és nem mutatja az olvasatlant csak a legutóbb nézett kép fogad. A frissités gomb lenyomásával természetesen jól működik. Viszont ha ilyenkor a vissza gombot nyomom akkor olyan mintha 3x is meg lenne nyitva a program.

Lehet nem voltam érthető ma pontosan megpróbálom leírni a jelenséget.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#723) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Aki "belső hiba" üzenetet kap a kedvenceknél, küldjön egy privátot. Nem bírom kihámozni, miért produkálja ezt.

Madoc: érdekes :DDD . Nem akarok én AI-t fejleszteni, de ahogy nézem önálló életre kelt. Persze megnézem miért csinálja.

(#724) Madoc válasza Arcanus (#723) üzenetére


Madoc
veterán

Teljesen rendszertelen a hibám azért nem irtam. Bizonyos fórumnál soha nem ugrik az olvasatlanhoz, van ahol meg csak néha.

Ha értesitést kapok rákattintok megnyilik a forum, de közbe jön egy uj hozzászólás akkor hiába nyomkodom a frissités gombot. Nem történik semmi.Rá kell kattintani az értesítésre és akkor látom mit irtak.

Van amikor értesitésre kattintva feljön a forum majd a telefon vissza gombját megnyomva ugyanaz a forumlap jön egy régebbi verzioban, ujra megnyomva a vissza gombot megintcsak ugyanaz a forum egy harmadik régebbi változata.

Remélem ad más is visszajelzést és nem egyedül vagyok. 1 emberrel nem lehet javítást csinálni..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#725) Sanki válasza Madoc (#724) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem eddig mindig az olvasatlanra ugrott, ahogy figyelem.
Nálam az értesítés nincs bekapcsolva, így ahhoz nem tudok hozzászólni.
Én, amit észrevettem az az, hogy a felső sáv nem mindig érzékel (vissza nyíl és az újratöltés).

Illetve két apró kérés:
1. Látom, hogy az időbélyegző csak a 12 órás formát használja, lehetne esetleg 24 órás? Vagy választható esetleg.
2. A menü funkciót meg lehet úgy oldani, hogy ne bal felülre kelljen elnyúlni, hanem, ha csinálok egy bal szélről jobb szélre húzást, akkor előjön ez a menü? (Persze a gomb maradhat.)

[ Szerkesztve ]

(#726) Sanki válasza Sanki (#725) üzenetére


Sanki
addikt

Illetve egy kimaradt, nekem gyakori az alábbi üzenet, amikor megnyitom az appot: "Hiba történt, katt ide az újra próbáláshoz."

(#727) Madoc válasza Sanki (#726) üzenetére


Madoc
veterán

Igen az van 1 nap 3-4x

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#728) sugarforce


sugarforce
őstag

nalam pl egyaltalan nem ugrik az olvasatlanra. ja kozben a tabletes gondom megoldodott, resteltem a gepet, mostmar jo.
Arcanus koszi a segitseget az apkval.

(#729) Sanki válasza sugarforce (#728) üzenetére


Sanki
addikt

Beállításokban beállítottad?

(#730) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Ez az olvasatlanokra ugrás változó kinél megy-kinél nem. Tervezési hiba, tudok róla. (akinél működik azért működik, mert a lista hamarabb tölti be az elemeket, minthogy ugrana egyet, akinél nem működik annál a lista nem tud betölteni, az ugrás hamarabb történne)

De én ilyenkor csóválom a fejem, hogy ha egymás után hajtja végre az utasításokat a program, és én feltöltöm a listám, majd ugrok benne, miért nem tölti fel azonnal, csak rá egy kis késéssel? (gondolom az animációk zavarnak be + külön szálon fut a dolog)

Mindegy, tudok a hibáról, javítani fogom.

Időbélyegző úgy bugos ahogy van. Az API-k rosszak, majd keresek egy library-t ami normálisan jelenít meg mindent. Addig ez marad (itt nem nálam van a hiba, rendkívül töredezett, bugos a beépített java API)

Hozzászólás elhúzás? Hmm, nem hangzik rosszul, ilyenre még nem is gondoltam. Meglátjuk ;)

A "Hiba történt, katt ide az újra próbáláshoz." általában PH szerver oldali hiba (lassú válasz, nem fogadja stb.), ilyenkor újra kell próbálni. Ezt a design-t már nem fogják fejleszteni, csak annyit javítanak rajta amennyi szükséges, így a bug-ok, hibák benne maradnak. Majd az új :K

(#731) Madoc válasza Arcanus (#730) üzenetére


Madoc
veterán

Az éjszakai frissités ota az olvasatlanra ugrás jól működik! Többiról nem tudok még mit irni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#732) Tuomas


Tuomas
addikt

Üdv mindenkinek!
Bátorkodtam én is kipróbálni a bétát, csak azt tudom mondani csak így tovább!
Két javaslathoz csatlakoznék így hirtelen: A hozzászólás szerkesztése az egyik, a másik a hozzászólások sorrendje. Bár ugye a folyamatos hírfolyam miatt ezt nem tudom lehet-e. Jaj, meg még valami, idővel képfeltöltés.
De már így is alakul, köszönjük a fáradozást!

Szerk: és még egy javaslat, nem tudom, lehetséges-e a kedvencek sorrendjének szerkesztése.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#733) Madoc válasza Tuomas (#732) üzenetére


Madoc
veterán

Olyan sorrend van mint böngészőben, állitsd át ott és minden király lesz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#734) Sanki válasza Madoc (#733) üzenetére


Sanki
addikt

Nálam nem ugyanúgy van, mint a böngészőben.

(#735) Tuomas válasza Madoc (#733) üzenetére


Tuomas
addikt

Nálam sem, az alkalmazásban az újak vannak felül, a böngészőben alul.

We were here

(#736) Madoc


Madoc
veterán

Kedvencek sorrenjére írtam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#737) Tuomas válasza Madoc (#736) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa, igen az igaz :DDD

We were here

(#738) sugarforce


sugarforce
őstag

a frissites ota visszaugrik az olvasatlanra. koszi

(#739) SyMbioTe

No, nálam is kipróbálva, immáron a béta, és én is csak annyit tudok mondtani, hogy nagyon jó úton megy az app. Már teljesen jól használható, ami nekem eddig hiányzik az a szerkesztés egyedül. :K
Csak így tovább :C :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#740) Sanki válasza SyMbioTe (#739) üzenetére


Sanki
addikt

Bennem 1 téma merült fel most, mégpedig a megosztás funkció. Pl egy adott hsz link kimásolása.

Szerk.: ez új hsz akart lenni, nem válasz. :)

[ Szerkesztve ]

(#741) csepelball


csepelball
tag

úgy látom disznóállatmód megy a fejlesztés :) utolsó frissítés óta fagyas sincs!

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#742) Madoc


Madoc
veterán

Látom megjelent a szerkesztés is! 😀

És működik is!

Oldalra húzva menü is van!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#743) Madoc


Madoc
veterán

Viszont volt most reggel olyan fórum ahol nem ugrott az olvasatlanra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#744) Madoc válasza Madoc (#743) üzenetére


Madoc
veterán

A fölső frissítés és vissza gombra is alig van teakció.

Ha hozzászólok nem jelenik meg fölül csak frissítés után

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#745) csepelball


csepelball
tag

a fenti frissítés és refresh gomb valóban nem mindig nyomható meg, vagy legalábbis nehezen.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#746) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hát ez egyre jobb :)
Hatalmas köszi!

(#747) Sanki


Sanki
addikt

Én most egy olyat tapasztalok a frissítés óta, hogy az új hsz nem jelenik meg azonnal, amit írok, csak, ha kilépek és belépek a topikba.

(#748) aprokaroka87 válasza Sanki (#747) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ezt én is észrevettem, de a kis "frissitő" nyílacska megnyomása után jó.

Viszont nekem meg a témázás nincs meg, ami a play áruházban van irva.

(#749) Madoc válasza aprokaroka87 (#748) üzenetére


Madoc
veterán

Az a fix régi apphoz van irva..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#750) Arcanus válasza Sanki (#747) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Hmm, pedig meg kellene jelenjen. Milyen gyakran tapasztalod ezt? Minden hsz írás után ez van, vagy csak néha? Illetve sikeresen kiküldi a hsz-t, nem dob hibaüzenetet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.