Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) Farkas23 válasza Sanya595 (#60) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nekem végülis mind1, tőlem aki akarja használja nyugottan! Ha akarod használd, nekem aztán oly mind1!

(#62) proof88 válasza Csabee. (#56) üzenetére


proof88
addikt

Nekem is van 1-2 pályához setupom, amit én csináltam, de nem tudom, hogy ez a 2009-es mennyivel másabb, mint a 2008-as.
Feltöltöttem ezt, ez F1 Challenge-hez készült, magyar nyelvű, pár oldal! Vannak benne hasznos tanácsok.
Aki nem akar setupolni, annak is ajánlom, hogy miután megszokott egy pályát, legalább azt próbálja ki, mennyiben változtatja meg az autó működését, ha drasztikusan más szárnyállásokat állít be, stb...
és én azt mondom, hogy ha nem akartok vacakolni mindenféle értékkel, akkor is van a játékban egy könnyebb módja, ha pl csúszkán állítjátok a felül-/alulkormányzottságot, meg van csúszka is a rugózásnál, hogy inkább keményebb vagy puha legyen és teszteljétek ki! Így nem kell a konkrét értékekkel babrálni, de mégis jobb lehet az autó! Ha ismeritek a pályát és már érzitek, akkor a csúszkákkal való finomhangolás nem olyan sok idő, persze nem a legtökéletesebb lesz még az autó, de több, mint a semmi!

(#63) Farkas23 válasza proof88 (#62) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ez jo ötlet, köszi a feltöltést!
Re mikortol jönnél F1-ni? :)

(#64) proof88 válasza Farkas23 (#63) üzenetére


proof88
addikt

Jövő héten felrakom ezt a 2009-es cuccot meg a dolgokat hozzá és megnézem ... viszont a kormányom a barátnőmnél van, csak ott tudok játszani vele, bár ha ilyen sűrűn vagytok, lehet billentyűzettel is játszanék néha, végül is régebben legalább fél évig azzal nyomtam, kicsit kényelmetlen, dehát... ja viszont itt felvetődik a kérdés, hogy milyen segédletek lesznek? Ha a kipörgésgátló tiltott, akkor mégsem tudom billentyűzettel nyomni. :DDD

(#65) Farkas23 válasza proof88 (#64) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Minden segédlet használhato és sokan nyomják bill-el ugy h ne lesz gond!
Akkor jövöhéttől gyere vagyis irj előtte! :)

(#66) Xirtam


Xirtam
veterán

Guru te mit köszöntél?? Lerajtoltam mindenkit külső iven !Senkivel nem találkoztam...te miről beszéltél?? :F :F :F :F :F

(#67) Sanya595 válasza Xirtam (#66) üzenetére


Sanya595
senior tag

Mi lett veletek sracok???Guru eltünt.Rico eltünt.Nekem a motor elfüstölt.
De mért léptek ki egyböl mindig a szerorol????

(#68) proof88 válasza Farkas23 (#65) üzenetére


proof88
addikt

Ok, jövök majd! :K
Versenyhez amúgy annyira nem szoktam hozzá, csak a tesztelgetéshez, nagyon ritkán csináltam gép ellen versenyt, de mindig attól parázok, nehogy nekimenjek az előttem lévőnek fétávon! :D

(#69) proof88 válasza Sanya595 (#67) üzenetére


proof88
addikt

Elfüstölt a motor??? Állítsd nagyobbra a hűtést meg LCD-n figyeld a hőmérsékletét az olajnak meg a víznek!

(#70) Farkas23 válasza Xirtam (#66) üzenetére


Farkas23
aktív tag

gyertek visza jáccani!

(#71) Sanya595 válasza proof88 (#69) üzenetére


Sanya595
senior tag

Szerinted nem vágom,hogy nagyobbn hütö kell???
Tudom,de ennek elenére ,mert nincs kikapcsolva a mechanikai hiba.

Majd legközelebb.

(#72) puttputt válasza Sanya595 (#71) üzenetére


puttputt
őstag

Sajnos, kifagyott a játék... Nem szeretem ezeket a mechanikai hibákat... a box most legalább jó volt, működött a limiter is, kivételesen nem büntettek meg.
Te az elején voltál, ugye farkas23?
Nem gondoltam, hogy teletöltik a boxban..., akkor én is az 1. kör után megyek ki! :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#73) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Na mind1, aki akar mehet nürburgingen tesztelni van még a szerver!

(#74) pcguru1 válasza Xirtam (#66) üzenetére


pcguru1
őstag

Én ugy láttam hogy te voltál pont mögöttem amikor "valaki"kilökött,ha nem te voltál akkor bocs :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#75) Farkas23 válasza puttputt (#72) üzenetére


Farkas23
aktív tag

vmikor voltam az elején is de amugy sok volt a kocc és megkellett állnom 2x is, már kikapsoltam ezeket már nem lesz motorhiba se benzin, ugy h ha akartok jöhetek jáccani mer megy még!

(#76) Farkas23 válasza pcguru1 (#74) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Bocsi az én voltam, mer megcsusztam féktávon és belecsusztam ricoba, de nem volt szándékos, probáltam megfogni de lehetetlen volt!
Sorry még1x!

(#77) Xirtam


Xirtam
veterán

http://gphungary.hu/letoltes/F1_Birkuc_2008_ULTIMATE

Ezt töltsétek le, azért nem link-ként írtam mert nem müködik!

Farkas mondom, hogy belém senki nem csuszott! Nézétek már vissza külsö iven elmentem mindenki mellet egyből az első 2 másodpercben! Aztán kicsusztam majd kiléptem ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#78) Farkas23 válasza Xirtam (#77) üzenetére


Farkas23
aktív tag

De amikor kilökted Pcgurut, az azrt volt mer én mentem neked, de nem direkt!
Amugy meg megvan a 08-as mod de már halálra unom azt a game-t!

(#79) Xirtam válasza Farkas23 (#78) üzenetére


Xirtam
veterán

Most mondom, hogy nem volt mellete senki nézd vissza! De a 08-as ugyan az mint ez de legalább sokkal élvezhetőbb!

(#80) Sanya595 válasza Xirtam (#79) üzenetére


Sanya595
senior tag

Az elöbb mentem egy monzát egy szeron:cool magyar szero vagy mi,most monacoban vannak.
18 indulobol 3 futottunk be a verseny 5 kor volt,de ment is az anyázás,mindenki mindenkit kilokott,meg minden ami kell

Mod:semmi gáz proof88

Jahh es volt egy srac akinek a rajtracson füstölt el a motor.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.