Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Wyll válasza Intruder2k5 (#1700) üzenetére


Wyll
őstag

Valóban! Nálam is ugyanaz van, mint amit te leírtál :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1702) Lenry


Lenry
félisten

van valahol egy lista, hogy mik a reszponzív felület gyorsbillentyűi?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1703) bul07


bul07
nagyúr

Meglehet valahol nézni hogy milyen ip-ről volt bejelentkezés?

Tegnap volt hogy üzenet írás közben lépetett ki, és megszeretném nézni hogy nem e máshonnan léptek be és e miatt rakott ki az oldal
Mert gondolom csak úgy magától nem léptett ki az oldal
Amúgy vannak napok amikkor elég sűrűn van ilyen akár 2x 3x is hogy be kell újra jelentkeznem hiába pipálok ki mindent

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1704) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Hol lehet kérni egy topic átnevezését ?
Az anonim moderátorosba ?

Egyáltalán azt se tudtam hogy ezt a kérdést hol lehet feltenni , elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#1705) Ndruu válasza #81556480 (#1704) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Természetesen.

Harrrr!!!!

(#1706) #81556480 válasza Ndruu (#1705) üzenetére


#81556480
törölt tag

Remek, köszi! Meg is tettem :R

(#1707) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Az új felületen, egy blogout topikból hogyan lehet eljutni a "Témaindító íráshoz" legkönnyebben? Régi felületen erre volt külön gomb.

(#1708) Ndruu válasza BigBlackDog (#1707) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most is van, jobb felső sarok, Témaindító írás: ....

Harrrr!!!!

(#1709) BigBlackDog válasza Ndruu (#1708) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én saram, elnézést, tényleg látom inkognítóban. Valamiért elkerülte a figyelmem. :R

[ Szerkesztve ]

(#1710) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Logout-os blogposztba szeretnék táblázatot tenni, hogy lehet? A html-kódok (<table></table>) nem működnek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1711) Ndruu válasza t72killer (#1710) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs rá lehetőség, csak a lapcsalád házigazdái tudnak ilyet betenni a főoldalon megjelenő cikkekbe. Egyébként már régóta kérjük, egyszer talán lesz...

Harrrr!!!!

(#1712) Dluinet válasza t72killer (#1710) üzenetére


Dluinet
nagyúr

PNG képformátumba kimented és abban illeszted be.
A jpeg nem jó, mert elmaszatolja a képet.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1713) t72killer válasza Ndruu (#1711) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#1712 köszi:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1714) unclefucka


unclefucka
senior tag

Sziasztok!

Nem találtam jobb topikot erre és vonatkozó szabálypontot sem, így itt kérdezek.

Szabad-e árveréssel, licitáltatással létrehozni egy HA hirdetést?

A választ köszi előre is.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#1715) Ndruu válasza unclefucka (#1714) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem szabad, nem szoktuk engedni. Nem tudom miért nincs benne a szabályzatban, de mintha korábban benne lett volna.

Mivel nem támogatja a rendszer a licitáláshoz szükséges funkciókat, ezért a beérkező liciteket a hirdetőnek kell kezelnie és emiatt a hirdető becsületességére van bízva a licit hitelessége.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1716) unclefucka válasza Ndruu (#1715) üzenetére


unclefucka
senior tag

Értem, köszönöm.
A becsületességet szem előtt tartva én amúgy nyílt licitálásra gondoltam hsz.-ek formájában.
Természetesen elfogadom a tiltást, elvégre ezért kérdeztem meg, mert furcsálltam, hogy nem szerepel ilyen passzus a szabályzatban.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#1717) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ennek a kérdésnek hol a helye úgyhogy sorry ha nem itt:
Ha megbeszélés közben törölve lett az eladó hirdetése és profilja is akkor mit tudok tenni?

Nem találtam az illetőről sehol említést, azt se tudom hogy ő törölte vagy bannolták.
Személyes tranzakcióról lett volna szó de időponttal volt probléma. Értem én hogy adatvédelem, de ha esetleg annyit tudnék hogy "gyanús" kategória vagy "kerülendő" az jó lenne.

(#1718) Intruder2k5 válasza BVEKT0R (#1717) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha valakit kitiltunk, akkor az adatlapját megnyitva ezt látod is. Például.
(* A felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük. )

Ha valaki saját magát törli, akkor mindene anonimizálódik, tehát a nickneve helyén is csak egy számsor lesz. Például.

Többet viszont nem tudunk erről mondani, bármi is volt a "távozás" oka.

(#1719) b.


b.
félisten

sziasztok! lehet nem jó helyen kérdezem de hátha...
szabályellenes e az ha a cégemtől kapott, nem névre szóló egy bizonyos boltba levásárolható ajándékkártyát szeretném elcserélni mondjuk telefonra és erre adok fel hirdetést az aprón? nem cafateria hanem sima ajándékkártya egy sportboltba.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1720) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mekkora az "itt szóltam hozzá" holt tere hivatalosan alap és prémtagság esetén?

Ha alapként hozzászólok a 21. témához, és törlök egyet a listából a legidősebb visszajön (most vagy 7-8-at szedtem vissza így, és csak érdekelne a pontos adat....)
Mekkora a szám prémtagság esetén?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1721) Ndruu válasza ledgeri (#1720) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

60 elem van eltárolva, nincs különbség prémium és normál tagság között.

Harrrr!!!!

(#1722) ledgeri válasza Ndruu (#1721) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ohh, akkor csak félreérezhettem (de nagyon!)! Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1723) Ndruu válasza ledgeri (#1722) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bocsánat, elnéztem én is.
Tehát az itt szóltam hozzá listában alap esetben maximum 20 elem jeleníthető meg, prémium esetében 50, de az eltárolt elemek száma mindkét esetben 60.

Harrrr!!!!

(#1724) ledgeri válasza Ndruu (#1723) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A kiegészítettként értelmeztem elsőre is! :R Az érdekelt ugyanis!
A félreérzés meg arra vonatkozott, hogy "remélvén bentmaradt" keresgéltem, törlögettem, olvasgattam a listámról... nem érződött +30-nak, de kb 3-4 órát töltöttem vele, ha nem többet, és nem számoltam magamnak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1725) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Üdv!
Mikor kapjuk vissza a részletes keresőt?
Gyakorlatilag semmi konkrétumra nem tudok rákeresni a fórumban, csak fórumtémákra. :(
Topikszintű keresésre volna szükségem, a teljes fórumra vetítve. A szokásos szűrők sincsenek már meg, mint a szerző, vagy a megválaszolt felhasználó, stb. :O

Ugyanitt:
Esetleg megosztana vki egy Google keresés gyorstalpalót, ha konkrét weboldalon - a fórumon belül - akarok keresni vele?

[ Szerkesztve ]

(#1726) Teasüti válasza Teasüti (#1725) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A szokásos szűrők sincsenek már meg, mint a szerző, vagy a megválaszolt felhasználó, stb.
Na jó, ezek pont megvannak még.

(#1727) Ndruu válasza Teasüti (#1725) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Topikszintű keresésre volna szükségem, a teljes fórumra vetítve. - Nincs ilyen funkció, soha nem is volt. Illetve volt régen egy fórumkereső nevű oldal, ami indexelte a lapcsaládot is, de ez kb. 10 éve leállt.

A részletes kereső most is annyit tud, mint korábban.

Előfordul, hogy a google sem talál meg mindent, de így kereshetsz vele:

keresett kifejezés site:prohardver.hu (ez a prohardver.hu oldalon keres)

keresett kifejezés site:prohardver.hu/tema (ez témákon belül)

Harrrr!!!!

(#1728) Dluinet válasza Teasüti (#1725) üzenetére


Dluinet
nagyúr

részletes kereső most is működik
Az oldal felső sávjában lévő nagyító ikonra kattintva tudsz keresni.
Részletes keresés lehetőségei a kereső menü, kereső gombjától balra található lefelé mutató nyilall hívható elő.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1729) mézi123


mézi123
tag

Üdvözletem! Kérdésem a következő.Miért van egy egy hozzzászólás közt legelább 2 méteres üres távolság? Magyarán privátba kapok egy válasz üzenetet és kb 2 métert kell görgetnem lefelé míg elérek a válaszig. Másik kérdés . Miért van keret a szöveg írásnál?

[ Szerkesztve ]

(#1730) Winner_hun válasza mézi123 (#1729) üzenetére


Winner_hun
félisten

Reklámblokkolót használsz-e?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1731) DS39 válasza mézi123 (#1729) üzenetére


DS39
nagyúr

IE11-et használsz? ott van ilyen bug, hogy a hsz-ek így jelennek meg.

(#1732) mézi123 válasza Winner_hun (#1730) üzenetére


mézi123
tag

Mit tudom én....?

(#1733) mézi123 válasza DS39 (#1731) üzenetére


mézi123
tag

Igen.

(#1734) axioma


axioma
veterán

Az normalis, hogy hardverapron hirdetes hosszabitaskor az ingyenesnel egyszeruen hianyzik a gomb?

(#1735) Ndruu válasza axioma (#1734) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, ingyenesen nem hosszabbítható meg a hirdetés.

"Az ingyenes hirdetések 30 napig érvényesek, ezalatt bármikor inaktiválhatók és újra aktiválhatók. Ha egy hirdetés végleg lejárt (letelt a 30 nap), akkor már csak valamelyik kiemelt fajtából lehet újraaktiválni (megszűnt tehát a kétszeri ingyenes hosszabbítási lehetőség a régi rendszerből)." - súgó

Ha lejárt és még eladó, akkor tedd fel újra nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1736) axioma válasza Ndruu (#1735) üzenetére


axioma
veterán

OK, a sugot nem neztem, most is csak masodjara jottem ra hogy az 1x1 nev alatt rejtozik. Nem fontos annyira, majd ha lesz megint lelki erom akkor meghirdetem. Viszont akkor a hosszabbitaskor felugro ablakbol jo lenne kivenni azt a bizonyos elso oszlopot (vagy a gomb helyere odairni, hogy ingyenes hosszabbitas nincs, csak elso meghirdetes).

(#1737) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Ha az összefoglalóban ott a válasz, elnézést, én nem találtam meg.
Kérdésem: Hol ás hogyan lehet beállítani hogy 1 lapon ne 200 bejegyzés jelenjen meg, hanem kevesebb (pl.50) ?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1738) Dluinet válasza VGYke (#1737) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jobb oldalt felül az az arcképedre kattintasz, és ott a Beállításaim menüpontban megtalálod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1739) Intruder2k5 válasza VGYke (#1737) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ami a képen van legördülő lista, attól jobbra. Választható 25, 50, 100 és 200.

(#1740) VGYke válasza Intruder2k5 (#1739) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Éppen hogy csak a szemem nem szúrta ki :W
Egyébként mi a "gyári alapértelmezett", 25, vagy 50?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1741) Intruder2k5 válasza VGYke (#1740) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kijelentkezve, előzmény és cookie törlés után 50-et mutat, szóval gondolom annyi.

(#1742) Hzi


Hzi
aktív tag

Sziasztok!
Hardver aprón vásároltam. A termék hirdetését törölte az eladó.
Tudom így értékelni?

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#1743) persil válasza Hzi (#1742) üzenetére


persil
nagyúr

O is be tudja neked linkelni, meg te is ra tudsz keresni akar google-ben is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1744) Hzi válasza persil (#1743) üzenetére


Hzi
aktív tag

Megoldottuk, köszi szépen!

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#1745) örbari


örbari
újonc

Sziasztok!
Új vagyok nem tudom hogy működik de szeretnék tanácsot kérni. Az a helyzet hogy a laptopomon nem tudom használni a google fiókomat mert nem enged belépni. A beállitásokban azt írja ki hogy " Az Ön szervezete kezeli"
Nem tudom hogy ez mi és mit lehet vele csinálni. Próbáltam visszaállitani eredeti beállitásokba de változatlan a helyzet.
Előre is köszi
Őrbari

(#1746) Ndruu válasza örbari (#1745) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Üdv!

A fórumon a legtöbb témának megvan a saját topikja. A kereső az oldal tetején található, amivel fórumtémákra a fórum főoldaláról lehet keresni.

Jelen esetben két téma lehet érintett, a böngésződ vagy a laptop.

Kis kereséssel ezt találtam a problémádra, talán segít valamit.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1747) fery02 válasza Ndruu (#1746) üzenetére


fery02
addikt

Biztos véletlenül, de a második linked ugyanarra sikerült, mint az első. 🙂

(#1748) Ndruu válasza fery02 (#1747) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Köszi, javítottam. :R

Harrrr!!!!

(#1749) Remov


Remov
aktív tag

Hali, igaz nem kezdő vagyok az oldalon, de akárhogy néztem én nem találtam jobb topikot ennek a kérdésnek :D

Érdeklődnék, hogy mi alapján rendszerezi a Hardverapró az előresorolt hirdetéseket? Ugye ezekre a hirdetésekre nincsen hatása a user által beállított rendezésnek, és, ahogy láttam az értékelések száma sem lehet a fő szempont.

Na, de akkor mi és, hogyan lehet előrébb kerülni? :F

Köszönöm előre is :))

[ Szerkesztve ]

(#1750) Intruder2k5 válasza Remov (#1749) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Tippem szerint mindig az utoljára előresorolt lesz az első, és ahogy sorolnak előre más és más hirdetéseket, mindig csúsznak hátrébb a régebbiek. De ebben én sem vagyok 100%-ig biztos, biztosat lezso tudna mondani.

[ Szerkesztve ]

(#1751) Remov válasza Intruder2k5 (#1750) üzenetére


Remov
aktív tag

Hmm, erre én is gondoltam, de ahogy nézegettem a dátumokat nem igazán illett a képbe az elmélet sajnos. De köszönöm a választ :)

(#1752) Intruder2k5 válasza Remov (#1751) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mármint milyen dátumokat? Az előresorolás időpontja nem biztos, hogy egybeesik a hirdetés feladásának idejével. Dönthetek úgy akár egy két hetes hirdetésnél is, hogy előresorolom.

[ Szerkesztve ]

(#1753) Remov válasza Intruder2k5 (#1752) üzenetére


Remov
aktív tag

Közben kapcsolatba léptem lezso6 -al és megkaptam a választ :)

Az előresorolás lejáratának az időpontja a mérvadó, vagyis minél később jár le a hirdetés előresorolása, annál előrébb van.

(#1754) isolate


isolate
csendes tag

Lehet, hogy már ezren kérdezték és bocsássatok meg ha én is felteszem, de archivált hirdetést tud a vevő értékelni?

Előre is köszönöm a választ!

(#1755) Intruder2k5 válasza isolate (#1754) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen tud. Ha jól rémlik 30 napig.

(#1756) isolate válasza Intruder2k5 (#1755) üzenetére


isolate
csendes tag

Ezer köszönet :R

(#1757) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Így néz ki a beállítások menü, android telón pedig, teljes nézetre nyomtam, és a beállítások menüben ott vannak a módosítások, rendezés, blokkméret, stb, ami nekem kell. Hova tűnt pc alól?

(#1758) Intruder2k5 válasza bobalazs (#1757) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A blokkméret és a rendezés a topik alatt és fölött van, nem a beállításokban. Mellesleg én laptopról is ugyanezt látom.

[ Szerkesztve ]

(#1759) bobalazs válasza Intruder2k5 (#1758) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

aha.

(#1760) Intruder2k5 válasza bobalazs (#1759) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez a LOGOUT, régi felület, a többi portál már évek óta nem ilyen.

(#1761) bobalazs válasza Intruder2k5 (#1760) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szerencse hogy megőrízte a régi felületet az utókor, mert én ezt szeretem. :C

[ Szerkesztve ]

(#1762) tl-x


tl-x
őstag

Aktuális "rang" besorolást hol találom? Az összefogalóban lévő szerintem nem jó.

(#1763) Dluinet válasza tl-x (#1762) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1764) tl-x válasza Dluinet (#1763) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Csak a szakmai hsz-ek számítanak?

(#1765) Winner_hun válasza tl-x (#1764) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ott van a link az írás elején.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1766) Aureal


Aureal
senior tag

"A csillagozott üzenetek mindig a privát lista elejére kerülnek, a legfrissebb üzenetek fölé. A csillagot levenni ugyanúgy lehet, ahogy feltetted."

Ez marhára szabatos leírás amúgy! :D (mindenesetre megoldottam 1 hét elteltével, amit be se állítottam...)

[ Szerkesztve ]

(#1767) Ndruu válasza Aureal (#1766) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#1768) Aureal válasza Ndruu (#1767) üzenetére


Aureal
senior tag

Ez nagyon szép és nagyon jó, csak épp mobilon nem úgy jelent meg. PC-n csináltam vissza... (és sose használtam ezt mellesleg)

(#1769) Ndruu válasza Aureal (#1768) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mobilon a csillag mást jelöl, de időközben gondolom erre te is rájöttél.

A többiek kedvéért, mobilon, reszponzív felületen a csillag a kedvenc topikokat és elmentett apróhirdetéseket tartalmazza. A csillagon lévő szám pedig azoknak a topikoknak a számát jelöli, ahányhoz új hozzászólás érkezett.

Harrrr!!!!

(#1770) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Hardveraprón, amikor eladtok valamit ami még garanciális, és emiatt adtok hozzá számlát, ki szoktátok húzni legalább a címetek egy részét, vagy minden személyes adattal (teljes név és cím) adjátok oda?
Nemrég eladtam egy videokártyát, házhoz vittem a vevőnek és megegyeztünk. Mivel 400+ pozitív értékelése van, gondoltam megbízhatok benne így az eredeti számlát rajta az adataimmal (név, cím) odaadtam.

Másnap látom, hogy 25.000 Ft-al drágábban már hirdeti is, nem magának akarta csak kereskedik. Ezzel persze nincs is gond, meg közöm sincs hozzá, de ami zavar, hogy így most ő még továbbadja a számlát rajta az adataimmal, a hozzájárulásom nélkül számomra ismeretlen személynek. Valószínűleg ebből bajom nem lesz, de egy ismerősöm járt már úgy, hogy egy nem garanciális eladott telefon hónapokkal később meghalt és emiatt zaklatták, sose lehet tudni.

Persze egy privát üzenetben megkértem, hogy legalább az utcát házszámot húzza ki mielőtt továbbadja, de semmire nem reagál a személyes találkozónk óta, nem értékelt és minden megkeresést ignorál. (Mindeközben a bemutatkozása: "Sikeres üzlet után piros pontot elfogadok!" és az aláírása: "Privátra illik válaszolni :)")
A problémám ezzel az, hogy míg én döntöttem úgy, hogy a garancia miatt rábízom az adataimat, mert régóta PH tag és sok pozitív értékelése volt, így most Ő önkényesen bárkinek tovább adhatja?

Valószínűleg túlgondolom, de érdekel mint adatvédelmi kérdés, illetve mi a véleményetek erről a hirdetői hozzáállásról? :U :R

Nem találtam ennél jobb topicot a kérdésemnek, ha esetleg mégis lenne ajánljátok légyszíves. :) :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.