Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Csá! Jelöld be te is myvipen a Prohardver Magyarország-ot kérlek!
Viszaigazolás maximálisan 2 napon belül.Meghívót nem küldök, viszont szivesen várom ötleteiteket és képeiteket! Gyarapodjunk s sokasodjunk! :D
Hamarosan iwiw is. Már elvileg van, csak senki sem találja :D:D De én be tudok jelentkezni :D Érdekes! Várom a jelöléseket! :R :R

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Már volt ilyen:)
Mindkettőnél

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Viktor0610 válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg!

Miért került törlésre (az iWiW-ről)?

Samsung Galaxy A54

(#4) Winner_hun válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Eddie141


Eddie141
senior tag

Akkor haggyam az egészet? Már myvipen készen van! Iwiwre nem negedik fel a pht :D

(#6) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Én anno még myvipen indítottam egy PH!-s klubbot, amit átvett Kristian, aztán törlődött, mert senki nem fizette a havidíjat. :D iWiW-ről én is furcsálltam, hogy eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#7) Winner_hun válasza Eddie141 (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te dolgod. De ha csinálod, akkor normálisan, egy rakás nem ph-s is bejelöli ám, valaki csak azért, mert az ismerősei között szerepel vagy mert kell neki a sok ismerős... (tapasztalat)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Eddie141


Eddie141
senior tag

Értem!Köszönöm! Igyekszem rendesen csinálni, hiszen aPH megéri a tiszteletet! Köszi a lehetőséget!!!!

(#9) Eddie141


Eddie141
senior tag

[B]

Alapszabájzat:
-ha bejelölöd a PH-t myvipen, akkor azt gondold is komolyan!
-bejelöléskor írd le,a jelszót az üzenetbe. Jelszó: Prohardver
-Javasolj, és segíts, hiszen szeretném a fejlődését!
-Ne írj üzeneteket!
-Ne küldj körlevelet.
A szabájzat bármely pontjának a megsértése törlést, vagy a jelölés el nem fogadását vonhatja maga után!

[/B]
Egyenlőre ennyi, mivel ez még csak egy kezdeti stádium. Meglátjuk a közeljövőben hogy alakul ez tovább! Köszönöm, hogy betartjátok a szabájzatot, és jó jelölgetést! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#10) _seth_ válasza Eddie141 (#9) üzenetére


_seth_
veterán

Először is: szabályzat.

Egyedül találtad ki ezeket a szabályokat vagy segítettek?

Mi ez a gondold is komolyan? Komolytalanul hogyan lehet bejelölni? :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#11) C4mp3r válasza _seth_ (#10) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szerintem valami olyasmira gondolt, hogy csak olyanok jelöljék be, akik nem csak azért jölölgetnek, hogy minél több ismerősük legyen. Tehát valamilyen formában legyen kapcsolata a PH!-val. Szvsz.

(#12) Eddie141


Eddie141
senior tag

Jelszó: Prohardver és a ph-s nicketek mögé! ""Prohardver Eddie141""

(#13) _seth_ válasza C4mp3r (#11) üzenetére


_seth_
veterán

Értelek de akkor azt miért ide írja? :D Aki ezt elolvassa máris köze van hozzá aki bejelöli csak úgy az viszont nem olvassa el itt a szabályzatot... ördögi kör :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#14) Wolverine


Wolverine
félisten

Sírok :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Eddie141 válasza C4mp3r (#11) üzenetére


Eddie141
senior tag

Megváltoztattam a jelszót :R . Köszönöm C4mp3r! :R Már el is fogadtam a jelölésed! Miért kell rögtön támadni az ötletem????? (előző kijelentésre)

(#16) Eddie141 válasza _seth_ (#13) üzenetére


Eddie141
senior tag

Jó ok. Csak avlami hivatalos hangvételt akartam adni a gondolatnak :DDD

(#17) C4mp3r válasza _seth_ (#13) üzenetére


C4mp3r
addikt

Igaz, akkor én sem értem. :D

Eddie141: Én nem támadom az ötleted, sőt. Csupán válaszoltam egy kolléga kérdésére. :) Fentebb írtam is, hogy én is belefogtam már egy ilyenbe több-kevesebb sikerrel. :D

#19: Akkor én néztem el. Azthittem nekem írod.

[ Szerkesztve ]

(#18) Eddie141


Eddie141
senior tag

De jól mondtad C4mp3r csak én írtam rosszul, és már nem lehet változtatni. Nomeg a helyesírási hibákért én kérek elnézést, mert ilyen billel mással is előfordulna! :DD
Mostantól komolyodjunk meg! 2szer is át fogom mostantól olvasni amit írok :D

(#19) Eddie141 válasza C4mp3r (#17) üzenetére


Eddie141
senior tag

Tudom, én meg a hozzászólásomban amit neked írtam a fentebbi kollégának válaszoltam, helymegtakarítás miatt! Bocs :B

(#20) Eddie141 válasza _seth_ (#10) üzenetére


Eddie141
senior tag

OK kösz. Nem tudtam már Moddolni mert elmentem közben kajálni! És nem kel ilyen hevesen támadni az ötletet! (Mindezt már beleírtam egy másik hsz-be is :DD )

(#21) Eddie141


Eddie141
senior tag

Ez már sztem nem egy annyira idétlen ötlet:
Küldhet mindenki egy képet magáról erre a címre: eddie141@gmail.com
és a nickjével, meg ha ír szöveget amit szeretne még alatta elhelyezni szivesen feltöltöm a myvipre! Lehet külön albumot is nyittatni velem, de csak értelmes dolgokra!
Ez már teccik?

(#22) Eddie141 válasza C4mp3r (#17) üzenetére


Eddie141
senior tag

Bocs! Többször nem fordul elő igérem! #17

(#23) _seth_ válasza Eddie141 (#20) üzenetére


_seth_
veterán

Támadni? Csak megjegyeztem pár dolgot ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#24) Eddie141


Eddie141
senior tag

OK izgultam, mert bár ez a 2. fórum témám de az előzőt kb 25 perccel ennek a megynitása előtt zárták :DD :DD

(#25) Eddie141


Eddie141
senior tag

Ismétlem önmagam de már 2 embert nem fogadtam el emiatt:
Jelszó: Prohardver és a ph-s nicketek mögé!Mint pl: ""Prohardver Eddie141""
Aki ezt nem írja bele az üzenetbe amikor megjelöl, annak a jelölését nem fogadom el!!!

(#26) Winner_hun válasza Eddie141 (#24) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link];];)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27) Eddie141


Eddie141
senior tag

Köszkösz! :R De nem tervezek új topik nyitását a közeljvőben, és ez már nyitva van! Hasznos a link, kár hogy eléggé ritkán látogatott...Most sztem elég munkát fog ez a topik is adni nekem! :D Már eddig ebben a fél órában is volt elég :D De sokasodjunk és terjedejn hírünk!!!!! Gyerünk!! :B :DD

[ Szerkesztve ]

(#28) Eddie141


Eddie141
senior tag

Lehet zárni a topikot, egyrészt sikertelenség miatt, másrészt, mert töröltek myvipről. Köszi a lehetőséget! Máskor, majd jobban megfontolom a témaválasztást! Csáó! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.